logo

Naposledy zobrazené

email

EMAIL
info@happyplant.sk


phone

KONTAKT
+421 948 948 783


Free delivery

DORUČENIE ZDARMA
objednávky nad €120


 

 

twitter ecocert usda organic

 

Záruka kvality a testovania

 

 

 

 

 

 

 

Facebook page Instagram page

 

Základný set s difuzérom

Cena 89.00
Dostupnosť: na objednávku

100% čisté a prírodné esenciálne oleje a kvalitný difuzér.

Výhodná cena.

Kód produktu: CV0120PT
Výrobca: PLANT THERAPY
: 24 mesiacov
ks

 

ZÁKLADNÝ DIFÚZER BIELY USB

Difúzer USB v bielej farbe jemne rozptyľuje éterické oleje do vzduchu pomocou ultrazvukovej technológie. Bez použitia tepla alebo chemikálií pomáha difúzer USB udržiavať prirodzený profil a terapeutické účinky éterických olejov Plant therapy.

Upokojujúce vstavané 5-farebné LED svetlá s viacnásobným nastavením časovača robia z difúzera USB ideálného pomocníka do každého bytu, domu, chaty. Pripojte Difúzer USB k akémukoľvek zdroju napájania USB a vychutnajte si upokojujúcu arómu, či už doma alebo na cestách.

Adaptér USB je pre vaše pohodlie súčasťou balenia.

Použitie

Základné operácie:

  1. Odstráňte horný kryt.
  2. Pridajte vodu do vodnej nádrže, kým nedosiahne úroveň indikátora maximálnej hladiny vody.
  3. Pridajte priamo do vody 5-8 kvapiek éterického oleja.
  4. Nasaďte horný kryt.
  5. Pripojte zariadenie cez port USB alebo dodávaný adaptér USB.
  6. Stlačením tlačidla Power Mist / Light na difúzeri spustite zariadenie.
  7. Funkcie je možné nastaviť stlačením príslušných tlačidiel.

Ovládanie pomocou hmly:

  1. Jedným stlačením tlačidla hmly zapnite zariadenie na nepretržitú prevádzku. Vydáva hmlu a svetlo sa rozsvieti. Farba svetla sa bude postupne meniť (modrá, zelená, žltá, fialová a biela).
  2. Druhýkrát stlačte hmlové tlačidlo pre prerušovanú prevádzku 15 sekúnd zapnuté, 15 sekúnd vypnuté.
  3. Po treťom stlačení tlačidla Hmla sa zariadenie vypne.

Difúzer sa automaticky vypne, keď je hladina vody nižšia ako hmlová doska vodnej nádrže.

Ovládanie pomocou tlačidla svetiel:

Stlačením tlačidla Svetlo môžete prepínať medzi režimami mäkkých diód LED (cyklické farby: modrá, zelená, žltá, fialová a biela).

Svetlo môžete zapnúť a vypnúť nezávisle stlačením tlačidla Light.

Podržte tlačidlo Light na 3 sekundy a svetlo kedykoľvek sa vypne.

Podrobnosti o produkte:

Vyrobené z potravinárskeho plastu polypropylén H1500. Tento plast je nepriepustný pre éterické oleje a je známy svojou tuhosťou, tepelnou stabilitou, odolnosťou proti poškriabaniu a odolnosťou voči drsným chemikáliám.

4 farebný LED displej - modrý, zelený, žltý a fialový

Nastavenie prerušovaného časovača je 15 sekúnd zapnuté, 15 sekúnd vypnuté s celkovou dobou chodu 10 hodín

Čas chodu je 5 hodín nepretržitého s automatickým vypínaním

Dodáva sa v bielej alebo čiernej farbe

Vrátane USB kábla a USB zástrčky

Rozmery produktu: 16 cm x 12 cm.

Difúzer pokrýva približne 81 m2.

Objem nádrže je 70 ml.

