logo

Esenciálne oleje

Značka esenciálnych olejov Plant Therapy ponúka najvyššiu dostupnú kvalitu produktov. Niekoľko stupňová kontrola a testovanie výrobkov je štandardom, ktorý sa neustále dodržuje. Všetky produkty sú certifikované, vhodné na použitie v aromaterapii a s efektívnym terapeutickým účinkom. Všetky esenciálne oleje a produkty značky PLANT THERAPY sú testované v nezávislých inštitúciach v pravidelných intervaloch. 

Pre potvrdenie kvality je k dispozícií aj chemický profil esenciálneho oleja (GC MS report). Práve tento report by mal byť vždy kľúčovým pri výbere esenciálneho oleja. Chemický profil by mal byť pri každom esenciálnom oleji, ktorý si chcete kúpiť len tak si môžete byť istý, že kupujete kvalitný a bezpečný produkt.

Filter
Cena
BERGAMOT esenciálny olej NAJPREDÁVANEJŠIEOBJEDNANÝ18.90 € BERGAMOT esenciálny olejBergamot je kráľ medzi citrusovými olejmi. Je skvelý na nespavosť a v boji proti depresii. CITRÓN Esenciálny olej NÁŠ TIPNIE JE SKLADOM17.20 € CITRÓN Esenciálny olejPodpora imunitného a lymfatického systému. Vynikajúci na čistenie domácnosti a zlepšenie nálady. CITRÓNOVÁ TRÁVA esenciálny olej Posledný kus skladomOBJEDNANÝ18.20 € CITRÓNOVÁ TRÁVA esenciálny olejCitrónová tráva posilňuje pamäť a koncentráciu, osviežuje myseľ. Je vynikajúca na posilnenie vitality. CÉDROVÉ DREVO esenciálny olejOBJEDNANÝ17.20 € CÉDROVÉ DREVO esenciálny olejCédrové drevo je vynikajúce na odstránenie lupín a svrbiacej pokožky hlavy. Navyše upokojuje a povznáša. EUCALYPTUS DIVES Esenciálny olejNIE JE SKLADOM16.40 € EUCALYPTUS DIVES Esenciálny olejEukalyptus má blahodárne účinky na dýchacie cesty a uvoľnenie dýchania. Vynikajúci na relaxačný kúpeľ a unavené nohy. EUKALYPTUS GLOBULUS esenciálny olejNIE JE SKLADOM16.20 € EUKALYPTUS GLOBULUS esenciálny olejEukalypt zlepšuje dchanie a uľavuje pri sezónnych alergiách. Pomáha na bolesti hlavy a prečistenie mysle. KADIDLO CARTERI Esenciálny olejOBJEDNANÝ42.50 € KADIDLO CARTERI Esenciálny olejKadidlo podporuje imunitu a uľavuje od kašľa. Pomáha na opuchy a boľavé kĺby. KAMILKA esenciálny olejna objednávku44.90 € KAMILKA esenciálny olejKamilka je skvelý esenciálny olej pri prerezávaní zúbkov a na lepší spánok najmenších detí. LEVANDUĽA Esenciálny olejNIE JE SKLADOM17.90 € LEVANDUĽA Esenciálny olejLevanduľa ukľudňuje, uvoľňuje a pomáha zlepšiť spánok. Blahodárne pôsobí na pokožku, jazvy a popáleniny. MÄTA Esenciálny olejNIE JE SKLADOM16.90 € MÄTA Esenciálny olejMäta pomáha lepšie zvládať bolesť a je vynikajúca na zlepšenie dýchania. ROZMARÍN esenciálny olejIHNEĎ ODOSIELAME17.20 € ROZMARÍN esenciálny olejRozmarín je jeden z najlepších olejov na podporu zdravých a hustých vlasov. RUŽA esenciálny olej 5 ml- 60%Skladom 01/202121.34 € 53.34 €RUŽA esenciálny olej 5 mlRužový esenciálny olej znižuje mieru zápalov a svalových kŕčov. Zabraňuje šíreniu herpesu, znižuje zápal ďasien. SLADKÝ POMARANČ esenciálny olejNIE JE SKLADOM18.20 € SLADKÝ POMARANČ esenciálny olejPomaranč je účinný proti stresu a nervozite. Vynikajúci na podporu energie a výdrže. SPEARMINT esenciálny olej NÁŠ TIPIHNEĎ ODOSIELAME21.20 € SPEARMINT esenciálny olejZmierňuje žalúdočné problémy a nadúvanie. Príjemná mentolová vôňa vhodná aj pre deti. YLANG YLANG esenciálny olejNA OBJEDNÁVKU20.40 € YLANG YLANG esenciálny olejZnáme afrodiziakum na podporu libida a navodenie pokojnej atmosféry. ČAJOVNÍK Esenciálny olej NAJPREDÁVANEJŠIEOBJEDNANÝ16.20 € ČAJOVNÍK Esenciálny olejČajovník je vysoko dezinfekčný. Vynikajúci na pleť a dýchacie cesty. ŠKORICA Esenciálny olejIHNEĎ ODOSIELAME16.40 € ŠKORICA Esenciálny olejŠkorica podporuje trávenie a stimuluje krvný obeh. Vynikajúca na anticelulitídny zábal.