€ / EUR

Vyberte menu

logo

/

STOP SVRBENIU ROLL ON

Roll on vhodná pri kiahnach a svrbení spôsobenej uštipnutím. Certifikovaný produkt.

Výrobca: PLANT THERAPY
: 24 mesiacov
Dostupnosť: IHNEĎ ODOSIELAME
16.90
ks

STOP Svrbeniu ROLL ON

Ingrediencie: Copaifera officinalis (Copaiba Oleoresin) balsam oil, Lavandula angustifolia (Lavender) flower oil, Mentha spicata (Spearmint) leaf oil, Cymbopogon martini (Palmarosa) oil, Pogostemon cablin (Patchouli) leaf oil, Curcuma longa (Organic Turmeric CO2) oil, Rosa x centifolia (Rose Absolute) flower oil, frakciovaný kokosový olej

Životnosť: 1-2 roky

Aróma: sladká kvetinová aróma

KidSafe: áno

Stop svrbeniu má sladkú kvetinovú arómu, ktorá bola vyvinutá tak, aby pomáhala zmierniť opuchy, svrbenie, začervenanie a nepohodlie spojené s uštipnutím komárov, ovadov, včiel a ôs a menšími podráždeniami kože.

TENTO OLEJ JE VHODNÝ AJ NA ZMIERNENIE PRÍZNAKOV SVRBENIA PRI KIAHNIACH.

Aj keď sa podráždenie pokožky môžu vyskytovať po celý rok, častejšie je to v letných mesiacoch, keď celá rodina trávi viac času vonku.

Užite si skvelé rodinné výlety bez obáv, keď dôjde k poštipnutiu skúste Stop svrbeniu.

Táto úžasná KidSafe ROLL ON je vyrobená zo 100% čistých, nezriedených esenciálnych olejov KidSafe z Copaiba Oleoresin, Levanduľa, Spearmint, Palmarosa, Patchouli, organického kurkumy CO2 a Rose Absolute. Copaiba a Levanduľa sú upokojujúce, Spearmint ochladzuje a Palmarosa a Patchouli vyrovnávajú pokožku. Kurkuma a ruža pomáhajú znižovať opuchy alebo opuchy spôsobené uhryznutím alebo podráždením. Tieto oleje spoločne pôsobia v boji proti nepríjemným pocitom spôsobeným uštipnutím alebo uhryznutím.

Môžete priamo aplikovať na postihnuté miesto.