EUR  € / EUR

logo

Set Rastiem s detským difuzérom

Cena 119.00
Dostupnosť: IHNEĎ ODOSIELAME

Set rastiem s detským difuzérom Lesný kamarát.

Cena bez DPH: 99.17
Výrobca: PLANT THERAPY
: 24 mesiacov
ks

DIFUZÉR LESNÝ KAMARÁT

S tromi rôznymi vymeniteľnými ušami sa tento vysoko kvalitný difuzér Lesný kamarát môže zmeniť na prefíkanú líšku, roztomilého zajačika alebo nebojácneho medveďa.

Pomocou funkcie hudby môže hrať jemnú upokujúcu uspávanku. V nastavení si môžete vybrať svetlo a to modré, fialové alebo svetlo sviečky.

Tento difuzér je vyrobený z plastu a silikónu bezpečného pre deti, pojme až 145 ml vody a difúzia pokrýva 20 m2. Difúzer Lesný kamarát do vzduchu nevypúšťa žiadne chemikálie ani teplo, čo esenciálnym olejom umožňuje zachovať si všetky svoje terapeutické vlastnosti a chemické zloženie.

Tri rôzne hlasitosti zvuku udržiavajú hladinu zvuku takú, aby to bolo pre Vaše dieťa pohodlné.

Funkcia difúzovania ON a OFF je špecialitou, ktorú u bežne dostupných difúzerov nenájdete. Pri nastavenní intervalu napr 4 hodiny sa striedavo difúzer vypína a zapína po intervaloch 30 alebo 15 min. Táto funkcia je dôležitá pre maximalizáciu terapeutického účinku. 

Obsahuje americkú koncovku a europskú prípojku. 

Použitie

Po pripojení zariadenia do elektrickej zásuvky bude zariadenie v pohotovostnom režime.

 Tlačidlo Mist & Time:

Raz stlačte tlačidlo a jednotka je zapnutá. Predvolený čas je 30 minút, ktorý je indikovaný zelenou farbou LED „1“.

Stlačte tlačidlo druhýkrát a pracovný čas sa nastaví na 15 sekúnd a 30 sekúnd, čo je indikované zelenou LED diódou „2“.

Tretíkrát stlačte tlačidlo a pracovný čas sa nastaví na 15 minút a 30 minút, čo je indikované zelenou LED diódou „3“.

Stlačením tlačidla po štvrtýkrát vypnete difúzor.

Svetelné tlačidlo

Predvolené nastavenie rotujúcich svetiel sa spustí automaticky, keď je zariadenie v režime MIST.

Stlačením tlačidla Svetlo prvýkrát prepnete na „svetlo modrá“.

Stlačením tlačidla Svetlo druhýkrát prepnete na svetlo pri sviečkach.

Stlačením tlačidla Svetlo tretíkrát  prepnete na fialové svetlo.

Stlačte tlačidlo Svetlo štvrtýkrát vypnite svetlo.

* Režim LIGHT možno ovládať ako funkciu nočného svetla priamym stlačením tlačidla LIGHT v režime STANDBY *

Tlačidlo Hudba

Hudba sa spustí automaticky, keď je zariadenie v režime MIST.

Existujú tri rôzne hlasitosti zvuku, stláčaním nastavíte hlasitosť (LOW, MEDIUM a HIGH) alebo vypnete hudbu štvornásobným stlačením tlačidla.

* Režim MUSIC možno ovládať ako funkciu Music Box priamym stlačením tlačidla MUSIC v režime STANDBY *

Poznámka:

Funkcia automatického vypnutia, keď difúzor zistí, že sa v ňom nenachádza voda alebo sa prevráti. 

BEZBOLESTNÝ RAST

Ingrediencie: Juniperus communis (Junipper Berrie) oil, Melaleuca ericifolia (Rosalina) oil, Picea mariana (Spruce black) oil, Turmeric CO2, Tanacetum annuum (Blue Tansy) oil

Životnosť: 1-2 roky

Aróma: Vyvoláva spomienky na ovocné želé so sviežim korenistým podtónom.

Keď deti rastú a vyvíjajú sa, môžu príležitostne bojovať s bolesťami nôh a celého tela. Je to náročné obdobie a my im chceme pomôcť. Grow Ease - bezbolestný rast pomáha upokojovať boľavé svaly a zmierňuje kŕče nôh spojené s rastom.

