logo

Naposledy zobrazené

email

EMAIL
info@happyplant.sk


phone

KONTAKT
+421 948 948 783


Free delivery

DORUČENIE ZDARMA
objednávky nad €120


 

 

twitter ecocert usda organic

 

Záruka kvality a testovania

 

 

 

 

 

 

 

Facebook page Instagram page

 

TEKUTÁ ODVAHA

Cena 25.90
Dostupnosť: skladom +1

100% čistý a prírodný esenciálny olej. Certifikovaný produkt.

Výrobca: PLANT THERAPY
: 24 mesiacov
KS

Tekutá odvaha synergia

Ingrediencie: Picea Mariana (Black Spruce) Leaf Oil, Boswellia Carteri (Frankincense) Oil, Cinnamomum Camphora Linalooliferum (Ho Wood) Oil, Tanacetum Annum (Blue Tansy) Oil

Životnosť: 1-2 roky

KidSafe. áno

Tekutá odvaha je špeciálne vytvorená synergia na dodanie sebavedomia a odvahy. Za život prejdeme veľakrát náročnými skúškami, ktoré nás preveria ako zvládame situácie, keď vystupujeme pre viacerými ľuďmi. 

Začína sa to už v škôlke besiedkami, kedy chceme podať, čo najlepší výkon pred našimi rodičmi a končí to prezentáciami pred ľudmi, ktorým potrebujeme ukázať čo vieme a, že to čo robíme, robíme dobre.

Každý z nás sa vyrovnáva s takýmito situáciami po svojom. Táto synergia Vám pomôže cítiť sa sebaisto a byť pripravený na všetko. Zadovážte si túto synergiu ako Váš prirodzený zdroj odvahy. Táto zmes obsahuje Blue Tansy, ktorá je veľmi vzácna a cenená pre svoju vlastnosť zmierňovať napätia a eliminovať stres. 

Pridajte si túto zmes do svojho osobného inhalátoru. Alebo si k nej privoňajte pred náročnou situáciou. Ak difúzujte doma alebo v kancelárii pridajte 5 kvapiek na 100 ml.