logo

Naposledy zobrazené

email

EMAIL
info@happyplant.sk


phone

KONTAKT
+421 948 948 783


Free delivery

DORUČENIE ZDARMA
objednávky nad €120


 

 

twitter ecocert usda organic

 

Záruka kvality a testovania

 

 

 

 

 

 

 

Facebook page Instagram page

 

MÄTOVÁ Hydrosol

Cena 16.90
Dostupnosť: na objednávku

100% prírodný, čistý certifikovaný produkt.

Výrobca: PLANT THERAPY
: 24 mesiacov
KS

Hydrosol tzv. kvetinvá voda je zložená z aromatickej vody získanej destiláciou čerstvých rastlín. Esenciálny olej každej rastliny sa silne zriedi a je prítomný iba v malých čiastočkách.
Tieto cenné výťažky sú veľmi čisté a obsahujú iba pozitívne vlastnosti spracovanej rastliny. 

Hydrosoli sú hydratačné, upokojujúce a osviežujúce, a sú vhodné aj pre starostlivosť o dieťa.

Keďže sú riedené, na rozdiel od väčšiny esenciálnych olejov môžu byť aplikované priamo na pokožku. Okrem toho, hydrosoly prenikajú hlbšie do pokožky ako esenciálne oleje.

MÄTOVÁ organická hydrosol

Botanické meno: Mentha x piperita

Aróma: svieža, mentolová

Hydrosoly sa destilujú z celého rastlinného materiálu, na rozdiel od éterických olejov, ktoré sa často získavajú z vybraných častí rastliny. Preto môžu mať hydrosóly pri porovnaní s éterickým olejom tej istej rastliny celkom iný zreteľný charakter.

Aby sa predĺžila doba použiteľnosti, odporúčame uchovávať hydrosoly v chladničke. 

Hydrosoly sú vhodné aj pre najmenšie detičky.  Na rozdiel od mätového esenciálneho oleja je mätový hydrosol vhodný aj pre najmenšie deti. 

Je to skvelá voľba ako začať!

Účinky a použitie

Mätový hydrosol je známy svojimi chladiacimi vlastnosťami, ktoré sú pre telo a zmysly osviežujúce. Obzvlášť sa hodí, keď riešite zmeny teplôt alebo dokonca hormonálne zmeny , ktoré spôsobujú kolísanie teploty.

Tento hydrosol je ak balzam na nohy po náročným dni strávených na vysokých podpätkoch. Osvieži Vás a vy budete mať znova chuť tancovať.

Hydrosol môže pomôcť zmierniť nepríjemný žalúdok alebo upokojiť zažívacie ťažkosti. Nastriekajte si ho na vreckovku a privoňajte si k nemu vždy keď začnete pociťovať nevoľnosť.