logo

Kokosový olej 118 ml

- 35%

 

heart-empty icon Organická produkcia

heart-empty icon Vysokokvalitný základný olej

heart-empty icon 118 ml

Výrobca: PLANT THERAPY
: 24 mesiacov
Dostupnosť: SKLADOM 2.novembra 2021
9.43 ks
Pôvodná cena 14.50, Zľava 35 %

Frakciovaný kokosový olej

Frakcionovaný kokosový olej MCT (triglycerid so stredne dlhým reťazcom) je doslova „frakcia“ panenského kokosového oleja a vyrába sa zahrievaním, ktoré izoluje triglyceridy so stredne dlhým reťazcom od iných mastných kyselín. 
To umožňuje frakcionovanému kokosovému oleju zachovať si rovnakú neuveriteľnú zvlhčovaciu schopnosť ako panenský kokosový olej.

Životnosť: 1-2 roky

Na rozdiel od panenského kokosového oleja je frakcionovaný kokosový olej prakticky bezfarebný, bez zápachu a tekutý pri všetkých teplotách.
Tento proces rafinuje, vyčíri a deodorizuje olej. Frakcionovaný kokosový olej zostane vždy tekutý bez ohľadu na teplotu. Neztuhne.

Frakcionovaný kokosový olej sa veľmi rýchlo vstrebáva do pokožky, takže je ideálny na použitie s akýmkoľvek éterickým olejom alebo zmesou.
Tento úžasný základný olej môže pomôcť zvlhčiť pokožku, odstrániť make-up a udržať vlasy lesklé a hladké.
Ľahko preniká do pokožky, vďaka čomu je ideálny pre zmesi esenciálnych olejov, krémy a pleťové vody bez zanechania mastného pocitu.
Frakcionovaný kokosový olej môžte využívať samostatne alebo doňho môžte primiešavať svoje obľúbené esenciálne oleje a následne využívať na masáž a upokojenie po náročnom dni.