logo

Naposledy zobrazené

email

EMAIL
info@happyplant.sk


phone

KONTAKT
+421 948 948 783


Free delivery

DORUČENIE ZDARMA
objednávky nad €120


 

 

twitter ecocert usda organic

 

Záruka kvality a testovania

 

 

 

 

 

 

 

Facebook page Instagram page

 

Veľký set esenciálnych olejov s profesionálnym difuzérom

NOVINKA
Cena 249.00
Dostupnosť: IHNEĎ ODOSIELAME

Difuzér profesionál so setom 14 esenciálnych olejov. 

Výrobca: PLANT THERAPY
: 24 mesiacov
ks

DIFÚZER PROFESIONÁL

Ultrazvukový difúzer je špeciálne patentovaný spoločnosťou Plant Therapy. Moderný, štýlový a ľahko použiteľný difuzér profesionál je vybavený piatimi rôznymi nastaveniami časovača, stmievateľným LED svetlom a veľkou nádržou na vodu, ktorá pojme až 380 ml. Veľká nádrž vám pomôže získať až 10 hodín nepretržitej doby rozptylu a pokryje plochu približne 152m2.

Difuzér profesionál funguje na studené difúzovanie, ktoré umožňuje esenciálnym olejom zachovať si všetky svoje prirodzené výhody a neporušené chemické vlastnosti. Päť rôznych nastavení časovača obsahuje niekoľko možností pre spojitú aj občasnú hmlu v rôznych intervaloch.

Funkcia difúzovania ON a OFF je špecialitou, ktorú u bežne dostupných difúzerov nenájdete. Pri nastavenní intervalu napr 4 hodiny sa striedavo difúzer vypína a zapína po intervaloch 30 alebo 15 min. Táto funkcia je dôležitá pre maximalizáciu terapeutického účinku. 

Difúzer je podložený troma nožičkami, ktoré zabezpečujú, že sa nedotýka podložky, neprehrieva a neupcháva sa zospodu. Profesionálne prevedenie tohto typu difúzera je zrejmé z každého detailu.

 

Obsahuje americkú koncovku a europskú prípojku. 

Použitie

Odstráňte kryt.

Do nádrže na vodu pridajte vodu, až kým nedosiahne značku na úplne naplnenie Nepreplňte!

Priamo do vody pridajte 6-10 kvapiek éterického oleja.

Nasaďte kryt.

Pripojte jednotku k zdroju napájania zapojením.

Stlačte hlavný vypínač a vyberte požadované nastavenie času.

Užite si to!

Nastavenia časovača

Raz stlačte: Prístroj sa rozptyľuje, až kým sa neminie voda.

Stlačte dvakrát: Prístroj sa rozptyľuje na 2 hodiny a potom sa automaticky vypne.

Stlačte trikrát: Jednotka sa rozptyľuje v 15 sekundových intervaloch / 30 sekundových intervaloch, až kým sa neminie voda.  Toto nastavenie sa odporúča pri rozptyľovaní po celý deň.

Stlačte štyrikrát: Jednotka sa rozptyľuje v intervaloch 15 minút zapnuté / 30 minút vypnuté, až kým nevyčerpá vodu. Toto nastavenie sa odporúča pri rozptyľovaní po celý deň.

Stlačte päťkrát: Prístroj sa rozptyľuje v intervaloch 30 minút zapnuté / 30 minút vypnuté, až kým nevyčerpá vodu. Toto nastavenie sa odporúča pri rozptyľovaní po celý deň.

Nastavenia svetiel LED

LED dióda svieti na začiatku difúzie.

Jedným stlačením tlačidla stlmíte svetlo.

Dvojnásobným stlačením tlačidla sa svetlo vypne.

Podrobnosti o produkte: Moderné zariadenie sa zmestí do každého interiéru. Všetky plastové súčasti  sú z potravinárskeho plastu.  Bez BPA a nádrž difúzera je potiahnutá, aby sa zabránilo erózii éterickými olejmi.

Rozmery produktu:

17 x17 x 11 cm

Kapacita nádoby je 380 ml

Difúzer pokrýva približne 152 m2.

