logo

DUO SET SPÁNOK

Cena 29.90
Dostupnosť: IHNED ODOSIELAME

100 % prírodné a čisté esenciálne oleje. Prírodný produkt.

Výrobca: PLANT THERAPY
: 24 mesiacov
ks

DOBRÚ NOC synergia 

Ingrediencie: Lavandula angustifolia (Lavender) oil, Origanum majorana (Marjoram) leaf oil, Citrus reticulata (Mandarin) peel oil, Cedrus atlantica (Cedarwood) wood oil, Pogostemon cablin (Patchouli) leaf oil, Salvia sclarea (Clary Sage) leaf and flower oil, Chamaemelum nobile (Chamomile Roman) flower oil, Tanacetum annuum (Blue Tansy) oil

Životnosť: 1-2 roky

Aróma: Čerstvé, ovocné, s osviežujúcim bylinným a zemitým podtónom.

Tento produkt sa nachádza aj v Našich dvoch sadách, ktoré nájdete tu

Účinky a použitie

Má vaše dieťa v noci pred spaním problém sa upokojiť? Budí sa v noci viackrát ? Prehadzuje sa z boku na bok ?  Ak ste aspoň na dve otázky odpovedali áno tak presne pre Vás je určená táto synergia.

Dobrú noc pomáha vytvárať uvoľnenejšiu a upokojujúcejšiu atmosféru, takže vaše dieťa môže relaxovať a má čas, aby sa mu vytvorilo dostatočné množstvo melatonínu, ktoré je potrebné na dobrý a kvalitný nočný spánok.

Vytvorte si so svojim dieťaťom nočný rituál, ktorý bude uňho evokovať prípravú na nočný spánok. Môžte začať tým, že vždy pred spaním mu pustite túto synergiu, ktorá v ňom bude vyvolávať príjemnú, upokojúcu spomienku a dieťatko bude vedieť, že prichádza nočný spánok. 

Tento olej upokojí Vaše dieťa, dovolí mu usporiadať si všetky denné zážitky a dostať sa dopohody a následne potom dobre spinkať.

Tento olej môžte pridať aj do večerného kúpeľa alebo rozriediť v nosnom oleji ( kokosový, mandľový) a dopriať mu príjemnú celotelovú masáž, po korej sa bude chcieť spinkať Vám aj jemu.

Tento olej máme aj v nariedenej forme ROLL ON Sladký spánok, ktrú môžte priamo aplikovať na pokožku Vášho dieťatka. 

 

SLADKÉ SNY synergia

Ingrediencie: Citrus sinensis (orange sweet) peel oil, Juniperus communis (Juniper Berry) oil, Coriandrum sativum (Coriander) seed oil, Tanacetum annuum (Blue Tansy) oil, Rosa x centifolia (Rose obsolute) flower extract

Životnosť: 1-2 roky

Aróma: Jemne sladká vôňa príjemne koreneného zimného ovocia

KidSafe: áno

Tento olej sa nadádza aj v darčekovom balení RASTIEM.

Účinky a použitie

Synergia KidSafe Sladké sny bola vyvinutá tak, aby prinášala pocit tepla a pohodlia a podporovali pokojný, nepretržitý nočný odpočinok bez nočných môr.

Každý z nás rodičov už zažil, že v noci k nemu prišlo vystrašené dieťa, ktoré utekalo pred dinosaurami, alebo padalo z mrakodrapu. Nočné mory u deti sú bežná súčasť ich života. Nie je to nič príjemné keď ráno nie je dieťa dostatočne vyspaté a vy s ním.

Táto synergia Vám pomôže prekonať nočné mory s ľahkosťou.

Táto krásna zmes má ovocnú kvetinovú vôňu, ktorá pomáha upokojiť búrlivé emócie. Esenciálne oleje v tejto zmesi pomáhajú upokojiť myseľ a zároveň podporujú šťastný pohľad na svet a podporujú oddych a relaxáciu.

Mnohé deti v období rastu trpia nočnými morami a majú následne strach spať sami v izbe a boja sa toho svojho ,,bubuláka,, preto je náš tip nakpvapkať im 3 kvapky na plyšáka alebo na vankúš, kde spinkajú.

Do difúzera pridajte 5 kvapiek na 100 ml najlepšie je tento olej difúzovať večer pred spaním 1 hodinu.