Levanduľa

Botanické meno: Lavandula Augustifolia (organic lavender) oil

Krajina pôvodu: Bulharsko

Metóda extrakcie: parná destilácia

Časť rastliny : kvitnúce vrcholy kvetu

Životnosť: 1-2 roky

KidSafe: Áno

Organický: Áno

Levanduľový esenciálny olej k dispozícií aj ako súčasť darčekového setu. GIFT BOX

Vhodný pre začiatočníkov.

Levanduľa patrí medzi najpoužívanejšie oleje. Priaznivo pôsobí na upokojenie a podporuje zdravý spánok. 

Levanduľa je najznámejšia z esenciálnych olejov a to z dobrého dôvodu.  Tento esenciálny olej má úžasné revitalizačné a upokojujúce účinky, pomáha relaxovať a zlepšiť spánok. To je dôvod, prečo sa dlhodobo drží v rebríčku ako bestseller.  Esenciálny olej z levandule je známy svojimi mnohými prospešnými vlastnosťami vrátane podpory pokoja, relaxácie a uvoľnenia nervového napätia.

Levanduľa je dobre známa pre svoju schopnosť tlmiť bolesť. Za tieto účinky sú zodpovedné hlavné chemické zložky - linalool a linalyl acetát. 

Môže sa tiež pridať do základného oleja, aby sa znížil výskyt jaziev a vrások a aby sa zmiernili zmeny v integrite pokožky, napríklad počas slnečného žiarenia alebo menšieho popálenia pri varení.

Levanduľový olej dokáže zmierniť začervenanie, opuchy, je veľmi vhodný pri ľahkých popáleninách, uhryznutí a uštipnutí. Levanduľa má za sebou dlhú históriu, pokiaľ ide o jej upokojujúce a utišujúce účinky na nervový systém, napr. štúdie dokázali, že rozptýlenie levandule vo svojom domove znižuje u žien po pôrode postnatálnu depresiu alebo úzkostné poruchy.

Levanduľový olej je obľúbený pri problémoch so spánkom, pri strese, úzkosti a nervozite. Výrazne znižuje symptómy posttraumatického stresu, čo dokazujú aj štúdie.

Rozrieďte pár kvapiek v základnom oleji a použite na pleť. Levanduľový olej je vynikajúci na všetky typy pleti. Je protizápalový, antibakteriálny, dezinfekčný a regeneračný. Vhodný na použitie pri akné, drobných rankách, zápaloch.

Rozptyľujte difúzerom  30-60 minút pred spaním, aby ste podporili pokoj a relaxáciu. Na lokálne použitie zriedený na 2-5% v základnom oleji podľa vášho výberu (napr. kokosový alebo mandľový), naneste na pokožku. Levanduľa sa dobre kombinuje s mnohými inými esenciálnymi olejmi vrátane Bergamotu, Neroli, Patchouli, Rose Absolute a Sandalwood, vďaka čomu je vynikajúcim doplnkom k produktom, ako sú pleťové vody a prísady do kúpeľa.

TIP: Pre lepšie upokojenie pred spaním si urobte relaxačný kúpeľ a následne rozptýľte difúzerom v spálni, pre rozptýlenie stresujúcich myšlienok a upokojenie.
Ak pociťujete napätie vmasírujte zriedený olej do krčnej chrbtice.

Citrón

Botanické meno: Citrus x limon (organic lemon) peel oil

Krajina pôvodu: Argentína, Italy, USA

Metóda extrakcie: cold pressed

Časť rastliny : ovocná kôra

Životnosť: 1-2 roky

KidSafe: Áno

Citrónový esenciálny olej k dispozícií aj ako súčasť darčekového setu. GIFT BOX

Vhodný pre začiatočníkov.

Citrón je jedným z napoužívanejších esenciálnych olejov práve kvôli pozitívnemu vplyvu na imunitný systém a lymfatický systém.

Citrón je jedným z najpoužívanejších olejov vďaka svojej osviežujúcej, energizujúcej a povznášajúcej vôni. Pomáha podporovať zdravý imunitný systém a často sa pridáva do čistiacich prostriedkov na sprej.

Citrónový olej je jedným z najpopulárnejších citrusových éterických olejov, pretože je veľmi všestranný. Hovorí sa mu tekuté slnko. Stimuluje lymfatický systém, pomôže pri čistení pokožky a v boji proti baktériám a plesniam.