 

Levanduľa esenciálny olej

Botanické meno: Lavandula Augustifolia (organic lavender) oil

Krajina pôvodu: Bulharsko

Metóda extrakcie: parná destilácia

Časť rastliny : kvitnúce vrcholy kvetu

Životnosť: 1-2 roky

KidSafe: Áno

Organický: Áno

Levanduľový esenciálny olej k dispozícií aj ako súčasť darčekového setu. GIFT BOX

Vhodný pre začiatočníkov.

Levanduľa patrí medzi najpoužívanejšie oleje. Priaznivo pôsobí na upokojenie a podporuje zdravý spánok. 

Levanduľa je najznámejšia z esenciálnych olejov a to z dobrého dôvodu.  Tento esenciálny olej má úžasné revitalizačné a upokojujúce účinky, pomáha relaxovať a zlepšiť spánok. To je dôvod, prečo sa dlhodobo drží v rebríčku ako bestseller.  Esenciálny olej z levandule je známy svojimi mnohými prospešnými vlastnosťami vrátane podpory pokoja, relaxácie a uvoľnenia nervového napätia.

Levanduľa je dobre známa pre svoju schopnosť tlmiť bolesť. Za tieto účinky sú zodpovedné hlavné chemické zložky - linalool a linalyl acetát. 

Môže sa tiež pridať do základného oleja, aby sa znížil výskyt jaziev a vrásoka aby sa zmiernili zmeny v integrite pokožky, napríklad počas slnečného žiarenia alebo menšieho popáleniapri varení.

Levanduľový olej dokáže zmierniť začervenanie, opuchy, je veľmi vhodný pri ľahkých popáleninách, uhryznutí a uštipnutí. Levanduľa má za sebou dlhú históriu, pokiaľ ide o jej upokojujúce a utišujúce účinky na nervový systém, napr. štúdie dokázali, že rozptýlenie levandule vo svojom domove znižuje u žien po pôrode postnatálnu depresiu alebo úzkostné poruchy.

Levanduľový olej je obľúbený pri problémoch so spánkom, pri strese, úzkosti a nervozite. Výrazne znižuje symptómy posttraumatického stresu, čo dokazujú aj štúdie.

Rozrieďte pár kvapiek v základnom oleji a použite na pleť. Levanduľový olej je vynikajúci na všetky typy pleti. Je protizápalový, antibakteriálny, dezinfekčný a regeneračný. Vhodný na použitie pri akné, drobných rankách, zápaloch.

Rozptyľujte difúzerom  30-60 minút pred spaním, aby ste podporili pokoj a relaxáciu. Na lokálne použitie zriedený na 2-5% v základnom oleji podľa vášho výberu (napr. kokosový alebo mandľový), naneste na pokožku. Levanduľa sa dobre kombinuje s mnohými inými esenciálnymi olejmi vrátane Bergamotu, Neroli, Patchouli, Rose Absolute a Sandalwood, vďaka čomu je vynikajúcim doplnkom k produktom, ako sú pleťové vody a prísady do kúpeľa.

TIP: Pre lepšie upokojenie pred spaním si urobte relaxačný kúpeľ a následne rozptýľte difúzerom v spálni, pre rozptýlenie stresujúcich myšlienok a upokojenie.
Ak pociťujete napätie vmasírujte zriedený olej do krčnej chrbtice.

Čajovník esenciálny olej

Botanické meno: Malaleuca alternifolia (tea tree) leaf oil

Krajina pôvodu: Austrália

Metóda extrakcie: Parná destilácia

Časť rastliny : listy

Životnosť: 1-2 roky

KidSafe: Áno

Organický: Áno

Čajovníkový esenciálny olej je k dispozícií aj ako súčasť darčekového setu. GIFT BOX

Vhodný pre začiatočníkov.

 

Esenciálny olej Tea Tree je jedným z najpopulárnejších éterických olejov, a to z dobrého dôvodu. Pochádza z Austrálie a bežne sa používa na celom svete na rôzne účely. Má liečivú, drevitú arómu a je vynikajúcim doplnkom prírodných sprejov na čistenie domácnosti a dokáže vyčistiť a osviežiť zatuchnuté oblasti.

