logo

Naposledy zobrazené

email

EMAIL
info@happyplant.sk


phone

KONTAKT
+421 948 948 783


Free delivery

DORUČENIE ZDARMA
objednávky nad €120


 

 

twitter ecocert usda organic

 

Záruka kvality a testovania

 

 

 

 

 

 

 

Facebook page Instagram page

 

PSIA IMUNITA

Cena 14.93
Pôvodná cena 19.90, Zľava 25 %
Dostupnosť: IHNEĎ ODOSIELAME

100% prírodná a čistá synergia esenciálnych olejov navrhnutá špeciálne pre psy a kone.

Kód produktu: 1019PTPP
Výrobca: PLANT THERAPY
KS

PSIA IMUNITA synergia esenciálnych olejov

Ingrediencie: Boswellia Carterii (Frankincense) Gum Oil, Citrus Paradisi (Grapefruit) Peel Oil, Lavandula Angustifolia (Lavender) Oil, Cymbopogon Martini (Palmarosa) Oil, Melaleuca Quinquenervia (Niaouli) Leaf Oil, Thymus Vulgaris (Thyme) Flower/Leaf Oil

Životnosť: 1-2 roky

Aróma: Živá a svieža mierne bylinná vôňa

Účinky a použitie

Popis: Olej psia imunita bol vytvorený s cieľom pomôcť udržať zdravie vašich psov a koní. Psy a kone sa môžu počas cestovania, stresu, alebo vystavenia neznámym zvieratami náchylnejšími na choroby. Táto zmes využíva éterické oleje, ktoré pomáhajú podporovať ich imunitný systém a chránia ich pred chorobami.

Použitie: Difúzia pomocou 1-2 kvapiek na 100 ml vody po dobu 5-10 minút každých pár hodín. Pasívna difúzia je tiež skvelá voľba. Skúste pridať 1 - 2 kvapky do bavlnenej gule a vtlačiť túto bavlnenú guľu do postele vášho psa.

Na lokálnu aplikáciu zrieďte s olejom alebo vodou 4 až 8 kvapiek v závislosti od druhu a hmotnosti vášho zvieraťa. Nariedenú zmes naneste na hornú vnútornú prednú časť chodidla, hrudník alebo zadnú časť krku. Najlepšie výsledky dosiahnete aplikáciou zmesi 5-10 minút pred vystavením zvieraťa stresovej situácii, aby sa účinky mohli prejaviť.

Pri používaní éterických olejov u psov a koní je dôležité vytvoriť pozitívny vzťah k oleju. Môžete to urobiť nanesením oleja na seba počas niekoľkých prvých dní používania. To umožní, aby vaše zviera začalo spájať zmes so svojou osobou. Ak ste pripravení aplikovať zmes na vaše zviera alebo začať s aktívnou difúziou, môžete posilniť pozitívny zážitok tým, že si urobíte niečo, čo máš psík rád a bude to preňho príjemný zážitok a odmena.

Táto zmes je určená na použitie iba so psami a koňmi. Nerozpúšťajte a nepoužívajte túto zmes lokálne na mačky, vtáky, plazy, hlodavce atď.