logo

Naposledy zobrazené

email

EMAIL
info@happyplant.sk


phone

KONTAKT
+421 948 948 783


Free delivery

DORUČENIE ZDARMA
objednávky nad €120


 

 

twitter ecocert usda organic

 

Záruka kvality a testovania

 

 

 

 

 

 

 

Facebook page Instagram page

 

PSÍK CESTOVATEĽ

Cena 19.90
Dostupnosť: IHNEĎ ODOSIELAME

100% prírodná a čistá synergia esenciálnych olejov navrhnutá špeciálne pre psy a kone.

 

Kód produktu: 1019PTPP
Výrobca: PLANT THERAPY
KS

 

CESTOVATEĽ synergia esenciálnych olejov

Ingrediencie: Citrus Limon (Lemon) Peel Oil, Citrus Aurantium Dulcis (Orange) Peel Oil, Zingiber Officinale (Ginger) Root Extract, Santalum Spicata (Australian Sandalwood) Wood Oil, Lavandula Angustifolia (Lavender) Oil, Mentha Piperita (Peppermint) Oil

Životnosť: 1-2 roky

Aróma: Jemná, sladká, citrusová vôňa s nádychom korenia

Účinky a použitie 

Popis: Cestovateľ bol vytvorený, aby uľahčil cestovanie pre vašich psov a kone. Naši štvornohí priatelia môžu často počas cestovania zažiť nevoľnosť. Vôňa tejto zmesi upokojuje žalúdočné ťažkosti a zároveň potešuje vaše zvieratá, takže zostanú pokojné a bez obáv.

Použitie: Difúzia pomocou 1-2 kvapiek na 100 ml vody po dobu 5-10 minút každých pár hodín. Pasívna difúzia je tiež skvelá voľba. Skúste pridať 1 - 2 kvapky do bavlnenej gule a vtlačiť túto bavlnenú guľu do postele vášho psa.

Na lokálnu aplikáciu zrieďte s olejom alebo vodou 4 až 8 kvapiek v závislosti od druhu a hmotnosti vášho zvieraťa. Nariedenú zmes naneste na bruško a vyhnite sa citlivým miestam. Najlepšie výsledky dosiahnete aplikáciou zmesi 5-10 minút pred vystavením zvieraťa stresovej situácii, aby sa účinky mohli prejaviť.

Pri používaní éterických olejov u psov a koní je dôležité vytvoriť pozitívny vzťah k oleju. Môžete to urobiť nanesením oleja na seba počas niekoľkých prvých dní používania. To umožní, aby vaše zviera začalo spájať zmes so svojou osobou. Ak ste pripravení aplikovať zmes na vaše zviera alebo začať s aktívnou difúziou, môžete posilniť pozitívny zážitok tým, že si urobíte niečo, čo máš psík rád a bude to preňho príjemný zážitok a odmena.

Táto zmes je určená na použitie iba so psami a koňmi. Nerozpúšťajte a nepoužívajte túto zmes lokálne na mačky, vtáky, plazy, hlodavce atď.