V Austrálii sa používa po celých 100 rokov a už viac ako sedem desaťročí je dokumentovaný v lekárskych štúdiách pre schopnosť ničiť mnohé kmene baktérií, vírusov a húb.

Funguje ako silný dezinfekčný prostriedok a zároveň je dostatočne šetrný k pokožke, bojuje proti kožným infekciám a rôznym podráždeniam.

Hlavné aktívne zložky čajovníka obsahujú monoterpenoly, monoterpény a seskviterpény. Tieto zlúčeniny poskytujú čajovníkovému oleju svoju antibakteriálnu, protivírusovú a antifungálnu aktivitu.  To je dôvod, prečo sa olej z čajovníka bežne používa aromaticky a lokálne na ničenie baktérií, na boj proti infekciám, ekzémom a na upokojenie kože.

Ďalším benefitom používania tea tree oleja sú vlasy bez lupín, vie upokojiť svrbivú pokožku hlavy.

Pridajte čajovník do rozprašovacej fľaše bieleho octu alebo destilovanej vody, na boj s plesňou v teplej a zaparenej kúpeľni. Zrieďte čajovník v základnom oleji (napr. kokosový alebo mandľový olej) a aplikujte priamo na problémovu pokožku. Rozptyľovanie čajovníka difúzerom v období sezónnych chorôb podporuje zdravšiu kvalitu ovzdušia v domácnosti. Difúzujte v miestnosti, či už v práci, škole alebo doma, pokiaľ chcete zlepšiť dýchanie, uvoľňuje upchaté dýchacie cesty, a dezinfikuje vzduch. Inhalovanie pomáha pri zápaloch dutín, zlepšuje sekréciu hlienu.

POUŽITIE: Aromaterapia, reflexná masáž, Rozptyľovanie difúzerom na 100ml použite 5 kvapky esenciálneho olej, lokálne - zriedený so základným olejom v pomere 1 lyžica - 3 kvapky, čistenie domácnosti, dezinfekcia a čistota.

Viac o účinkoch a použití esenciálneho oleja čajovník si prečítajte na našom blogu

 

Sladký pomaranč esenciálny olej

 

Botanické meno: Citrus sinensis

Krajina pôvodu: Brazília, USA, Grécko, Južná Amerika

Metóda extrakcie: lisované za studena

Časť rastliny : ovocná kôra

Životnosť: 1-2 roky

KidSafe: Áno

Aróma: šťavnatá svieža citrusová vôňa

Upozornenia: Pomarančový esenciálny olej môže byť fotosenzitívny. Pre lokálne použitie rieďte na 2% pomeru. 12 hodín po aplikácií sa vyhnite priamemu slnku.

Pomarančový esenciálny olej k dispozícií aj ako súčasť darčekového setu. GIFT BOX

Vhodný pre začiatočníkov.

Pomaranč je účinný a efektívny proti stresu a nervozite. 

Sladký pomaranč je najviac známy svojou nádhernou povznášajúcou a upokojujúcou vôňou. Je to jednoducho  „šťastný“ olej!

Ak je rozptýlený, môže pomôcť pri nervovom napätí, smútku a môže tiež zlepšiť arómu zatuchnutej miestnosti. Pomáha pri podpore normálnej funkcie imunitného systému.

Pomarančový olej sa z kôry plodov lisuje za studena. Plody sa musia zbierať presne v správny čas, aby sa dosiahol maximálny výťažok esenciálneho oleja. Fytochemický (prírodný) obsah pomarančového esenciálneho oleja je pomerne pôsobivý. Jedna egyptská štúdia našla viac ako 200 rôznych fytochemikálií v šupke, listoch a kvetoch tejto rastliny.

Najviac zastúpenou látkou v tomto voňavom zázraku je d-limonén v množstve až 95%, ktorý zabraňuje proliferácii baktérií E. coli.

Pomarančový olej môže inhibovať šírenie baktérií salmonely, pretože obsahuje silné antimikrobiálne zlúčeniny, najmä terpény. Má silné protizápalové účinkyznižuje opuch a zmierňuje bolesť svalov .

