€ / EUR

Vyberte menu

logo

Kokosový olej - veľké balenie

100% prírodný a organický produkt. Frakcionovaný kokosový olej.

Objem 437 ml

Kód produktu: CO1119PT
Výrobca: PLANT THERAPY
Dostupnosť: NIE JE SKLADOM
29.90
KS

Frakcionovaný kokosový olej MCT

POPIS

Frakcionovaný kokosový olej MCT (triglycerid so stredne dlhým reťazcom) je doslova „frakcia“ panenského kokosového oleja a vyrába sa zahrievaním, ktoré izoluje triglyceridy so stredne dlhým reťazcom od iných mastných kyselín. 
To umožňuje frakcionovanému kokosovému oleju zachovať si rovnakú neuveriteľnú zvlhčovaciu schopnosť ako panenský kokosový olej.

Životnosť: 1-2 roky

POUŽITIE

Na rozdiel od panenského kokosového oleja je frakcionovaný kokosový olej prakticky bezfarebný, bez zápachu a tekutý pri všetkých teplotách.
Tento proces rafinuje, vyčíri a deodorizuje olej. Frakcionovaný kokosový olej zostane vždy tekutý bez ohľadu na teplotu. Neztuhne.
Frakcionovaný kokosový olej sa veľmi rýchlo vstrebáva do pokožky, takže je ideálny na použitie s akýmkoľvek éterickým olejom alebo zmesou.
Tento úžasný základný olej môže pomôcť zvlhčiť pokožku, odstrániť make-up a udržať vlasy lesklé a hladké.
Ľahko preniká do pokožky, vďaka čomu je ideálny pre zmesi esenciálnych olejov, krémy a pleťové vody bez zanechania mastného pocitu.
Frakcionovaný kokosový olej môžte využívať samostatne alebo doňho môžte primiešavať svoje obľúbené esenciálne oleje a následne využívať na masáž a upokojenie po náročnom dni.