logo

PRVÁ POMOC set esenciálnych olejov KidSafe

NAJPREDÁVANEJŠIE

 

Cenovo výhodný set esenciálnych olejov v praktickom balení.

Set obsahuje:

drop icon ŠTART IMUNITY esenciálny olej

drop icon STOP SOPLÍKOM esenciálny olej

drop icon NIČITEĽ BAKTÉRIÍ esenciálny olej

 

 

Výrobca: PLANT THERAPY
Kód: 0919PTSET
Dostupnosť: OBJEDNANÝ
48.20 ks

 

 

Vieme, aké ťažké môžu byť sezónne choroby pre malé deti a rodiny, a vieme, aké ťažké je vybrať si správny esenciálny olej.
Preto sme vytvorili našu sadu KidSafe Antichrípkový box - set Prvá Pomoc. Táto darčeková krabička obsahuje všetko, čo potrebujete na chladnejšie obdobia so zvýšeným výskytom ochorení.

 

STOP SOPLÍKOM

Ingrediencie: Abies sibirica (fir needle) oil, Melaleuca ericifolia (rosalina) leaf oil, Spruce, Cupressus sempervirens (Cypress) leaf oil, Mentha spicata (spearminth) leaf oil, Juniperus virginiana (Cedarwood) wood oil, 

Životnosť: 1-2 roky

Aróma: Chladný, svieži a čistý mrazivý zimný les.

Táto synergia bola špeciálne vyvinutá pre najmenšie deti s cieľom, čo najrýchlejšie im uľaviť od upchatého nosa. Je to zmes rastlín, ktoré nás zbavujú zahlienenia a pomahajú nám ľahšie dýchať.

Škôlkári veľmi často bojuju s nádchou a upchatým nosom. Prvé mesiace v škôlke preveria ich imunitný systém z každej strany. Preto je na nás rodičoch, aby sme im v tomto období dokázali pomôcť a aj preto spoločnosť Plant therapy vyvinula túto unikátnu zmes na zmiernenie zahlienenia a predísť tak potom kašľu. 

Zo zahlienením bojuje každý z nás a menšie deti oveľa častejšie preto táto synergia obsahuje všetky zložky, ktoré urychľujú proces odhlienenia a návrat k čistému a ľahkému dýchaniu

Táto synergia je vhodná aj pri prerezávaní zúbkov, kedy su detičky veľmi často zahlienené. 

Náš tip: pokiaľ nevlastníte difúzer môžte namočiť uterák, ktorý dáte na radiator a nakvapkáte 5 kvapiek danej synergie. 

Použitie: Rozptýľte zopár kvapiek Stop soplíkom v difúzeri odporúčame 5 kvapiek na 100 ml vody, aby vaše dieťa ľahšie dýchalo. Zriediť na 3-5% vo vašom obľúbenom základnom oleji (napr. kokosový olej) a aplikovať na jeho hruď, krk a pod nos.

Pre posilnenie dýchacích ciest hlavne v sezónnom období odporúčame používať aj Eukalyptus dives, ktorý je jediný vhodný aj pre deti. 

ŠTART IMUNITY

Ingrediencie: Lemon x limon (lemon) peel oil, Cymbopogon martini (palmarosa) leaf oil, Anethum graveolens (dill weed) oil, Citrus x aurantium (Petitgrain) leaf/twig oil, Copaifera officinalis (Copaiba Oleoresin) resin oil, Boswellia Carteri (Frankincense carteri) resin oil

Životnosť: 1- 2 roky

Aróma: Skrytý kôprovitý podtón, ktorý šteklí zmysly a podporuje aktivitu imunitného systému.

Štart imunity je špeciálna synergia na podporu imunitého systému, bola vytvorená s cieľom udržať naše deti zdravé a efektívnejšie prekonať chorobu, ktorá už prepukla.

Je to perfektná synergia na chladné jesenné a zimné počasie, kedy sme my aj naše deti najviac náchylný na chrípku, angínu a laryngitídu a mnohé ďaľšie choroby. 

Pomôžte svojim deťom udržať sa zdravotne v dobrej kondícii a vyhnite sa tak následnému stresu, čo s deťmi keď nemôžme v práci vymeškať. 

Aby ste podporili imunitný systém vášho dieťaťa, rozptýlite niekoľko kvapiek esenciálneho oleja vo vašej domácnosti.


Ak rozptyľujete celý deň, odporúčame rozptyľovať difúzerom 30 minút a vypnúť 30 minút. Alebo olej zrieďte vo vašom obľúbenom základnom oleji v riedení 2 až 4% a aplikujte ho na hrudník alebo vrcholy chodidiel.

NIČITEĽ BAKTÉRIÍ

Ingrediencie: Tsuga Canadensis (Spruce Hemlock) leaf oil, Origanum majorana (Marjoram Sweet) flower oil, Lavandula angustifolia (Lavender) oil, Melaleuca ericifolia (Rosalina) leaf oil, Citrus x limon (lemon) peel oil

Životnosť: 1-2 roky

Aróma: Svieža a čistá s podtónom medicínskej vintage vôňe

Ničiteľ baktérii pomáha chrániť vaše deti pred sezónnymi ochoreniami, ktoré prichádzajú s chladnejším počasím a nástupom do školy.
Podporuje imunitný systém a pomáha prečistiť prostredie od choroboplodných zárodkov a plesní. Čistí vzduch. Táto synergia bola vytvorená na to, aby zabíjala choroboplodné zárodky a plesne vo vzduchu a tým pádom dýchame čístejší vzduch.

Aplikujte lokálne na hrudník vášho dieťaťa v riedení 1 - 3% pomocou vášho obľúbeného základného oleja (napr. kokosový olej). Takouto masážou podporujete imunitný systém Vášho dieťaťa. 

Počas sezónnych chorôb môžte  rozptýliť niekoľko kvapiek do ovzdušia. Odporúčame 5 kvapiek v období bez choroby. Keď je u Vás v rodine niekto chorý odporúčame pridať až 8 kvapiek tejto synergie do difúzera.

Odporúčame aj do spoločných priestorov, kde je pohyb veľkého množstva ľudí na prečistenie a dezinfekciu ovzdušia. Celoročne môžete do čistiacich prostriedkov pre domácnosť pridať 10 kvapiek pre prečistenie domácnosti.  Ľahko sa používa pridaním do čistiacich prostriedkov na ničenie choroboplodných zárodkov, ktoré prichádzajú do styku s rôznymi povrchmi domácnosti.  

Náš tip: Na znásobenie účinku Ničiteľa baktérii pridajte pár kvapiek Čajovníka, ktorý tiež perfektne odstraňuje parazity a baktérie.

 
 
 

 

Upozornenie: Nenanášajte priamo na pokožku. Použite v zriedenej forme spolu so základným olejom (kokosový olej) alebo vo forme spreja.

Pred použitím si pozorne prečítajte informácie na produkte. Medzinárodná federácia aromaterapeutov neodporúča užívať éterické oleje interne, pokiaľ nie je pod dohľadom lekára, ktorý má kvalifikáciu aj v klinickej aromaterapii. Účelom tohto produktu nie je diagnostikovať, liečiť, liečiť alebo predchádzať chorobe.

Fľaše sa plnia podľa objemu. Niektoré veľkosti fliaš nemusia byť naplnené hore, ale obsahujú špecifikovaný objem oleja.