€ / EUR

Vyberte menu

logo

Near Perfection masážny olej 118 ml

 

heart-empty icon Organická produkcia

heart-empty icon Vysokokvalitný základný olej

heart-empty icon 118 ml

Kód produktu: 1910PTCO
Výrobca: PLANT THERAPY
: 24 mesiacov
Dostupnosť: NA OBJEDNÁVKU
16.90
KS

Dokonalosť nosný ( základný) olej

POPIS

Skúste túto revitalizujúcu zmes základného oleja, ktorá obsahuje úžasné oleje sladkých mandlí, jojoby, avokáda, tamanu a vitamínu E, aby sa znížil výskyt nedokonalosti na Vašej pleti.

Sladké mandle zjemňujú a vyživujú suchú, podráždenú pokožku. Jojoba je plná vitamínu E a je výborná na vyhladenie pleti.  Avokádový olej je bohatý na bielkoviny a vitamíny.

Vitamín E je bohatý na antioxidanty a upokojuje pokožku. Tamanový olej je sám o sebe zázračný, ale v kombinácií s ostatnými olejmi v tejto zmesi je účinok ešte výraznejší. Strom tamanu je pôvodom z juhovýchodnej Ázie a olej sa lisuje zo sušeného jadra ovocia stromu tamanu. Má veľmi výraznú zemitú, orechovú vôňu a akonáhle to vyskúšate, budete ho milovať.

POUŽITIE

Najlepšie výsledky dosiahnete použitím tejto zmesi dvakrát denne; jemne, ale dôkladne 3-5 minút masírujte príslušnú oblasť.

Upozorňujeme, že príznaky zlepšenia sa nemusia objaviť hneď . Na zlepšenie kvality a vzhľadu nedokonalostí na pokožke je potrebná trpezlivosť a čas. Pokožka sa obnovuje každé tri mesiace preto musíme byť trpezliví a výsledku sa dočkáme.

Tento olej sa môže používať samostatne. Ale môžme doňho pridať aj esenciálny olej vtedy je účinok oleja silnejší. 

Náš tip do oleja Dokonalosť je skvele primiešať Kadidlo, alebo synergiu Večná mladosť. Ak vás trápia vyrážky skúste Čajovník, ktorý ma silný protizápolový a dezinfekčný účinok. 

ZLOŽENIE

Ingrediencie: Mandľový olej (Almond oil), Avokádový olej (Avocado oil), Jojobový olej (Jojoba oil), Tamanový olej, Vitamín E

Životnosť: 2 roky