logo

Naposledy zobrazené

email

EMAIL
info@happyplant.sk


phone

KONTAKT
+421 948 948 783


Free delivery

DORUČENIE ZDARMA
objednávky nad €120


 

 

twitter ecocert usda organic

 

Záruka kvality a testovania

 

 

 

 

 

 

 

Facebook page Instagram page

 

RODINNÁ POHODA Darčekový set

UŠETRÍTE
Cena 39.90
Dostupnosť: na sklade

100% čisté a prírodné synergie esenciálnych olejov v darčekovej krabičke.

: 24 mesiacov
KS

Žiadne starosti synergia esenciálnych olejov

Deti síce nemajú také náročné úlohy ako my dospelí, ale stále majú v živote veľa vecí, ktoré ich môžu znepokojovať a stresovať. Či už sa obávajú nadchádzajúceho testu v škole, vyskúšania niečoho prvýkrát, alebo stretnutia s novým priateľom, ŽIADNE STAROSTI môže pomôcť upokojiť myseľ a upokojiť ich roztrasené nervy.

Veľakrát aj my samy rodičia na naše deti tlačíme a máme na nich veľké nároky. Mali by sme byť empatickí a načúvať im.

Jeho drevitá, sladká, citrusová aróma pomáha usporiadať choatické myšlienky a podporuje relaxáciu, keď im starosti prerastajú cez hlavu a spôsobujú nepokoj. Táto jedinečná zmes môže byť práve tým, čo potrebujú, aby im pomohli vychutnať si sladké chvíle v živote a reagovať na ich starosti s optimistickou náladou a úsmevom na tvári! Každý problém má riešenie a nič nie je také zlé, ako sa to môže na prvý pohľad zdať. 

Šťastné miesto synergia esenciálnych olejov

Šťastné miesto bolo sformulované tak pre deti, ako aj pre dospelých.

Príležitostná úzkosť je dnes bežnou súčasťou našich životov. Preto som vynašli Šťastný domov, ktorý pomáha stimulovať náš pokoj a dodáva nám odvahu všetko zvládať ľahšie. Dodáva nám pocit bezpečia a rodinnej pohody, ktorú potrebuje každý z nás. 

Táto upokojujúca zmes bylinkových, kvetinových a citrusových éterických olejov môže pomôcť zmierniť fyzické reakcie, ktoré môžu vyplynúť z úzkosti, ako sú nepokoj a strach.Každý z nás preživa vo svojom živote obdobie kedy má strach z neznáma a niečo ho trápi. Tieto pocity sa v nás môžu nabaľovať a môžu sa prejaviť aj fyzicky na našom tele.

Tento olejov je skvelá voľba pre malých škôlkárov a školákov, ktorí si zvykajú na nové prostredie chýba im maminka a nevedia, čo majú čakať v novom prostredí.Pomáha im zvládnuť strach z neznámeho prostredia ľahšie a spokojnejšie.  

POKOJNÉ DIEŤA synergia

Synergiu pokojné dieťa milujú deti aj dospelí kvôli svojej schopnosti pomôcť pri vytváraní pokojnej atmosféry počas dňa alebo pred spaním.

Táto synergia je tekutý pokoj vo fľaške, ktorý pomôže každej rodine zabezpečiť pokojnú atmosféru. 

Upokojujúce vône mandarínky, tangerine, levandule a uvoľňujúca vôňa harmančeka upokoja dieťa. Je to prirodzený a bezpečný spôsob, ako uľahčiť spánok alebo spomaliť rozlietané myšlienky a emócie. Navyše to vonia úžasne!

Táto synergia je veľmi obľúbená aj v čase prerezávania zúbkov, kedy sú detičky viac podráždené a nepokojné. 

Rozptýľte difúzerom niekoľko kvapiek synergie po dobu 30 minút.
Prípadne zrieďte na 1-3% pomocou vášho obľúbeného základného oleja (napr. kokosový olej)  na lokálnu terapiu a aplikujte na hrudník alebo zadnú časť krku dieťaťa. Vynikajúce do kúpeľa.