€ / EUR

Vyberte menu

logo

/

ROLL ON 

Vaše najobľúbenejšie synergie teraz v jednoduchšej forme vo vopred nariedenom stave. Esenciálny olej s kokosovým olejom v jednoduchom aplikátore, pre priamu aplikáciu na pokožku alebo problematické miesto. 

Jednoduchý aplikátor je nielen jednoduchý na použitie, ale vďaka guličkovej technológií strieborného aplikátora je bezpečný a neprepúšťa baktérie dovnútra. Takto je bezpečný na opakovanú aplikáciu na pokožku. 

circle-empty-check icon Ideálne na cesty

circle-empty-check icon Praktické balenie

circle-empty-check icon Jednoduché použitie

Triediť podľa: Názvu | Ceny | Odporúčania

DOBRÚ NOC NOVINKA na objednávku 17.90 € DOBRÚ NOC Dobre sa vyspať a oddýchnuť si potrebe každý z nás. Táto Roll on pomáha skvalitniť a predlžiť nočný spánok nejedného nespáča. DUO SET PRÍRODA IHNEĎ ODOSIELAME 29.90 € DUO SET PRÍRODA Set dvoch rolliek, ktoré spríjemnia Váš pobyt v lese. Ochránia Vás pred hmyzom a zároveň zmiernia príznaky po uštipnutí. KADIDLO CARTERI na sklade 22.90 € KADIDLO CARTERI Kadidlo podporuje imunitu a uľavuje od kašľa. Pomáha na opuchy a boľavé kĺby. LEVANDUĽA na objednávku 16.90 € LEVANDUĽA Levanduľa ukľudňuje, uvoľňuje a pomáha zlepšiť spánok. Blahodárne pôsobí na pokožku, jazvy a popáleniny. NIČITEĽ BAKTÉRII IHNEĎ ODOSIELAME 16.90 € NIČITEĽ BAKTÉRII Ničiteľ baktérie efektívne zabíja patogény a pomáha prekonať chorobu rýchlejšie. PODPORA IMUNITY NÁŠ TIP IHNEĎ ODOSIELAME 17.90 € PODPORA IMUNITY Pomôžte podporiť zdravie celej svojej rodiny pred hrozbami sezónnych chorôb pomocou imunitnej sile ochrancu. SLADKÝ SPÁNOK na objednávku 17.90 € SLADKÝ SPÁNOK Sladký spánok bol navrhnutý pre deti ako ďalšia možnosť pre tých, ktorí nemôžu používať Levanduľu. STOP ALERGII IHNEĎ ODOSIELAME 17.90 € STOP ALERGII Nariedený esenciálny olej, ktorý pomáha efektívne zvládať príznaky alergie. STOP BRADAVICIAM NIE JE SKLADOM 16.90 € STOP BRADAVICIAM Špeciálne vyvinutá synergia, ktorá Vás bezpečne zbaví bradavíc bez použitia chémie. STOP HMYZU ROLL ON NÁŠ TIP IHNEĎ ODOSIELAME 16.90 € STOP HMYZU ROLL ON Stop kliešťom Vás ochráni pred kliešťami a iným otravným hmyzom pri pobyte v prírode. Ste chranení a v bezpečí. STOP SOPLÍKOM NÁŠ TIP NIE JE SKLADOM 16.90 € STOP SOPLÍKOM Táto synergia bola špeciálne vyvinutá pre najmenšie deti s cieľom, čo najrýchlejšie im uľaviť od upchatého nosa. STOP SVRBENIU ROLL ON IHNEĎ ODOSIELAME 16.90 € STOP SVRBENIU ROLL ON Uštipol Vás hmyz? Máte kiahne ? alebo len nepríjemné svrbenie spôsobené alergiou? Stop svrbeniu ukľudňuje a zmierňuje svrbenie. STOP ZÁPCHE OBJEDNANÝ 18.90 € STOP ZÁPCHE Stop zápche bola vyvinutá s ohľadom pre našich najmenších, aby nám pomohla rozhýbať črevá. ČAJOVNÍK ROLL ON IHNEĎ ODOSIELAME 15.90 € ČAJOVNÍK ROLL ON Čajovník účinne bojuje s aftami, a s problematickou pleťou, a vyrážkami. Skvelý pomocník v boji proti mykózam. ŠTART IMUNITY NÁŠ TIP IHNEĎ ODOSIELAME 16.90 € ŠTART IMUNITY Štart imunity je špeciálna synergia na podporu imunitného systému, bola vytvorená s cieľom udržať naše deti zdravé a rýchlejšie prekonať chorobu.