logo

Veľký set esenciálnych olejov s profesionálnym difuzérom

NOVINKA
Cena 249.50
Dostupnosť: IHNEĎ ODOSIELAME

Difuzér profesionál so setom 14 najpredávanejších esenciálnych olejov. 

Cena bez DPH: 207.92
Výrobca: PLANT THERAPY
: 24 mesiacov
ks

DIFÚZER PROFESIONÁL

Ultrazvukový difúzer je špeciálne patentovaný spoločnosťou Plant Therapy. Moderný, štýlový a ľahko použiteľný difuzér profesionál je vybavený piatimi rôznymi nastaveniami časovača, stmievateľným LED svetlom a veľkou nádržou na vodu, ktorá pojme až 380 ml. Veľká nádrž vám pomôže získať až 10 hodín nepretržitej doby rozptylu a pokryje plochu približne 152m2.

Difuzér profesionál funguje na studené difúzovanie, ktoré umožňuje esenciálnym olejom zachovať si všetky svoje prirodzené výhody a neporušené chemické vlastnosti. Päť rôznych nastavení časovača obsahuje niekoľko možností pre spojitú aj občasnú hmlu v rôznych intervaloch.

Funkcia difúzovania ON a OFF je špecialitou, ktorú u bežne dostupných difúzerov nenájdete. Pri nastavenní intervalu napr 4 hodiny sa striedavo difúzer vypína a zapína po intervaloch 30 alebo 15 min. Táto funkcia je dôležitá pre maximalizáciu terapeutického účinku. 

Difúzer je podložený troma nožičkami, ktoré zabezpečujú, že sa nedotýka podložky, neprehrieva a neupcháva sa zospodu. Profesionálne prevedenie tohto typu difúzera je zrejmé z každého detailu.

 

Obsahuje americkú koncovku a europskú prípojku. 

Použitie

Odstráňte kryt.

Do nádrže na vodu pridajte vodu, až kým nedosiahne značku na úplne naplnenie Nepreplňte!

Priamo do vody pridajte 6-10 kvapiek éterického oleja.

Nasaďte kryt.

Pripojte jednotku k zdroju napájania zapojením.

Stlačte hlavný vypínač a vyberte požadované nastavenie času.

Užite si to!

Nastavenia časovača

Raz stlačte: Prístroj sa rozptyľuje, až kým sa neminie voda.

Stlačte dvakrát: Prístroj sa rozptyľuje na 2 hodiny a potom sa automaticky vypne.

Stlačte trikrát: Jednotka sa rozptyľuje v 15 sekundových intervaloch / 30 sekundových intervaloch, až kým sa neminie voda.  Toto nastavenie sa odporúča pri rozptyľovaní po celý deň.

Stlačte štyrikrát: Jednotka sa rozptyľuje v intervaloch 15 minút zapnuté / 30 minút vypnuté, až kým nevyčerpá vodu. Toto nastavenie sa odporúča pri rozptyľovaní po celý deň.

Stlačte päťkrát: Prístroj sa rozptyľuje v intervaloch 30 minút zapnuté / 30 minút vypnuté, až kým nevyčerpá vodu. Toto nastavenie sa odporúča pri rozptyľovaní po celý deň.

Nastavenia svetiel LED

LED dióda svieti na začiatku difúzie.

Jedným stlačením tlačidla stlmíte svetlo.

Dvojnásobným stlačením tlačidla sa svetlo vypne.

Podrobnosti o produkte: Moderné zariadenie sa zmestí do každého interiéru. Všetky plastové súčasti  sú z potravinárskeho plastu.  Bez BPA a nádrž difúzera je potiahnutá, aby sa zabránilo erózii éterickými olejmi.

Rozmery produktu:

17 x17 x 11 cm

Kapacita nádoby je 380 ml

Difúzer pokrýva približne 152 m2.