logo

Naposledy zobrazené

email

EMAIL
info@happyplant.sk


phone

KONTAKT
+421 948 948 783


Free delivery

DORUČENIE ZDARMA
objednávky nad €120


 

 

twitter ecocert usda organic

 

Záruka kvality a testovania

 

 

 

 

 

 

 

Facebook page Instagram page

 

Rafinované bambucké maslo

Cena 26.90
Dostupnosť: na sklade

Rafinované bambucké maslo 453 g.

Výrobca: PLANT THERAPY
: 24 mesiacov
ks

Rafinované bambucké maslo 

Zloženie: 100 % rafinované bambucké maslo (Vitellaria paradoxa)

Vhodné aj výrobú krémov a varenie. 

Nevhodné pre ľudí s alergiou na orechy.

Bambucké maslo, známe tiež ako shea butter, sa vyrába z orechov Afrického stromu Shea tree. Vďaka obsahu vitamínov A, E, F a minerálov, je najobľúbenejšou zložkou prírodnej kozmetiky.

Zabraňuje prejavom starnutia a regeneruje poškodenú pleť. Zlepšuje krvný obeh v tkanivách a urýchľuje hojenie. Ideálne na liečbu kožných alergií, ekzémov, popraskanej a zhrubnutej pokožky. Obsahuje prirodzený UV faktor 6, preto môže byť súčasťou opaľovacích prípravkov. Zvyšuje obranyschopnosť pokožky. Chráni ju pred infekciami a vonkajšími poveternostnými vplyvmi ako sú mráz či vietor. Pomáha bojovať proti striám. Vhodné pre tehotné ženy aj na citlivú detskú pokožku.

Rafinované bambucké maslo má jemnejšiu vôňu a je krémovejšie, pretože bolo spracované / rafinované, vďaka čomu je ideálne vo formuláciách pre pleťové vody, krémy, balzamy a mydlá a zanecháva hladký a saténový dojem. Upozorňujeme, že toto maslo je tvrdé a na použitie sa musí pomaly a jemne zahriať.

Naše rafinované bambucké maslo bolo mechanicky rafinované vrstvami bavlnenej tkaniny na filtrovanie. Pri rafinácii sa nepoužívajú žiadne chemikálie.  Naše rafinované maslo neobsahuje rozpúšťadlá!