€ / EUR

Vyberte menu

logo

/

STOP BRADAVICIAM

100% prírodný, čistá nariedena esenciálna synergia. Certifikovaný produkt.  

circle-empty-check icon Ideálne na cesty

circle-empty-check icon Praktické balenie

circle-empty-check icon Jednoduché použitie

Kód produktu: ROLL
Výrobca: PLANT THERAPY
: 24 mesiacov
Dostupnosť: NIE JE SKLADOM
16.90
ks

STOP BRADAVICIAM ROLL ON

Ingrediencie: Citrus x limon (Lemon) peel oil, Cupressus sempervirens (Cypress) leaf oil, Origanum majorana (Marjoram Sweet) leaf oil, and Melaleuca alternifolia (Tea Tree) leaf oil, frakciovaný kokosový olej

Životnosť: 1-2 roky

Aróma: Mierne citrusová, liečivá vôňa

Nie je potrebné riediť, môžete priamo aplikovať na pokožku.

Čo sú vlastne bradavice ? Bradavice sú vírusové nezhubné výrastky na koži, ktoré sú spôsobené ľudským papilomavírusom  HPV. Najčastejšie sa vyskytujú na nohách a na prstoch rúk, menej často na iných častiach tela, či na slizniciach. Niektoré vymiznú samy, zato iné nás dokážu pekne potrápiť a my sa ich ťažko zbavujeme.

Bradavice sa prenášajú priamym dotykom. Do podkožia môže vírus preniknúť napr. malým poranením, rozmočenou pokožkou od vody  a potu, miestom s ekzémom, či inak oslabenou pokožkou Medzi časté miesta prenosu patria verejné bazény, kúpaliská, sauny, sprchy a iné miesta, kde sa chodí naboso (šatne, koberce). Inkubačná doba je individuálna. Môže sa pohybovať od niekoľkých týždňov po niekoľko mesiacov. Občas sa môžu objaviť aj po niekoľkých rokoch.

Rozpusťte príležitostnú bradavicu za 3 až 6 týždňov pomocou synergie Stop bradaviciam. Táto synergia pomáha vám a vašim deťom zbaviť sa šetrne a bezbolestne bradavice a kurieho oka. Je to čisto prírodny výťažok. Bez chémie.