EUR  € / EUR

logo

Pasívny difuzér AUTO

NOVINKA
Cena 24.90
Dostupnosť: IHNEĎ ODOSIELAME

Elegantný pasívny difuzér do auta. Príjemné prevoňanie interiéru auta.

Cena bez DPH: 20.75
Výrobca: PLANT THERAPY
: 24 mesiacov
ks

Pasívny difuzér do auta

Získajte elegantnú difúziu na cesty s difuzérom Crystal Carfresh od spoločnosti Plant Therapy. Pomocou tohto pasívneho difuzéra prevoniate interiér svojho auta prírodne bez syntetický vôni.

Vôňu v aute môžete obmieňať podľa nálady stačí vymieňať iba vnútorne náplne. Pasívny difuzér Vám vydrží navždy. Je maximalne ekologický a šetrný k prostrediu. Vôňa v aute je jemná a šetrná k deťom aj k Vám.

Pridajte 5 až 6 kvapiek Vášho obľúbeného esenciálneho oleja alebo synergie, aby ste auto naplnili vami vybratou vôňou.  

Vďaka akrylovému krištáľu a klipu z nehrdzavejúcej ocele je tento rozptyľovač jednoducho a ľahko použiteľný vďaka magnetickému zámku a vymeniteľnou náplňou. Pasívny difuzér Crystal Carfresh meria  9,1 cm x 1,2cm a vďaka flexibilnej svorke na napnutie sa zmestí na všetky veľkosti vetracích otvorov pre autá. Každá náplňová tyčinka vydrží rôzny čas v závislosti od vášho klimatizovania a vykurovania auta a výberu esenciálneho oleja.  

Použitie

Na plniacu tyčinku rovnomerne pridajte 5 až 6 kvapiek esenciálneho oleja alebo synergie, nasaďte kryt z kryštalického magnetu späť na kovovú sponu a difuzér pripevnite na vetracie otvory v aute. Náplň môžete prekvapkať viackrát ale vždy s rovnakým esenciálnym olejom. 

Obsah balenia: Pasívny difuzér a 2 náhradné náplne.

Náplne nájdete tu.