logo

DOMOV

                                                                                     Esenciálne oleje pre deti   

 

 

Sledujte novinky a špeciálne zľavy na @happyplant.sk Zdieľajme svoju radosť #happyplant #nakvapkajsi

 

Míľnikové kartičky pre maminy  Blog DoubleTrouble Detský difúzer Lesný kamarát Venistar Aroma medailón Referencie od Vás

 

 

 

Esenciálne oleje a deti
Prečítaj si na našom blogu ako ich bezpečne používať pri deťoch

ČÍTAJ BLOG TU

 

 

Anti chrípkový box

PRVÁ POMOC set esenciálnych olejov Plant Therapy

Buďte pripravení na chladné počasie a obdobia zvýšenej chorbonosti. Všetko, čo potrebujete na boj so sezónnymi chorobami v jednom balení. NIČITEĽ BAKTÉRIÍ zničí baktérie a vírusy, prečistí vzduch. ŠTART IMUNITY naštartuje imunitu a STOP SOPLÍKOM prečistí dýchacie cesty a preventívne chráni pred soplíkmi a nádchou. 

 

KÚPIŤ TU

 
 

Vhodné ako darček

NÁDHERNÁ JESEŇ set esenciálnych olejov 

Najobľúbenejšia limitovaná edícia všetkých čias. Kombinácia vzácnych a terapeuticky uznávaných esenciálnych olejov  v najvyššej kvalite poskytuje okrem nádhernej vôňe aj výnimočné účinky. Jesenná depresia, nervozita, či únava nemajú šancu. Navyše udržujú čistý vzduch v byte a podporujú zdravý dýchací systém. 

 

KÚPIŤ TU

 

NAJPOPULÁRNEJŠIE ČLÁNKY

Prečítajte si na našom blogu najčítanejšie články. 

Domáca lekárnička

Esenciálne oleje základy

 

 

" Zdravie z prírody priamo do Vášho domova"

 

 

 

NOVINKY A ČLÁNKY NA VÁŠ EMAIL

Prihlásením do nášho mailing listu budete vždy informovaní o novinkách a zľavách. 

Registrovať

Odhlásiť

          ► Súhlas so spracovaním údajov poskytujete na marketingové účely len pre internetový obchod HappyPlant pre účely               zasielania noviniek a zľavových kupónov. Súhlas je možné kedykoľvek odvolať bez udania dôvodu. 

 

Vyberáme z našej ponuky
DIFUZÉR KidSafe Lesný kamarát NÁŠ TIP IHNEĎ ODOSIELAME 1 988.43 Kč DIFUZÉR KidSafe Lesný kamarát Difúzer vhodný na rozptyľovanie esenciálnych olejov. Špeciálne prispôsobený pre deti na použittie do detskej izby. Kratši interval rozptyľovania je vhodnejší ČAS UČENIA esenciálny olej NOVINKA IHNEĎ ODOSIELAME 382.58 Kč ČAS UČENIA esenciálny olej Zvýšenie sústredenia, výkonnosti a efektívne využitie času na učenie. PRVÁ POMOC set esenciálnych olejov NAJPREDÁVANEJŠIE OBJEDNANÝ 1 170.41 Kč PRVÁ POMOC set esenciálnych olejov Prvá pomoc počas obdobia sezónnych ochorení. Buďte pripravení a nedajte prechladnutiu šancu. Ideálna kombinácia na dýchací systém, imunitu a prečistenie RUŽA esenciálny olej IHNEĎ ODOSIELAME 2 240.13 Kč RUŽA esenciálny olej Ružový esenciálny olej znižuje mieru zápalov a svalových kŕčov. Zabraňuje šíreniu herpesu, znižuje zápal ďasien. RÝCHLA ÚĽAVA IHNEĎ ODOSIELAME 500.88 Kč RÝCHLA ÚĽAVA Potrebujete akútnu úľavu po náročnom a vyčerpávajúcom dni ? Táto synergia Vás príjemne nakopne a uvoľni zároveň. SLNEČNÝ DEŇ esenciálny olej IHNEĎ ODOSIELAME 432.92 Kč SLNEČNÝ DEŇ esenciálny olej Ranné vstávanie s dobrou náladou a bez stresu. Esenciálny olej pomáha k rannému prebudeniu a sústredeniu. ZÁBAVA V PRÍRODE set esenciálnych olejov a aloe vera gél IHNEĎ ODOSIELAME 1 371.77 Kč ZÁBAVA V PRÍRODE set esenciálnych olejov a aloe vera gél Všetko, čo potrebujete na bezpečný pobyt v prírode. NÁDHERNÁ JESEŇ set esenciálnych olejov SKLADOM 20.10.2020 2 174.69 Kč NÁDHERNÁ JESEŇ set esenciálnych olejov Prežite tú najkrajšiu jeseň s limitovanou edíciou jesenných esenciálnych olejov. Uvoľnenie dýchanie, zahriatie a prečistenie vzduchu.