logo

NEBOJÁCNY PSÍK

Cena 19.90
Dostupnosť: IHNEĎ ODOSIELAME

100% prírodná a čistá synergia esenciálnych olejov navrhnutá špeciálne pre psy a kone.

Kód produktu: 1019PTPP
Výrobca: PLANT THERAPY
KS

Nebojácny synergia esenciálnych olejov

Ingrediencie: Citrus Aurantium Dulcis (Orange Blood) Peel Oil, Cedrus Atlantica (Cedarwood Atlas) Wood Oil, Vetiveria Zizanoides (Vetiver) Root Oil, Cananga Odorata (Ylang Ylang) Flower Oil, Rosa Centifolia (Rose) Flower Extract

Životnosť: 1-2 roky

Aróma: Sladká svieža kvetinová aróma s jemnými drevitými tónmi  

Nebojácny sprej pre Vášho miláčika

Čo budete potrebovať:

18 - 36 kvapiek Nebojácny esenciálna zmes

1,5 dc vody

0,5 dc nosného oleja (kokosový, mandľový)

Prázdna fľaša s rozprašovačom.

Čo urobíte:

V samostatných odmerkách si odmerajte suroviny. Následne esenciálny olej primiešajte do nosného oleja a následne potom do vody. Premiešajte. Nastriekajte na obľúbené veci vášho miláčika na miesto, kde spí a odpočíva.

Účinky a použitie

Nebojácny bol navrhnutý pre psov, ktorí zápasia s tým, že sú sami. Táto zmes pomáha podporovať relaxáciu, podporuje sebavedomie a upokojuje starosti. Pri problémoch so správaním  ako nadmerné štekanie alebo trasenia po žuvanie vecí alebo obhrýzanie predných dverí vám môže pomôcť náš esenciálny olej Nebojácny.

Aj keď produkt Nebojácny bol vytvorený špeciálne so zámerom pre psy, je tiež bezpečný a efektívny pre kone, ktoré môžu mať podobné problémy.

Difúzia pomocou 1-2 kvapiek na 100 ml vody po dobu 5-10 minút každých pár hodín. Pasívna difúzia je tiež skvelá voľba. Skúste pridať 1 - 2 kvapky do bavlnenej gule a vtlačiť túto bavlnenú guľu do postele vášho psa.

Na lokálnu aplikáciu zrieďte s olejom alebo vodou 4 až 8 kvapiek v závislosti od druhu a hmotnosti vášho zvieraťa. Nariedenú zmes naneste na hornú vnútornú prednú časť chodidla, hrudník alebo zadnú časť krku. Najlepšie výsledky dosiahnete aplikáciou zmesi 5-10 minút pred vystavením zvieraťa stresovej situácii, aby sa účinky mohli prejaviť.

Pri používaní éterických olejov u psov a koní je dôležité vytvoriť pozitívny vzťah k oleju. Môžete to urobiť nanesením oleja na seba počas niekoľkých prvých dní používania. To umožní, aby vaše zviera začalo spájať zmes so svojou osobou. Ak ste pripravení aplikovať zmes na vaše zviera alebo začať s aktívnou difúziou, môžete posilniť pozitívny zážitok tým, že si urobíte niečo, čo má psík rád a bude to preňho príjemný zážitok a odmena.

Táto zmes je určená na použitie iba so psami a koňmi. Nerozpúšťajte a nepoužívajte túto zmes lokálne na mačky, vtáky, plazy, hlodavce atď.