Esenciálny olej pomaranč znižuje tlak krvi, zlepšuje prietok krvi, dokazuje to aj štúdia kde ľudia s vysokým tlakom krvi inhalovali EO pomaranča a došlo k výraznému zníženiu systolického tlaku. Vďaka lepšiemu prietoku krvi zmierňuje príznaky PMS a tak isto zmierňuje bolesť hlavy.

Využitie nájde aj v kuchyni, napríklad na čistenie krájacích dosiek, alebo elektrospotrebičov. Taktiež ako repelent na mravce v kuchyni.

Zlepšuje náladu, upokojuje a zmierňuje úzkosť, vhodný je ako antidepresívum. Jeho účinok je povznášajúci a upokojujúci, takže je vhodný na nespavosť.

 


Mäta esenciálny olej

 

Botanické meno: Metha x piperitha (peppermint) leaf oil

Krajina pôvodu: India

Metóda extrakcie: parná destilácia

Časť rastliny : listy

Životnosť: 1-2 roky

KidSafe: Nie

Mätový esenciálny olej k dispozícií aj ako súčasť darčekového setu. GIFT BOX

Vhodný pre začiatočníkov.

 

 

Mäta pomáha lepšie zvládať bolesť a nevoľnosti. Priaznivo pôsobí na dýchanie a emocionálnu stabilitu.

Mäta prieporná je bylina, ktorá rastie v Európe, Severnej Amerike a Ázii. Táto listová rastlina rastie blízko zeme a vytvára hladké, tmavo zelené listy so zhlukmi malých ružovkastých kvetov.

Je to olej radosti, dodáva optimizmus a pomáha ľahšie zvládnuť emocionálne vypätie, bolesť a stres. Očisťuje myseľ a je nápomocný pri mentálnom výkone.

Esenciálny olej z mäty je vhodný pri únave, depresii, hystérii, reumatizme, horúčke. Pomôže pri dýchacích problémoch tým, že uvoľňuje dýchacie cesty. Má antimikrobiálne, antivírusové a antioxidačné vlastnosti. Vďaka týmto účinkom, inhalácia esenciálneho oleja a naparovanie priaznivo pôsobí na pokožku a sliznice. Je vhodný v lete av období menopauzy na ochladenie pokožky celého tela.

Peppermint, ktorý pochádza z Indie, sa používa po stáročia pre svoje revitalizačné vlastnosti. Parnou destiláciou z listov mäty, vytvára éterický olej silnú aromatickú vôňu, ktorá má sviežu, chladnú a trávnatú vôňu. Táto vôňa osviežuje zmysly, pretože podporuje energiu a bdelosť. Mäta pieporná je osviežujúci a povzbudzujúci olej, ktorý upokojuje a osvieti.

Esenciálny olej mäty piepornej má na pokožku revitalizačný a na dotyk úžasný účinok práve vďaka obsahu mentolu. Peppermint je cenným doplnkom každej domácnosti.

Použitie: Mäta pieporná môže byť zriedená v základnom oleji (napr.kokosový olej) a aplikovaná na spánky a krk, keď pociťujete napätie. Pridajte pár kvapiek do základného oleja, dobre zrieďte na uvoľňujúcu masáž. Použite do difúzera pri bolestiach brucha. Na konci dlhého a stresujúceho dňa vyskúšajte zábal na nohy, pridajte pár kvapiek do nádoby s teplou vodou.

 

Citrón esenciálny olej

Botanické meno: Citrus x limon (organic lemon) peel oil

Krajina pôvodu: Argentína, Italy, USA

Metóda extrakcie: cold pressed

Časť rastliny : ovocná kôra

Životnosť: 1-2 roky

KidSafe: Áno

Citrónový esenciálny olej k dispozícií aj ako súčasť darčekového setu. GIFT BOX

Vhodný pre začiatočníkov.

Citrón je jedným z napoužívanejších esenciálnych olejov práve kvôli pozitívnemu vplyvu na imunitný systém a lymfatický systém.

Citrón je jedným z najpoužívanejších olejov vďaka svojej osviežujúcej, energizujúcej a povznášajúcej vôni. Pomáha podporovať zdravý imunitný systém a často sa pridáva do čistiacich prostriedkov na sprej.

