logo

Naposledy zobrazené

email

EMAIL
info@happyplant.sk


phone

KONTAKT
+421 948 948 783


Free delivery

DORUČENIE ZDARMA
objednávky nad €120


 

 

twitter ecocert usda organic

 

Záruka kvality a testovania

 

 

 

 

 

 

 

Facebook page Instagram page

 

Základný organický set KIDSAFE

NOVINKA
Cena 89.00
Dostupnosť: na objednávku

Detská organická súprava KidSafe obsahuje 6 olejov, ktoré sú všetky organické. Dodáva sa v drevenej krabici, ktorá je dokonale zabalená a pripravená na použitie.

Výrobca: PLANT THERAPY
: 24 mesiacov
KS

Detská organická súprava KidSafe obsahuje 6 olejov, ktoré sú všetky organické. Dodáva sa v drevenej krabici, ktorá je dokonale zabalená a pripravená na použitie. 

Každá z týchto pozoruhodných synergií má neuveriteľné terapeutické vlastnosti. Súprava KidSafe Organic Synergies Set, ktorá sa ľahko používa a je prospešná pre celkovú pohodu celej rodiny, je nevyhnutnosťou.

POZORNOSŤ

Pomôžte sa svojmu dieťaťu koncentrovať na úlohy, ktoré má pred sebou. Mnoho detí má problém s pozornosťou, sú myšlienkami inde nie sú sústredené sú rozlietané. Nevedia sa upokojiť a dokončiť svoje domáce úlohy. 

Každý z nás už určite zažil situáciu kedy muse naháňať svoje dieťa, ktoré nechcelo cvičiť logopédiu, alebo dokončiť svoje domáce úlohy.

Táto synergia bola vytvorená preto, aby pomohla našim deťom sústrediť sa. A upútať ich myšlienky jedným smerom. 

Synergia obsahuje esenciálne zložky, ktoré povzbudujú k výkonnosti a zároveň upokojujú nepokojné myšlienky. 

 Na 100 ml vody v difuzéry 10 kvapiek synergie

Alebo vo svojom osobnom inhalátore, kde pridáte 7 až 10 kvapiek a vždy pri pocite, že sa neviete koncentrovať si privoniate. Môžete ho rozriediť so svojim obľúbeným nosným olejom, stačí pridať 5 kvapiek a potrieť si zápästia alebo spánky. 

POKOJNÉ DIEŤA

Synergiu pokojné dieťa milujú deti aj dospelí kvôli svojej schopnosti pomôcť pri vytváraní pokojnej atmosféry počas dňa alebo pred spaním.

Táto synergia je tekutý pokoj vo fľaške, ktorý pomôže každej rodine zabezpečiť pokojnú atmosféru. 

Upokojujúce vône mandarínky, tangerine, levandule a uvoľňujúca vôňa harmančeka upokoja dieťa. Je to prirodzený a bezpečný spôsob, ako uľahčiť spánok alebo spomaliť rozlietané myšlienky a emócie. Navyše to vonia úžasne!

Táto synergia je veľmi obľúbená aj v čase prerezávania zúbkov, kedy sú detičky viac podráždené a nepokojné. 

Rozptýľte difúzerom niekoľko kvapiek synergie po dobu 30 minút.
Prípadne zrieďte na 1-3% pomocou vášho obľúbeného základného oleja (napr. kokosový olej)  na lokálnu terapiu a aplikujte na hrudník alebo zadnú časť krku dieťaťa. Vynikajúce do kúpeľa.

 

DOBRÚ NOC

Má vaše dieťa v noci pred spaním problém sa upokojiť? Budí sa v noci viackrát ? Prehadzuje sa z boku na bok ?  Ak ste aspoň na dve otázky odpovedali áno tak presne pre Vás je určená táto synergia.

Dobrú noc pomáha vytvárať uvoľnenejšiu a upokojujúcejšiu atmosféru, takže vaše dieťa môže relaxovať a má čas, aby sa mu vytvorilo dostatočné množstvo melatonínu, ktoré je potrebné na dobrý a kvalitný nočný spánok.

Vytvorte si so svojim dieťaťom nočný rituál, ktorý bude uňho evokovať prípravú na nočný spánok. Môžte začať tým, že vždy pred spaním mu pustite túto synergiu, ktorá v ňom bude vyvolávať príjemnú, upokojúcu spomienku a dieťatko bude vedieť, že prichádza nočný spánok. 

Tento olej upokojí Vaše dieťa, dovolí mu usporiadať si všetky denné zážitky a dostať sa dopohody a následne potom dobre spinkať.

