logo

Naposledy zobrazené

email

EMAIL
info@happyplant.sk


phone

KONTAKT
+421 948 948 783


Free delivery

DORUČENIE ZDARMA
objednávky nad €120


 

 

twitter ecocert usda organic

 

Záruka kvality a testovania

 

 

 

 

 

 

 

Facebook page Instagram page

 

NESPAVOSŤ

Cena 25.90
Dostupnosť: na sklade

Podpora kvalitného spánku. 100% prírodný, čistý esenciálny olej. Certifikovaný produkt.

Výrobca: PLANT THERAPY
: 24 mesiacov
KS

Nespavosť synergia

Ingrediencie: Lavandula angustifolia (Lavender), Cananga odorata (Ylang Ylang Complete) oil, Citrus reticulata (Mandarine) peel oil, Valeriana, Citrus x aurantium (Neroli) flower oil

Životnosť: 1-2 roky

Aróma: príjemná, upokojúca vôňaSpánok také jednoduché a pritom tak zložité. V dnešnej uponáhľanej dobe majú mnohý z nás problém s kvalitným spánkom.

Čo to vlástne znamená kvalitný spánok ? V priemere by človek mal zaspať do 10 minút po tom ako si ľahne do postele. V noci by sa nemal budiť, nemal by sa prevalovať a mal by stávať v rovnakom čase po 8 hodinách spánku, aby bol oddýchnutý a plný energie začať nový deň.

Mnoho ľudí má problém zaspať a v noci sa častokrát budia a nas svitaním sú už hore,ale unavení ešte viac ako deň predtým.

Táto synergia bola navrhnutá tak, aby nám pomohla skvalitniť náš nočný spánok a zároveň skrátiť dobu zaspávania. Obsahujú esenciálne oleje, ktoré sú v boji s nespavosťou najsilnejšieho kalibru. Preto ak máte problém so spánkom táto synergia je presne pre Vás. 

Na 100 ml vody 6 kvapiek. Môžte primiešať aj do Vášho krému alebo základného oleja 3% riedenie na silnejší účinok a upokojenie.