logo

Naposledy zobrazené

email

EMAIL
info@happyplant.sk


phone

KONTAKT
+421 948 948 783


Free delivery

DORUČENIE ZDARMA
objednávky nad €120


 

 

twitter ecocert usda organic

 

Záruka kvality a testovania

 

 

 

 

 

 

 

Facebook page Instagram page

 

ROLL ON 

Vaše najobľúbenejšie synergie teraz v jednoduchšej forme vo vopred nariedenom stave. Esenciálny olej s kokosovým olejom v jednoduchom aplikátore, pre priamu aplikáciu na pokožku alebo problematické miesto. 

Jednoduchý aplikátor je nielen jednoduchý na použitie, ale vďaka guličkovej technológií strieborného aplikátora je bezpečný a neprepúšťa baktérie dovnútra. Takto je bezpečný na opakovanú aplikáciu na pokožku. 

 

Triediť podľa: Názvu | Ceny | Odporúčania

UŠETRÍTE IHNEĎ ODOSIELAME 42.00 € Anti chrípkový set ROLL ON Anti chrípkový set ROLL ON Antíchrípkový set vo forme ROLL ON pre okamžitú aplikáciu. AKCIA - 15% IHNEĎ ODOSIELAME 14.37 € (16.90 €) BOLESŤ BRUCHA BOLESŤ BRUCHA Máte nepríjemné bolesti brucha ? Zastavené trávanie ? Táto ROLL ON účinne rieši nepríjemné bolesti brucha. IHNEĎ ODOSIELAME 17.40 € BOLESŤ HLAVY BOLESŤ HLAVY Máte silnú bolesť hlavy ? Časté migrény ? Uvoľnite napätie a cíťte sa znova fajn. NOVINKA na objednávku 17.90 € DOBRÚ NOC DOBRÚ NOC Dobre sa vyspať a oddýchnuť si potrebe každý z nás. Táto Roll on pomáha skvalitniť a predlžiť nočný spánok nejedného nespáča. IHNEĎ ODOSIELAME 22.90 € KADIDLO CARTERI KADIDLO CARTERI Kadidlo podporuje imunitu a uľavuje od kašľa. Pomáha na opuchy a boľavé kĺby. na sklade 16.90 € LEVANDUĽA LEVANDUĽA Levanduľa ukľudňuje, uvoľňuje a pomáha zlepšiť spánok. Blahodárne pôsobí na pokožku, jazvy a popáleniny. IHNEĎ ODOSIELAME 16.90 € NIČITEĽ BAKTÉRII NIČITEĽ BAKTÉRII Ničiteľ baktérie efektívne zabíja patogény a pomáha prekonať chorobu rýchlejšie. NÁŠ TIP IHNEĎ ODOSIELAME 17.90 € PODPORA IMUNITY PODPORA IMUNITY Pomôžte podporiť zdravie celej svojej rodiny pred hrozbami sezónnych chorôb pomocou imunitnej sile ochrancu. IHNEĎ ODOSIELAME 17.90 € SLADKÝ SPÁNOK SLADKÝ SPÁNOK Sladký spánok bol navrhnutý pre deti ako ďalšia možnosť pre tých, ktorí nemôžu používať Levanduľu. IHNEĎ ODOSIELAME 17.90 € STOP ALERGII STOP ALERGII Nariedený esenciálny olej, ktorý pomáha efektívne zvládať príznaky alergie. NÁŠ TIP OBJEDNANÝ 16.20 € STOP KLIEŠŤOM ROLL ON STOP KLIEŠŤOM ROLL ON Stop kliešťom Vás ochráni pred kliešťami a iným otravným hmyzom pri pobyte v prírode. Ste chranení a v bezpečí. NÁŠ TIP IHNEĎ ODOSIELAME 16.90 € STOP SOPLÍKOM STOP SOPLÍKOM Táto synergia bola špeciálne vyvinutá pre najmenšie deti s cieľom, čo najrýchlejšie im uľaviť od upchatého nosa. IHNEĎ ODOSIELAME 16.20 € STOP SVRBENIU ROLL ON STOP SVRBENIU ROLL ON Uštipol Vás hmyz? Máte kiahne ? alebo len nepríjemné svrbenie spôsobené alergiou? Stop svrbeniu ukľudňuje a zmierňuje svrbenie. IHNEĎ ODOSIELAME 18.90 € STOP ZÁPCHE STOP ZÁPCHE Stop zápche bola vyvinutá s ohľadom pre našich najmenších, aby nám pomohla rozhýbať črevá. IHNEĎ ODOSIELAME 15.90 € ČAJOVNÍK ROLL ON ČAJOVNÍK ROLL ON Čajovník účinne bojuje s aftami, a s problematickou pleťou, a vyrážkami. Skvelý pomocník v boji proti mykózam. NÁŠ TIP IHNEĎ ODOSIELAME 16.90 € ŠTART IMUNITY ŠTART IMUNITY Štart imunity je špeciálna synergia na podporu imunitného systému, bola vytvorená s cieľom udržať naše deti zdravé a rýchlejšie prekonať chorobu.
stránka: 1