Citrónový olej je jedným z najpopulárnejších citrusových éterických olejov, pretože je veľmi všestranný. Hovorí sa mu tekuté slnko. Stimuluje lymfatický systém, pomôže pri čistení pokožky a v boji proti baktériám a plesniam.

Uvoľňuje nevoľnosť - inhalovanie esenciálneho oleja znižuje nevoľnosť a pocit na vracanie. Potvrdila to štúdia do ktorej boli zapojené tehotné ženy.

Vyživuje poškodenú pokožku, hydratuje a zabraňujú starnutiu - štúdie dokazujú, že citrónový olej dokáže znížiť poškodenie buniek voľnými radikálmi vďaka silným antioxidačným účinkom.

Difúzovanie, alebo inhalovanie citrónového oleja zlepšuje náladu a zabraňuje depresii. Vyživuje myseľ, pomáha koncentrácii a sústredeniu. Dodáva chuť do života.

Ráno alebo vždy, keď potrebujete nárazovo dobiť energiu a povzbudiť, rozptýľte difúzerom rovnaké množstvo citrónu a mäty piepornej. Ak chcete použiť na čistenie, pridajte niekoľko kvapiek do svojho obľúbeného čistiaceho prostriedku, ktorý vám pomôže osviežiť a dezinfikovať. Obzvlášť dobré je pridať do kuchynskej sódy na pečenie, aby vaše kúpeľňové alebo kuchynské spotrebiče žiarili.

Aromaterapia, reflexná masáž, Rozptyľovanie difúzerom na 100ml použite 3 kvapky esenciálneho oleja, lokálne - zriedený so základným olejom v pomere 1 lyžica - 2 kvapky

 

Škorica esenciálny olej

Botanické meno: Cinnamomum cassia (Cinnamon) oil

Krajina pôvodu: Čína

Metóda extrakcie: Parná destilácia

Časť rastliny : Plod

Životnosť: 1-2 roky

Sila arómy: silná

Aromatická vôňa: teplá, štipľavý podtón

Škorica pri zábaloch je účinná na celutitídu a rozohrieva krvný obeh.

Tento silný, voňavý olej je veľmi teplý a korenistý. Je úžasný na použitie v hrejivých a anticelulitídnych zábaloch. Poporuje trávenie a chuť do jedla. Pri masáži brucha podporuje trávenie, redukuje plynatosť a bolesti brucha. 

Škorica poskytuje zmiernenie  bolesti zubov a odstránenie zápachu z úst. Olej zo škoricovej kôry sa používa vo farmaceutických prípravkoch a je zahrnutý v ústnych vodách a zubných pastách

Na 100 ml odporúčame 3 kvapky rozptýliť difúzerom. Vhodné na použitie v aromaterapii a reflexnej masáži. 

 

Eucalyptus Globulus esenciálny olej

Botanické meno: Eucalyptus Globulus (eucalyptus globulus) leaf oil

Krajina pôvodu: Čína

Metóda extrakcie: parná destilácia

Časť rastliny: listy

Aróma: Silná, Veľmi bylinná vôňa s mäkkými drevenými podtónmi

Životnosť: 1-2 roky

KidSafe: Nie

Eukalypt je jedinečný pri uvoľnení hlienov a dýchania. Pomáha aj pri sezónnych alergiách.

Eukalyptus Globulus je jedným z najznámejších esenciálnych olejov na svete a je všeobecne známe, že pomáha pri problémoch s dýchaním.

Je to jeden z najlepších éterických olejov pre bolesť v hrdle, kašeľ, sezónne alergie a bolesti hlavy. Eukalyptus má schopnosť stimulovať imunitu, zabezpečiť antioxidačnú ochranu a zlepšiť dýchanie. Jeho hlavnou aktívnou zložkou je 1,8-cineol (alebo eukalyptol), ktorý pomáha zmierniť zápalové prejavy chronickej bronchitídy. Uľahčuje dýchanie pri upchatom nose. Eukalyptový olej je jedným z najefektívnejších esenciálnych olejov na kašeľ, pretože funguje ako expektorant — pomáha pri uvolňovaní hlienu z dýchacieho traktu. Môže byť tiež účinný na sezónne alergie.

