logo

Naposledy zobrazené

email

EMAIL
info@happyplant.sk


phone

KONTAKT
+421 948 948 783


Free delivery

DORUČENIE ZDARMA
objednávky nad €120


 

 

twitter ecocert usda organic

 

Záruka kvality a testovania

 

 

 

 

 

 

 

Facebook page Instagram page

 

ROLL ON 

Vaše najobľúbenejšie synergie teraz v jednoduchšej forme vo vopred nariedenom stave. Esenciálny olej s kokosovým olejom v jednoduchom aplikátore, pre priamu aplikáciu na pokožku alebo problematické miesto. 

Jednoduchý aplikátor je nielen jednoduchý na použitie, ale vďaka guličkovej technológií strieborného aplikátora je bezpečný a neprepúšťa baktérie dovnútra. Takto je bezpečný na opakovanú aplikáciu na pokožku. 

 

Triediť podľa: Názvu Zotriediť produkty podľa názvu produktu | Ceny Zotriediť produkty podľa ceny produktu | Odporúčania Zotriediť produkty podľa odporúčania
Štítok:

skladom +2 16.90 € BOLESŤ BRUCHA BOLESŤ BRUCHA Máte nepríjemné bolesti brucha ? Zastavené trávanie ? Táto ROLL ON účinne rieši nepríjemné bolesti brucha. skladom +1 16.90 € BOLESŤ HLAVY BOLESŤ HLAVY Máte silnú bolesť hlavy ? Časté migrény ? Uvoľnite napätie a cíťte sa znova fajn. NOVINKA skladom +3 16.90 € DOBRÚ NOC DOBRÚ NOC Dobre sa vyspať a oddýchnuť si potrebe každý z nás. Táto Roll on pomáha skvalitniť a predlžiť nočný spánok nejedného nespáča. skladom +2 21.90 € KADIDLO CARTERI KADIDLO CARTERI Kadidlo podporuje imunitu a uľavuje od kašľa. Pomáha na opuchy a boľavé kĺby. skladom +4 14.90 € LEVANDUĽA LEVANDUĽA Levanduľa ukľudňuje, uvoľňuje a pomáha zlepšiť spánok. Blahodárne pôsobí na pokožku, jazvy a popáleniny. skladom +3 16.90 € PODPORA IMUNITY PODPORA IMUNITY Pomôžte podporiť zdravie celej svojej rodiny pred hrozbami sezónnych chorôb pomocou imunitnej sile ochrancu. skladom +3 16.90 € SLADKÝ SPÁNOK SLADKÝ SPÁNOK Sladký spánok bol navrhnutý pre deti ako ďalšia možnosť pre tých, ktorí nemôžu používať Levanduľu. - 5% skladom +2 16.34 € (17.20 €) STOP ALERGII STOP ALERGII Nariedený esenciálny olej, ktorý pomáha efektívne zvládať príznaky alergie. NÁŠ TIP skladom +2 16.90 € STOP SOPLÍKOM STOP SOPLÍKOM Táto synergia bola špeciálne vyvinutá pre najmenšie deti s cieľom, čo najrýchlejšie im uľaviť od upchatého nosa. na objednávku 17.90 € STOP ZÁPCHE STOP ZÁPCHE Stop zápche bola vyvinutá s ohľadom pre našich najmenších, aby nám pomohla rozhýbať črevá. na sklade 16.90 € ŠTART IMUNITY ŠTART IMUNITY Štart imunity je špeciálna synergia na podporu imunitného systému, bola vytvorená s cieľom udržať naše deti zdravé a rýchlejšie prekonať chorobu.