logo

ČAKRA esenciálne oleje

Čakry sú predpokladané body spojenia medzi telom a astrálnym telom, energetické „centrá“, v tantrickom hinduizme, tantricko-budhistickej vadžrajáne, v joge, v tradičnej čínskej medicíne a niektorých ezoterických náukách. Ide o údajnú analógiu neurovegetatívnych plexov; čakrami sú nádí jedného vibračného poľa prepojené s nádí susedného vibračného poľa.

Podľa starých indických a tibetských textov je čakier 72 000 až 350 000. Sedem čakier sa označuje ako hlavné energetické centrá (čakry v užšom zmysle). Tieto sa nachádzajú v určitých bodoch hornej a dolnej časti vertikálnej osi ľudského tela. Hoci existuje veľa ľudí, ktorí čakry vraj od prírody alebo po výcviku vnímajú, viaceré náuky sa nezhodujú v presnom opise, funkcii, umiestnení hlavných čakier a ani v tom, či skutočne existujú. Na druhej strane sa pokusmi podarilo na miestach údajnej polohy čakier zistiť rôzne fyzikálne odchýlky.

Ľudia, ktorí tvrdia, že čakry vidia, ich opisujú ako niekoľkocentimetrové víry meniacich sa farieb, zvukov a hustoty, ktoré sa vinú smerom k mentálnemu telu, a teda sú tesne nad fyzickým telom; ich smer otáčania je u muža a ženy vždy opačný a u každej druhej čakry je opačný.

Hindský systém definuje 7 čakier, z ktorých každá sa navonok prejavuje v siedmich hlavných fyziologických žľazách tela:

KORUNA - epifýza  OBOČIE - hypofýza KRK - štítna žľazaSRDCE - týmusSOLÁRNY PLEXUS - pankreas

ZÁKLAD - nadobličky a endokrinné žľazyROZMNOŽOVANIE - pohlavné žľazy

MÁM ZÁUJEM O PROFESIONÁLNU HARMONIZÁCIU ČAKIER

 

Triediť podľa: Názvu | Ceny | Odporúčania

IHNEĎ ODOSIELAME 29.90 € JASNÁ INTUÍCIA JASNÁ INTUÍCIA Táto špeciálne vytvorená čakrová synergia Vám pomôže objaviť a načúvať Vášej vnútornej intuícii a vidieť riešenia, ktoré sú hlboko vo vašom vnútri. IHNEĎ ODOSIELAME 29.90 € MILUJÚCI SÚCIT MILUJÚCI SÚCIT Táto čakrová synergia pomáha liečiť zlomené srdce a učí nás milovať seba aj druhých bezpodmienečnou láskou. IHNEĎ ODOSIELAME 29.90 € PODOBA PRAVDY PODOBA PRAVDY Táto čakrová synergia nám pomáha hovoriť to čo si myslíme a núti nás byť samým sebou a neprispôsobovať sa názorom druhým. IHNEĎ ODOSIELAME 29.90 € RADOSTNÉ TVORENIE RADOSTNÉ TVORENIE Táto čakra, ktorá sa nachádza v dolnom bruchu, je miestom, kde sa spájame s naším pocitom sebauspokojenia a emočnej bezpečnosti. IHNEĎ ODOSIELAME 29.90 € SEBAVYJADRENIE SEBAVYJADRENIE Tretia čakra je bodom našej osobnej sily. Keď je potlačená, cítime sa bezmocní, ale keď sa prejaví, zažívame našu silu a poslanie. IHNEĎ ODOSIELAME 29.90 € VYŠŠIE SPOJENIE VYŠŠIE SPOJENIE Siedma (koruna) čakra nás spája s vyšším stavom vedomia a sebapoznania, čo nás povzbudzuje k dosiahnutiu nášho vyššieho ja. IHNEĎ ODOSIELAME 29.90 € ZEMSKÁ PRÍŤAŽLIVOSŤ ZEMSKÁ PRÍŤAŽLIVOSŤ Koreňová čakra je životne dôležitá pre to, ako prežívame našu existenciu. IHNEĎ ODOSIELAME 109.00 € ČAKRA SET ROLL ON ČAKRA SET ROLL ON Set nariedených čakrových esenciálnych olejov v praktíckom ROLL ON balení. NÁŠ TIP IHNEĎ ODOSIELAME 189.00 € ČAKRA darčekový set ČAKRA darčekový set Plant Therapy vytvorila špeciálnu líniu, ktorá pomáha vyvážiť 7 hlavných čakier vášho prírodného energetického systému prostredníctvom našej čakry.