logo

Naposledy zobrazené

email

EMAIL
info@happyplant.sk


phone

KONTAKT
+421 948 948 783


Free delivery

DORUČENIE ZDARMA
objednávky nad €120


 

 

twitter ecocert usda organic

 

Záruka kvality a testovania

 

 

 

 

 

 

 

Facebook page Instagram page

 

Hladká koža olej

Cena 32.90
Dostupnosť: na objednávku

Hladká koža nosný olej vhodný na kombináciu s esenciálnými olejmi. Certifikovaný produkt 473 ml. 

Výrobca: PLANT THERAPY
: 24 mesiacov
KS

Hladká koža olej

POPIS 

Hladká koža olej bol vytvorený pre tých, ktorí trpia hrubou a začervenanou pokožkou. Pokiaľ ide o drsnú a začervenanú pokožku, existujú dve veci, ktoré koža potrebuje: bariéru proti vlhkosti a látky upokojúce pokožku.

Čisté, prémiové nosné oleje zahrnuté v tejto zmesi sú: Sladké mandľové oleje, ktoré zjemňujú a obnovujú suchú, podráždenú pokožku. A marhuľový olej z jadier, ktorý je bohatý na vitamín A a je ideálny pre všetky typy pleti; suchá, mastná, zrelá alebo citlivá pokožka.

Jojobový olej (ktorý je vlastne tekutým rastlinným voskom) je vynikajúcim prostriedkom na vyrovnávanie kožného mazu, zatiaľ čo avokádový olej je bohatý na obsah bielkovín a vitamínov. Vitamín E je bohatý na antioxidanty a upokojuje pokožku.

Kombináciou nosných olejov v tejto zmesi bude upokojená a hladká pokožka, ktorá je vystavovaná riziku. Ak ste vystavovaný slnku alebo vetru a silnému mrazu a máte inteleranciu alebo alergie táto olejová zmes je určená práve Vám.

 

POUŽITIE

Najlepšie výsledky dosiahnete použitím tejto zmesi dvakrát denne; jemne, ale dôkladne 3-5 minút masírujte príslušnú oblasť.

Upozorňujeme, že príznaky zlepšenia sa nemusia objaviť hneď . Na zlepšenie kvality a vzhľadu nedokonalostí na pokožke je potrebná trpezlivosť a čas. Pokožka sa obnovuje každé tri mesiace preto musíme byť trpezliví a výsledku sa dočkáme.

Tento olej sa môže používať samostatne. Ale môžme doňho pridať aj esenciálny olej vtedy je účinok oleja silnejší. 

ZLOŽENIE

Hladká koža olej obsahuje: mandľový olej, marhuľový olej, jojobový olej, avokádový olej a olej z vitamínu E