Eukalyptus Globulus je účinný aj ako podpora pri bolestiach svalov a kĺbov pri občasnom nadmernom  cvičení v telocvični alebo namahaných kĺboch spojených s procesom starnutia.

Eukalyptus je tiež dobre známy svojou schopnosťou bojovať proti bakteriálnym, vírusovým a plesňovým infekciám. Pomáha znížiť zápal, či opuch. Zmierňuje bolesť hlavya to hlavne v kombinácii s mätovým olejom.

Eukalyptus môže stimulovať zdravý obeh, čím do tela dodáva pocit tepla. Môže byť tiež účinný pri stimulácii mentálnej energie.

Po dlhom dni pridajte niekoľko kvapiek eukalyptu do 1 polievkovej lyžice základného oleja a 1/2 šálky soli rozpustenej v teplej vode; namočte nohy a vychutnajte si osviežujúci, omladzujúci kúpeľ nôh, ktorý Vás zbaví preťaženia po náročnom dni.

Z týchto dôvodov je eukalyptus jednoznačne jedným z najvšestrannejších esenciálnych olejov. Povzbudzuje a povznáša ak je difúzovaný do priestoru. Zmierňuje psychické vyčerpanie a rozjasňuje myseľ.

Vhodné na použitie na inhalovanie - do parného hrnca alebo inhalátora. Max 1-2 kvapky.  Táto metóda nie je bezpečná pre malé deti. Prípadne zmiešajte pri 5% riedení v základnom oleji alebo balzame a použite na natieranie na  hrudník, aby ste podporili čisté dýchanie a znížili preťaženie.

 

Ničiteľ baktérii synergia

Ingrediencie: Lemon x Limon (Lemon) peel oil, Syzygium aromaticum (Clove Bud) flower oil, Eucalyptus globulus (Eucalyptus) leaf oil, Cinnamomum cassia (Cinnamon) bark oil, Rosmarinus officinalis (Rosemary) leaf oil

KidSafe: Nie, máme špeciálnu synergiu aj pre deti, ktorú nájdete tu.

Aróma: Citrusovo bylinná aróma

Životnosť: 1-2 roky 

Kombinovať s: Tea Tree pre silnejší účinok. 

Vhodný od 10 rokov pre mladšie deti odporúčame synergiu Ničiteľ baktérii dieťa

Vysoko dezinfekčné účinky. Ničí vírusy a plesne. Dokáže zneškodniť aj vírus chrípky. Čistí vzduch od patogénov.

Podporuje zdravý imunitný systém a pomáha mu lepšie zvládať útoky naň. Prečisťuje a dezinfikuje vzduch v miestnosti a podporuje zdravé dýchanie.

Pri použití na domáce čistenie nakvapkajte 15 kvapiek do teplej vody alebo do sklennej sprejovej nádoby a použite na prečistenie znečistených plôch.

Na 100 ml 6 kvapiek. Najlepšie zaberá zriedený v základnom oleji. Na jednu lyžicu 5 kvapiek a potierajte si spodky nôh pred spaním a ráno.

 

Imunita synergia

Ingrediencie: Boswellia serrata (Frankincense serrata) resin oil, Melaleuca alternifolia (tea tree) leaf oil, Rosmarinus officinalis (Rosemary 1,8-Cineole) oil, Citrus x limon (Lemon) peel oil, Eucalyptus globulus (Eucalyptus) leaf oil, Citrus sinensis (Orange sweet) peel oil

Životnosť: 1-2 roky

KidSafe: nie, vhodné od 10 rokov.

Organic: áno

Dlhé hodiny v práci, starostlivosť o rodinu, stres. Nestíhate sa vyvážene stravovať, pijete veľa kávy, následne máte nekvalitný spánok. To všetko môže viesť k oslabeniu imunitného systému. Podpora imunity bola špeciálne navrhnutá na to, aby udržala Váš imunitný systém v dobrej kondícii. 

Hlavnou zložkou tohto oleja je kadidlový olej, ktorý je jedným z najvzácnejších olejov a ktorý veľmi priaznivo pôsobí na celkový imunitný systém.