Táto synergia je skvelá aj pri svalovicispôsobenej z turistiky alebo tréningov tenisu, futbalu alebo gymnastiky...

Deti maju vo svojom živote viac rastových "šprutov" kedy rastú oveľa rýchlejšie ako inokedy. Medzi prvé patrí obdobie okolo 4 rokov následne v 6 a 8 a 10. Toto obdobie je veľmi náročne na radu všetkých hormonálnych a fyzických zmien. Deti nám doslova rastú pred očami.

Deti v tomto období môžu pocitovať určitý diskomfort spôsobený rastom.

Táto synergia má pikantnú, ovocnú vôňu s náznakom korenitosti, vďaka čomu je jedinečná a priateľská k deťom. Deti milujú tieto vôňe. Vyvolávajú v nich príjemné a šťastné emócie. 

Náš tip: spravte si svoj večerný rituál, ktorý budú deti milovať a budú sa naň celý deň tešiť. Čas z celého dňa, ktorý budete venovať len im. Zmiešaje 5 kvapiek tohto oleja v nosnom oleji (avokádový, Dokonalosť) a spravte si navzájom masáž lýtiek a nôh. 

SLADKÉ SNY

Ingrediencie: Citrus sinensis (orange sweet) peel oil, Juniperus communis (Juniper Berry) oil, Coriandrum sativum (Coriander) seed oil, Tanacetum annuum (Blue Tansy) oil, Rosa x centifolia (Rose obsolute) flower extract

Životnosť: 1-2 roky

Aróma: Jemne sladká vôňa príjemne koreneného zimného ovocia

Bojuje vaše dieťa s nočnými morami alebo zlými snami?

Synergia KidSafe Sladké sny bola vyvinutá tak, aby prinášala pocit tepla a pohodlia a podporovali pokojný, nepretržitý nočný odpočinok bez nočných môr.

Každý z nás rodičov už zažil, že v noci k nemu prišlo vystrašené dieťa, ktoré utekalo pred dinosaurami, alebo padalo z mrakodrapu. Nočné mory u deti sú bežná súčasť ich života. Nie je to nič príjemné keď ráno nie je dieťa dostatočne vyspaté a vy s ním.

Táto synergia Vám pomôže prekonať nočné mory s ľahkosťou.

Táto krásna zmes má ovocnú kvetinovú vôňu, ktorá pomáha upokojiť búrlivé emócie. Esenciálne oleje v tejto zmesi pomáhajú upokojiť myseľ a zároveň podporujú šťastný pohľad na svet a podporujú oddych a relaxáciu.

Mnohé deti v období rastu trpia nočnými morami a majú následne strach spať sami v izbe a boja sa toho svojho ,,bubuláka,, preto je náš tip nakpvapkať im 3 kvapky na plyšáka alebo na vankúš, kde spinkajú.

Do difúzera pridajte 5 kvapiek na 100 ml najlepšie je tento olej difúzovať večer pred spaním 1 hodinu. 

 

BOLESŤ HLAVY DIEŤA

Ingrediencie: Lavandula angustifolia (Lavender) oil, Cymbopogon martini (Palmarosa) leaf oil, Pelargonium x asperum (Geranium Bourbon) leaf oil, Citrus x limon (Lemon) peel oil, Chamaemelum nobile (Chamomile Roman) oil

Životnosť: 1-2 roky

Aróma: Mierne ovocná a bylinná

Táto synergia bola vytvorená, aby zmiernila príležitostné napätie hlavy a krku, ktoré veľmi často trápi školopovinné deti.

Na dnešné deti je vyvíjaný vysoký tlak a nároky. Chodia na množstvo krúžkov a tréningov, dosahujú skvelé školské výsledky. Oveľa častejšia sa u nich začína prejavovať bolesť hlavy ako vedľajší produkt tlaku, ktorý je na nich vyvíjaný. Táto synergia bola vytvorená s dôrazom na to, aby dnešným deťom pomohla uvoľniť nahromadené napätie a pomôcť im oddýchnuť si. 

Táto synergia je perfektná na masáž spánkov, kedy Vám bolesť hlavy nedovolí normálne fungovať. Odporúčame u zriediť v nosnom oleji v pomere 3%.

Odporúčame difúzovať 5 kvapiek na 100 ml hneď ako sa objavia prvé príznaky bolesti. 

Pre deti stašie ako 10 rokov je skvalá na bolesť hlavy aj Bazalka.