€ / EUR

Vyberte menu

logo

/

STOP ZÁPCHE

Nariedený ROLL ON aplikátor na priamu aplikáciu na pokožku. Certifikovaný produkt.

Kód produktu: 1019PTRO
Výrobca: PLANT THERAPY
Dostupnosť: OBJEDNANÝ
18.90
KS

Stop zápche ROLL ON

Ingrediencie: Anthemis Nobilis (Chamomile Roman) Flower Oil, Citrus Aurantium Dulcis (Orange) Peel Oil, Copaifera Officinalis (Balsam Copaiba) Resin Oil, Carum Carvi (Caraway) Seed Extract, Zingiber Officinale (Ginger) Root Oil, Pogostemon Cablin (Patchouli) Leaf Oil, Citrus Nobilis (Mandarin Orange) Peel Oil, Santalum Spicata (Sandalwood Australian) Wood Oil, frakciovaný kokosový olej

5% riedenie s kokosovým olejom. Vhodné na aplikáciu na pokožku.

Životnosť: 1-2 roky

Aróma: Sladká, teplá a bylinná

Táto ROLL ON Stop zápche sa dá kúpiť aj ako neriedená synergia Stop zápche.

Stop zápche bola vyvinutá s ohľadom pre našich najmenších, aby nám pomohla zvládnuť úzkosť spojenú s nepríjemnými pohybmi čriev a pomohli k pravidelnému vyprázdňovaniu.

Veľa detí aj dospelých má problém s pravidelným vyprázdňovaním, ktoré by malo byť každý deň. Deti v rannom veku sú na to obzvlásť háklive. Stačí jedna nepríjemná skúsenosť na záchode a môže nastať problém. Boja sa chodíť na záchod, plačú a zadržiavaju stolicu aj niekoľko dní.

Zápcha je častým problémom malých detí, ktorá sa ľahko môže premeniť v závažnejší problém, ak neurobíme nič preto, aby sme pomohli naším najmenším. A zážitok na nočníku a WC bol pre nich príjemný a nemali z neho strach.

Tvrdá stolica je pre naše deti veľmi stresujúca a veľakrát sa preto snažia vyhýbať veľkej potrebe STOP zápche pomáha našim deťom tento proces zvládnuť s ľahkosťou.

Spravte masáž bruška v smere hodinových ručičiek dvakrát denne pravidelne aspoň týždeň a neprestávajte pokiaľ nemáe pocit, že vylučovanie je pravidelné. 

 

 
 

 

 

 

 

 

Upozornenia: Neaplikujte blízko tváre nemluvňatám a deťom. Na lokálne použitie odporúčame maximálne riedenie 5%.

Pred použitím si pozorne prečítajte informácie na produkte. Medzinárodná federácia aromaterapeutov neodporúča užívať éterické oleje interne, pokiaľ nie je pod dohľadom lekára, ktorý má kvalifikáciu aj v klinickej aromaterapii. Účelom tohto produktu nie je diagnostikovať, liečiť, liečiť alebo predchádzať chorobe.

Fľaše sa plnia podľa objemu. Niektoré veľkosti fliaš nemusia byť naplnené hore, ale obsahujú špecifikovaný objem oleja.