logo

Sezónne esenciálne oleje
Pripravte sa na ochladenie a respiračné ochorenia

 

Jeseň a ochladenie, ktoré s tým prichádza môže byť náročné pre našu imunitu a dýchací systém. Chráňte sa pred sezónnymi respiračnými ochoreniami prírodnou cestou. Najlepší spôsob je vždy prevencia. Buďte preto pripravený na vírusy a baktérie skôr ako vás dostanú. 

heart-empty icon Zdravý dýchací systém

heart-empty icon Stimulácia imunitného systému

heart-empty icon Zničenie patogénov a vírusov v prostredí

100% prírodné esenciálne oleje značky Plant Therapy sú veľmi príjemné a efektívne na každodenné použitie. Záruka najvyššej kvality a čistého prírodného zloženia.

Filter
Cena
EUCALYPTUS DIVES Esenciálny olejNIE JE SKLADOM16.40 € EUCALYPTUS DIVES Esenciálny olejEukalyptus má blahodárne účinky na dýchacie cesty a uvoľnenie dýchania. Vynikajúci na relaxačný kúpeľ a unavené nohy. EUKALYPTUS GLOBULUS esenciálny olejNIE JE SKLADOM16.20 € EUKALYPTUS GLOBULUS esenciálny olejEukalypt zlepšuje dchanie a uľavuje pri sezónnych alergiách. Pomáha na bolesti hlavy a prečistenie mysle. IMUNITA esenciálny olejNIE JE SKLADOM19.60 € IMUNITA esenciálny olejAktivujte a podporte zdravý imunitný systém práve vďaka tejto synergii. Špeciálne formulované byliny na podporu obranychopnosti. KADIDLO CARTERI Esenciálny olejOBJEDNANÝ42.50 € KADIDLO CARTERI Esenciálny olejKadidlo podporuje imunitu a uľavuje od kašľa. Pomáha na opuchy a boľavé kĺby. NIČITEĽ BAKTÉRII synergia 30 ml IDEALNY NA JAROBJEDNANÝ34.90 € NIČITEĽ BAKTÉRII synergia 30 mlPrečisťovanie vzduchu od baktérii a patogénnov. Podpora správneho imunitného systému. NIČITEĽ BAKTÉRIÍ esenciálny olej NÁŠ TIPIHNEĎ ODOSIELAME18.40 € NIČITEĽ BAKTÉRIÍ esenciálny olejPrečistite ovzdušie a podporte dýchací systém, rýchlejšie uzdravenie a zotavenie z choroby. NIČITEĽ BAKTÉRIÍ esenciálny olej- 10%OBJEDNANÝ17.28 € 19.20 €NIČITEĽ BAKTÉRIÍ esenciálny olejSynergia esenciálnych olejov spoľahlivo prečisťuje ovzdušie, dezinfikuje a ničí patogény a plesne. PODPORA IMUNITY esenciálny olejNIE JE SKLADOM21.20 € PODPORA IMUNITY esenciálny olejPodpora imunity pre celú rodinu. Najefektívnejšia kombinácia citrusových a kadidlového esenciálneho oleja. PRVÁ POMOC set esenciálnych olejov NAJPREDÁVANEJŠIENIE JE SKLADOM46.20 € PRVÁ POMOC set esenciálnych olejovPrvá pomoc počas obdobia sezónnych ochorení. Buďte pripravení a nedajte prechladnutiu šancu. Ideálna kombinácia na dýchací systém, imunitu a prečistenie PRVÁ POMOC set esenciálnych olejov KidSafe NAJPREDÁVANEJŠIEOBJEDNANÝ48.20 € PRVÁ POMOC set esenciálnych olejov KidSafeSila najúčinnejších bojovníkov proti chorobám v jednom balení. Podporte imunitu zničte baktérie a uvoľnite dýchanie. STOP BOLESTI esenciálny olejNIE JE SKLADOM18.20 € STOP BOLESTI esenciálny olejStop bolesti je unikátny esenciálny olej, ktorý pomáha deťom lepšie zvládať teplotu a bolesť. STOP SOPLÍKOM esenciálny olej NAJPREDÁVANEJŠIEOBJEDNANÝ21.60 € STOP SOPLÍKOM esenciálny olejNádherná terapeutická aróma blahodárne pôsobí na dýchací systém a zlepšenie dýchania. ČAJOVNÍK Esenciálny olej NAJPREDÁVANEJŠIEOBJEDNANÝ16.20 € ČAJOVNÍK Esenciálny olejČajovník je vysoko dezinfekčný. Vynikajúci na pleť a dýchacie cesty. ČISTÉ DÝCHANIE esenciálny olejNIE JE SKLADOM18.60 € ČISTÉ DÝCHANIE esenciálny olejUvoľnenie hlienov a dýchacích ciest. Použite v období sezónnych ochorení na zachovanie uvoľneného dýchania a zdravia. ŠTART IMUNITY esenciálny olejNIE JE SKLADOM19.20 € ŠTART IMUNITY esenciálny olejStimulujte imunitný systém aby správne fungoval a nepodľahol každej chorobe.