€ / EUR

Vyberte menu

logo

/

SLADKÝ SPÁNOK

Podpora kvalitného nnočného spánku. Certifikovaný produkt. 

Kód produktu: 1019PTRO
Výrobca: PLANT THERAPY
: 24 mesiacov
Dostupnosť: na objednávku
17.90
KS

SLADKÝ SPÁNOK ROLL ON

Ingrediencie: Caprylic/Capric Triglyceride, Cedrus Deodara Wood Oil, Cinnamomum Camphora (Camphor) Wood Oil, Citrus Aurantium Dulcis (Orange) Peel Oil, Anthemis Nobilis Flower Oil, Vetiveria Zizanoides Root Oil, frakciovanný kokosový olej

5% riedenie s kokosovým olejom. Vhodné na aplikáciu na pokožku.

Životnosť: 1-2 roky

Aróma: Citrusy a dreviny s nádychom sladkosti.

Sladký spánok bol navrhnutý pre deti, ktorým nevyhovuje Levanduľa. Väčšina esenciálnych olejov na spánok je práve s použitím Levandule.Táto ROLL on ju neobsahuje. Obsahuje iné veľmi účinné rastliny, ktoré pomáhajú ku kvalitnému nočnému spánku. 

Táto zmes používa éterické oleje, ktoré sú upokojujúce a ukľudňujúce. Perfektná kombinácia, ktorá pripraví vašich najmenších na dobrú noc dlhého spánku. Vôňa je príjemná, jemná a určite pomôže.

Aj keď táto synergia je KidSafe, môžete si byť istí, že bude účinná aj pre dospelých. Táto zmes obsahujecédrové drevo, Ho Wood, sladký pomaranč, harmanček Roman a Vetiver. Bezpečné pre celú rodinu,

Sladký spánok je vynikajúcou zmesou, ktorá pomôže upokojiť myseľ a uvoľniť telo. Cédrové drevo upokojuje. Ho Wood sa skladá prevažne z 1 zložky, linaloolu, ktorá je známa svojimi relaxačnými sedatívnymi vlastnosťami. Sladký pomaranč je povznášajúci, ale upokojujúci. Harmanček Roman je vynikajúci prostriedok na zmiernenie obáv a dekompresiu tela a mysle. Vetiver je obľúbený pre svoju dymovú, lesnatú vôňu a svoju schopnosť upokojiť rušné myšlienky a nervozitu. Užite si kvalitný nočný spánok.

Použitie: Naneste na chrbát a hrudník 20 minút pred spaním, aby ste uvoľnili a upokojili svoju myseľ.