Nájdete tam aj citrusové zložky, ktoré majú tiež veľmi priaznivý vplyv na podporu imunity. Práve vďaka kombinácií týchto zložiek je táto synergia maximálne efektívna a stimulujúca v obdobiach sezónnych ochorení. 

Používajte do difúzera na 100ml 5 kvapiek a najvhodnejší interval je 4 hodinové difúzovanie s režimom 30 min ON a 30 min OFF.

Počas obdobia, keď sa cítite maximálne vyčerpaní alebo máte pocit, že vás obchádza choroba pridajte 6 kvapiek do kúpeľa. Rovnako efektívne je použitie na reflexnú masáž alebo na oblasť krčnej chrbtice a dekoltu. 

 

Pokoj synergia

Ingrediencie: Citrus bergamia (Bergamot) peel oil, Pogostemon cablin (Patchouli) leaf oil, Citrus sinensis (Blood Orange) peel oil, Cananga odorata (Ylang Ylang complete) flower extract, Citrus x paradisi (Grapefruit pink) peel oil

KidSafe: nie

Aróma: Príjemná ovocno kvetinová vôňa, ktorá pošteklí zmysli.

Životnosť: 1-2 roky

Oleje v tejto krásnej synergii pomáhajú znižovať obavy  a stres a ich dopad na nás. Táto úžasná synergia vám pomôže dosiahnuť duševnú relaxáciu, pomôže vám cítiť sa viac v pohode.

Dnešný život je veľmi hektický stále za niečim utekáme a veľakrát ani nevieme za čím konkrétne. Ponáhľame sa z práce domov, potom po deti do škôlky alebo máme toho len príliš veľa. Nevieme oddychovať. Nevieme nájsť v sebe pokoj a nepočujeme varovné signály, ktoré na nás kričia, aby sme spomalili.  

Táto synergia bola špeciálne vytvorená preto, aby sme znova našli seba samého a svoju vnútornú rovnováhu. Zbavili sa stresu a upokojili sa. Každý problém má riešenie a s touto synergiou ho nájdete ľahšie. 

Na 100 ml vody do difúzera pridajte 6 kvapiek. Táto synergia je ideálna na nočné difúzovanie. Pre nájdenie celkového pokoja odporúčame 6 hodinové nočné difúzovanie režimom 30 min ON a 30 min OFF. Celonočná terapia veľmi pozitívne vplýva na psychickú a hormonálnu rovnováhu.

Možné pridať do relaxačného kúpeľa. Pre reflexnú masáž kombinujte so základným olejom.  

 

Poradca synergia

Ingrediencie: Santalum spicatum (Sandalwood) wood oil, Piper nigrum (Black pepper) fruit oil, Citrus x limon (lemon) peel oil

Životnosť: 1-2 roky 

Aróma: Drevitá aróma so štipľavo citrusovým podtónom

KidSafe: áno

 

Táto špeciálna zmes bola vytvorená, aby podporila pamäť a myslenie. Esenciálne oleje v tejto synergii zvýšia vašu bdelosť a vašu schopnosť sústrediť sa.

Toto je zmes je skvelá pri učení, keď sa potrebujeme dlho koncentrovať. Pomáha nám viesť myšlienky jedným smerom.

Pri učení alebo podobnej pre myseľ vyčerpavajúcej aktivite odporúčame difúzovanie v časovom rozsahu 4 hodiny, avšak najideálnejšie systémom 30 min ON a 30 min OFF. Tento systém difúzovania je ideálny pre maximalizáciu terapeutického účinku. Odporúčame používať difúzer, ktorý túto funkciu podporuje. 

Rovnako efektívne je použitie na reflexnú masáž alebo dekolt, či krčnú chrbticu pre načerpanie mentálnej sily a podpory sústredenia. Pri aplikácií na pokožku rieďte so základným olejom.

 

Zmyselný synergia

Ingrediencie: Cananga odorata (Ylang Ylang complete) flower extract, Pogostemon cablin (Patchouli) leaf oil, Citrus sinensis (Orange sweet) peel oil, Lavandula angustifolia (Lavender) flower oil, Santalum spicatum (Sandalwood) wood oil, Jasminum sambac (Jasmine Absolute) flower oil,

Životnosť: 1-2 roky

Aróma: kvetnatá aróma s citrusovou iskrou vášne

KidSafe: Nie

Vo chvíli, keď potrebujete navodiť romantickú atmosféru, príjemnú a pohodovú pre chvíľu pohody s partnerom. 