Tento olej môžte pridať aj do večerného kúpeľa alebo rozriediť v nosnom oleji ( kokosový, mandľový) a dopriať mu príjemnú celotelovú masáž, po korej sa bude chcieť spinkať Vám aj jemu.

Tento olej máme aj v nariedenej forme ROLL ON Sladký spánok, ktrú môžte priamo aplikovať na pokožku Vášho dieťatka. 

 

OCHRÁŇ MA

Prirodzená a účinná bariéra, ktorá chráni a vytvára štít pred vonkajšími vplyvmi. Chráni dieťa pred vonkajšími útokmi a vytvára ochrannú bariéru. Pomáha citlivým deťom chrániť sa pred vonkajším prostredím a vnemami. Citronela rozptýli zlú energiu v okolí dieťaťa a navyše ochráni aj pred otravným hmyzom.

Táto synergia je akýsi pomyselný štít medzi vašim dieťaťom a okolitým svetom, ktorý ho chráni. Pred negativnou energiou.

Esenciálny olej slúži ako prírodný repelent. Krásna vôňa a ochrana. Je veľmi účinny proti kliešťom.

Vhodný aj pre našich štvornohých kamarátov na ochranu pri výlete do prírody. 

Pridajte 40 kvapiek synergie do nosného oleja (napr. kokosový alebo mandľový) a pred odchodom vonku dobre pretrepte a naneste na ruky, nohy a krk. Rovnaký postup môžete aplikovať aj v pozmenenej forme a to zmiešaním esenciálneho oleja s destilovanou vodou v spreji. A postriekajte oblečenie Vášho dieťaťa. takýto sprej môžte využivať dlhšie, skladujte ho ale v chladničke,

Na dovolenke alebo doma, kde máte veľa komárov môžte difúzovať na 100 ml 6 kvapiek synergie.

NIČITEĽ BAKTÉRII

Ničiteľ baktérii pomáha chrániť vaše deti pred sezónnymi ochoreniami, ktoré prichádzajú s chladnejším počasím a nástupom do školy.
Podporuje imunitný systém a pomáha prečistiť prostredie od choroboplodných zárodkov a plesní. Čistí vzduch. Táto synergia bola vytvorená na to, aby zabíjala choroboplodné zárodky a plesne vo vzduchu a tým pádom dýchame čístejší vzduch.

Aplikujte lokálne na hrudník vášho dieťaťa v riedení 1 - 3% pomocou vášho obľúbeného základného oleja (napr. kokosový olej). Takouto masážou podporujete imunitný systém Vášho dieťaťa. 

Počas sezónnych chorôb môžte  rozptýliť niekoľko kvapiek do ovzdušia. Odporúčame 5 kvapiek v období bez choroby. Keď je u Vás v rodine niekto chorý odporúčame pridať až 8 kvapiek tejto synergie do difúzera.

Odporúčame aj do spoločných priestorov, kde je pohyb veľkého množstva ľudí na prečistenie a dezinfekciu ovzdušia. Celoročne môžete do čistiacich prostriedkov pre domácnosť pridať 10 kvapiek pre prečistenie domácnosti.  Ľahko sa používa pridaním do čistiacich prostriedkov na ničenie choroboplodných zárodkov, ktoré prichádzajú do styku s rôznymi povrchmi domácnosti.  

Náš tip: Na znásobenie účinku Ničiteľa baktérii pridajte pár kvapiek Čajovníka, ktorý tiež perfektne odstraňuje parazity a baktérie.

 

ŠTART IMUNITY

Štart imunity je špeciálna synergia na podporu imunitého systému, bola vytvorená s cieľom udržať naše deti zdravé a efektívnejšie prekonať chorobu, ktorá už prepukla.

Je to perfektná synergia na chladné jesenné a zimné počasie, kedy sme my aj naše deti najviac náchylný na chrípku, angínu a laryngitídu a mnohé ďaľšie choroby. 

Pomôžte svojim deťom udržať sa zdravotne v dobrej kondícii a vyhnite sa tak následnému stresu, čo s deťmi keď nemôžme v práci vymeškať. 

Aby ste podporili imunitný systém vášho dieťaťa, rozptýlite niekoľko kvapiek esenciálneho oleja vo vašej domácnosti.


Ak rozptyľujete celý deň, odporúčame rozptyľovať difúzerom 30 minút a vypnúť 30 minút. Alebo olej zrieďte vo vašom obľúbenom základnom oleji v riedení 2 až 4% a aplikujte ho na hrudník alebo vrcholy chodidiel.