Uvoľňuje nevoľnosť - inhalovanie esenciálneho oleja znižuje nevoľnosť a pocit na vracanie. Potvrdila to štúdia do ktorej boli zapojené tehotné ženy.

Vyživuje poškodenú pokožku, hydratuje a zabraňujú starnutiu - štúdie dokazujú, že citrónový olej dokáže znížiť poškodenie buniek voľnými radikálmi vďaka silným antioxidačným účinkom.

Difúzovanie, alebo inhalovanie citrónového oleja zlepšuje náladu a zabraňuje depresii. Vyživuje myseľ, pomáha koncentrácii a sústredeniu. Dodáva chuť do života.

Ráno alebo vždy, keď potrebujete nárazovo dobiť energiu a povzbudiť, rozptýľte difúzerom rovnaké množstvo citrónu a mäty piepornej. Ak chcete použiť na čistenie, pridajte niekoľko kvapiek do svojho obľúbeného čistiaceho prostriedku, ktorý vám pomôže osviežiť a dezinfikovať. Obzvlášť dobré je pridať do kuchynskej sódy na pečenie, aby vaše kúpeľňové alebo kuchynské spotrebiče žiarili.

Aromaterapia, reflexná masáž, Rozptyľovanie difúzerom na 100ml použite 3 kvapky esenciálneho oleja, lokálne - zriedený so základným olejom v pomere 1 lyžica - 2 kvapky

 

Mäta

Botanické meno: Metha x piperitha (peppermint) leaf oil

Krajina pôvodu: India

Metóda extrakcie: parná destilácia

Časť rastliny : listy

Životnosť: 1-2 roky

KidSafe: Nie

Mätový esenciálny olej k dispozícií aj ako súčasť darčekového setu. GIFT BOX

Vhodný pre začiatočníkov.

 

 

Mäta pomáha lepšie zvládať bolesť a nevoľnosti. Priaznivo pôsobí na dýchanie a emocionálnu stabilitu.

Mäta prieporná je bylina, ktorá rastie v Európe, Severnej Amerike a Ázii. Táto listová rastlina rastie blízko zeme a vytvára hladké, tmavo zelené listy so zhlukmi malých ružovkastých kvetov.

Je to olej radosti, dodáva optimizmus a pomáha ľahšie zvládnuť emocionálne vypätie, bolesť a stres. Očisťuje myseľ a je nápomocný pri mentálnom výkone.

Esenciálny olej z mäty je vhodný pri únave, depresii, hystérii, reumatizme, horúčke. Pomôže pri dýchacích problémoch tým, že uvoľňuje dýchacie cesty. Má antimikrobiálne, antivírusové a antioxidačné vlastnosti. Vďaka týmto účinkom, inhalácia esenciálneho oleja a naparovanie priaznivo pôsobí na pokožku a sliznice. Je vhodný v lete av období menopauzy na ochladenie pokožky celého tela.

Peppermint, ktorý pochádza z Indie, sa používa po stáročia pre svoje revitalizačné vlastnosti. Parnou destiláciou z listov mäty, vytvára éterický olej silnú aromatickú vôňu, ktorá má sviežu, chladnú a trávnatú vôňu. Táto vôňa osviežuje zmysly, pretože podporuje energiu a bdelosť. Mäta pieporná je osviežujúci a povzbudzujúci olej, ktorý upokojuje a osvieti.

Esenciálny olej mäty piepornej má na pokožku revitalizačný a na dotyk úžasný účinok práve vďaka obsahu mentolu. Peppermint je cenným doplnkom každej domácnosti.

Použitie: Mäta pieporná môže byť zriedená v základnom oleji (napr.kokosový olej) a aplikovaná na spánky a krk, keď pociťujete napätie. Pridajte pár kvapiek do základného oleja, dobre zrieďte na uvoľňujúcu masáž. Použite do difúzera pri bolestiach brucha. Na konci dlhého a stresujúceho dňa vyskúšajte zábal na nohy, pridajte pár kvapiek do nádoby s teplou vodou.