€ / EUR

Vyberte menu

logo

/

DUO SET PRÍRODA

Set dvoch ROLL ON, ktorý Vás ochrania v prírode. Certifikovaný produkt. 

circle-empty-check icon Ideálne na cesty

circle-empty-check icon Praktické balenie

circle-empty-check icon Jednoduché použitie

Výrobca: PLANT THERAPY
: 24 mesiacov
Dostupnosť: IHNEĎ ODOSIELAME
29.90
ks

STOP Svrbeniu ROLL ON

Ingrediencie: Copaifera officinalis (Copaiba Oleoresin) balsam oil, Lavandula angustifolia (Lavender) flower oil, Mentha spicata (Spearmint) leaf oil, Cymbopogon martini (Palmarosa) oil, Pogostemon cablin (Patchouli) leaf oil, Curcuma longa (Organic Turmeric CO2) oil, Rosa x centifolia (Rose Absolute) flower oil, frakciovaný kokosový olej

Životnosť: 1-2 roky

Aróma: sladká kvetinová aróma

KidSafe: áno

Stop svrbeniu má sladkú kvetinovú arómu, ktorá bola vyvinutá tak, aby pomáhala zmierniť opuchy, svrbenie, začervenanie a nepohodlie spojené s uštipnutím komárov, ovadov, včiel a ôs a menšími podráždeniami kože.

TENTO OLEJ JE VHODNÝ AJ NA ZMIERNENIE PRÍZNAKOV SVRBENIA PRI KIAHNIACH.

Aj keď sa podráždenie pokožky môžu vyskytovať po celý rok, častejšie je to v letných mesiacoch, keď celá rodina trávi viac času vonku.

Užite si skvelé rodinné výlety bez obáv, keď dôjde k poštipnutiu skúste Stop svrbeniu.

Táto úžasná KidSafe ROLL ON je vyrobená zo 100% čistých, nezriedených esenciálnych olejov KidSafe z Copaiba Oleoresin, Levanduľa, Spearmint, Palmarosa, Patchouli, organického kurkumy CO2 a Rose Absolute. Copaiba a Levanduľa sú upokojujúce, Spearmint ochladzuje a Palmarosa a Patchouli vyrovnávajú pokožku. Kurkuma a ruža pomáhajú znižovať opuchy alebo opuchy spôsobené uhryznutím alebo podráždením. Tieto oleje spoločne pôsobia v boji proti nepríjemným pocitom spôsobeným uštipnutím alebo uhryznutím.

Môžete priamo aplikovať na postihnuté miesto.

STOP kliešťom ROLL ON

Ingrediencie: Cymbopogon winterianus (Citronella) leaf oil, Citrus x paradisi (Grapefruit pink) peel oil, Pelargonium x asperum (Geranium Bourbon) leaf oil, Melaleuca ericifolia (Rosalina) leaf oil, Pogostemon cablin (Patchouli) leaf oil, frakciovaný kokosový olej

Životnosť: 1-2 roky

Aróma: Ako citrónová tráva, je to jemná vôňa byliniek a čistoty s podtónom citrusovej vône.

Špeciálne formulované pre deti do 10 rokov. Táto synergia je vhodná aj pre psov a kone proti kliešťom.

Môžete priamo aplikovať na pokožku.

Prirodzená a účinná bariéra, ktorá chráni a vytvára štít pred vonkajšími vplyvmi. Chráni dieťa pred vonkajšími útokmi a vytvára ochrannú bariéru. Pomáha citlivým deťom chrániť sa pred vonkajším prostredím a vnemami. Citronela rozptýli zlú energiu v okolí dieťaťa a navyše ochráni aj pred otravným hmyzom a kliešťami.

Táto synergia je akýsi pomyselný štít medzi vašim dieťaťom a okolitým svetom, ktorý ho chráni. Pred negativnou energiou.

Esenciálny olej slúži ako prírodný repelent. Krásna vôňa a ochrana. Je veľmi účinny proti kliešťom.

Vhodný aj pre našich štvornohých kamarátov na ochranu pri výlete do prírody. 

Aplikujte priamo na predlaktia a nohy vždy pri pobyte v prírode.