Náš produkt Zmyselný je vyrobený špeciálne na nastavenie dokonalej nálady pre páry a je ideálnym olejom, ktorý môžete použiť so svojím partnerom na vytvorenie iskrivej atmosféry. Vonné látky hrajú silnú úlohu pri vytváraní vášnivej atmosféry.

Či už rozptyľujete, nanášate ako osobnú vôňu, používate kúpeľový alebo masážny olej, naša Sensual Blend vám pomôže dosiahnuť tú romantickú, príjemnú atmosféru, ktorú chcete!

Na 100 ml 6 kvapiek. Možné pridať do kúpeľa alebo rozriediť v nosnom oleji. Na lyžicu nosného oleja 4 kvapky. 

Náš tip: primiešajte 2 kvapky vo svojom lubrikačnom gély a nechajte sa unášať atmosférou plnou vášne.

 

Relax synergia

Ingrediencie: Lavandula angustifolia (Lavender) flower oil, Origanum majorana (Marjoram) flower oil, Citrus reticulata (Mandarin) peel oil, Pogostemon cablin (Patchouli) leaf oil, Pelargonium x asperum (Geranium Bourbon) leaf oil, Chamaemelum nobile (Chamomille Roman) flower oil

Aróma: Kvetinová aróma s podtónom mandarínky

Životnosť: 1-2 roky

KidSafe: áno

Synergia Relax je ideálna na použitie po obzvlášť stresujúcom dni. Stres a negatívne zážitky z celého dňa sa ukladajú priamo v našom vnútri.  

Pre znova nájdenie harmónie a duševnej stability sa musíme zbaviť negatívnej energie. Nájdite si chvíľu pre seba a oddýchnite si pomocou synergie relax. 

Vhodné na použitie do difúzera - na 100 ml 6 kvapiek. Najvyšší terapeutický účinok dosiahnete pri metóde difúzovania 30 min ON a 30 min OFF. Pre navodenie hlbokého relaxu nakvapkajte do krému alebo základného oleja a natrite si záťažové oblasti ako krčná chrbtica, reflexné body na chodidlách a spánky.

Pre relaxačný kúpeľ pridajte do teplej vane 5 kvapiek . 

 

Energia synergia

Ingrediencie: Citrus sinensis (Orange Blood) peel oil, Mentha x piperita (Peppermint) leaf oil, Citrus x limon (Lemon) peel oil, Zingiber officinale (Ginger) root oil, Eucalyptus globulus (Eucalyptus) leaf oil, Pelargonium x asperum (Geranium Egyptian) leaf oil

KidSafe: Nie

Varovanie: Neodporúčame používať vo večerných hodinách. Môže spôsobiť nespavosť.

Aróma: Stredná, citrusová aróma s podtónom mentolu

Životnosť: 1-2 roky

V čase keď nám dochádza energia a úlohy, ktoré musíme zvládať sú pre nás čoraz náročnejšie nám dodá silu a podporí našu výdrž práve táto synergia.

Táto synergia je špeciálne formulovaná pre dobitie energie a výdrže počas dňa. Vynikajúci je na použitie pred aktivitou, kde potrebujete zvýšiť svoje sústredenie a výdaj energie. Počas náročného a vyčerpavajúceho dňa v práci je ideálny na použitie do osobného inhalátora. 

Taktiež Vám pomôže nakupnúť sa pred tréningom vo fitku alebo behaním. 

Pri použití do difúzera bezprostredne ráno vás nabije pozitívnou náladou a energiou potrebnou na zvládnutie ťažkého dňa.  Vynikajúci na pridanie do rannej sprchy alebo telového krému pre zvýšenie výkonu a energie.

Na 100 ml 6 kvapiek do difúzera. Odporúčame rozptyľovať dve hodiny metódou 30 min On a 30 min OFF.  Možné pridať do kúpeľa alebo rozriediť v základnom oleji a masírovať reflexné body na chodidlách.