logo

Naposledy zobrazené

email

EMAIL
info@happyplant.sk


phone

KONTAKT
+421 948 948 783


Free delivery

DORUČENIE ZDARMA
objednávky nad €120


 

 

twitter ecocert usda organic

 

Záruka kvality a testovania

 

 

 

 

 

 

 

Facebook page Instagram page

 

LEVANDUĽOVÁ Hydrosol

Cena 16.90
Dostupnosť: na objednávku
Výrobca: PLANT THERAPY
: 24 mesiacov
KS

Hydrosol tzv. kvetinvá voda je zložená z aromatickej vody získanej destiláciou čerstvých rastlín. Esenciálny olej každej rastliny sa silne zriedi a je prítomný iba v malých čiastočkách.
Tieto cenné výťažky sú veľmi čisté a obsahujú iba pozitívne vlastnosti spracovanej rastliny. 

Hydrosoli sú hydratačné, upokojujúce a osviežujúce, a sú vhodné aj pre starostlivosť o dieťa.

Keďže sú riedené, na rozdiel od väčšiny esenciálnych olejov môžu byť aplikované priamo na pokožku. Okrem toho, hydrosoly prenikajú hlbšie do pokožky ako esenciálne oleje.

LEVANDUĽOVÁ organická hydrosol

Botanické meno: Lavandula angustifolia

Aróma: Tento hydrosol je hlbšia a krajšia verzia levanduľovej arómy, ktorú všetci poznáme. Rovnako ako väčšina hydrosolov. 

Hydrosoly sa destilujú z celého rastlinného materiálu, na rozdiel od éterických olejov, ktoré sa často získavajú z vybraných častí rastliny. Preto môžu mať hydrosóly pri porovnaní s éterickým olejom tej istej rastliny celkom iný zreteľný charakter.

Aby sa predĺžila doba použiteľnosti, odporúčame uchovávať hydrosoly v chladničke. 

Hydrosoly sú vhodné aj pre najmenšie detičky. 

Je to skvelá voľba ako začať!

Účinky a použitie

Hlavným aromaterapeutickým účinkom tohto hydrosólu je uvoľnenie napätia a stresu, ukludnenie a pomoc pri zaspávaní. Presne ako esenciálny olej. Narozdiel od neho, má jemnejšiu vôňu, je príjemná aj deťom, a nevadí domácim miláčikom.

Tento hydrosol môžte použiť namiesto vody do difúzera príjemné prevonia miestnosť zachová si svoje terapeutické účinky a je bezpečný pre deti aj domácich miláčikov.

Náš tip: nastriekajte hydrosól na posteľné plachty, uteráky, obliečky a užívajte si tak ich delikátnu vôňu. Okrem iného vám môžu pomôcť zaspať, či lepšie relaxovať.