logo

Naposledy zobrazené

email

EMAIL
info@happyplant.sk


phone

KONTAKT
+421 948 948 783


Free delivery

DORUČENIE ZDARMA
objednávky nad €120


 

 

twitter ecocert usda organic

 

Záruka kvality a testovania

 

 

 

 

 

 

 

Facebook page Instagram page

 

NAJLEPŠÍ KAMARÁT

UŠETRÍTE
Cena 49.00
Dostupnosť: IHNEĎ ODOSIELAME

Darčekový set NAJLEPŠÍ KAMARÁT. 100% prírodné, čisté esenciálne oleje. Certifikované produkty na použitie pre psy a kone.

 

Kód produktu: 1019PTPP
Výrobca: PLANT THERAPY
KS

NAJLEPŠÍ KAMARÁT synergia esenciálnych olejov

Táto sada obsahuje tri esenciálne oleje vhodné pre psíky a kone.  A to Cestovateľ, Nebojácny a Zostaň zdravý.

Zostaň zdravý bol vytvorený s cieľom pomôcť udržať zdravie vašich psov a koní. Psy a kone sa môžu počas cestovania, stresu, nalodenia alebo vystavenia neznámym zvieratám stať náchylnejšími na choroby. Táto zmes využíva éterické oleje, ktoré pomáhajú podporovať ich imunitný systém a chránia ich pred chorobami.

Nebojácny bol navrhnutý pre psov, ktorí zápasia s tým, že sú sami. Táto zmes pomáha podporovať relaxáciu, podporuje sebavedomie a upokojuje starosti. Pri problémoch so správaním  ako nadmerné štekanie alebo trasenia po žuvanie vecí alebo obhrýzanie predných dverí vám môže pomôcť náš esenciálny olej Nebojácny.

Cestovateľ bol vytvorený, aby uľahčil cestovanie pre vašich psov a kone. Naši štvornohí priatelia môžu často počas cestovania zažiť nevoľnosť. Vôňa tejto zmesi upokojuje žalúdočné ťažkosti a zároveň upokojuje vaše zviera, takže zostane pokojné a bez obáv a stresu.

 

POUŽITIE: Aromaterapia, reflexná masáž, Rozptyľovanie difuzérom na 100ml použite 3 kvapky esenciálneho olej, lokálne - zriedený so základným olejom v pomere 1PL lyžica - 3 kvapky