logo

Naposledy zobrazené

email

EMAIL
info@happyplant.sk


phone

KONTAKT
+421 948 948 783


Free delivery

DORUČENIE ZDARMA
objednávky nad €120


 

 

twitter ecocert usda organic

 

Záruka kvality a testovania

 

 

 

 

 

 

 

Facebook page Instagram page

 

DOVOLENKOVÉ OBDOBIE

Cena 15.90
Dostupnosť: skladom +1

100% prírodný, čistý esenciálny olej. Certifikovaný produkt.

Výrobca: PLANT THERAPY
: 24 mesiacov
KS

Dovolenkové obdobie synergia

Ingrediencie: Citrus Aurantium Dulcis (Sweet Orange) Peel Oil, Citrus Limon (Lemon) Peel Oil, Citrus Reticulata (Tangerine) Peel Oil, Cinnamomum Zeylanicum (Cinnamon) Bark Oil, Zingiber Officinale (Ginger) Root Extract, Eugenia Caryophyllus (Clove) Bud Oil, Myristica Fragrans (Nutmeg) Kernel Oil

Životnosť: 1-2 roky

Aróma: teplá pikantná, citrusová aróma

Varovanie: Maximálne riedenie 2% pre lokálne aplikácie. Nepoužívajte, ak ste tehotná alebo dojčíte. Uchovávajte mimo dosahu detí. Ak ste pod lekárskou starostlivosťou, obráťte sa na svojho lekára. Iba na vonkajšie použitie.

Nič nevyvoláva príjemnejšie spomienky na sviatočné obdobie ako určité známe vône. Vôňa jasnej pomarančovej kôry alebo korenistej škorice, zázvoru a muškátového orecha sa vyskytuje takmer v každej domácnosti a je súčasťou sviatočných tradícií a slávností.

Táto synergia spája presne tie vône, ktoré máme radi už z detstva a vyvolávajú v nás spomienky na rodinu a šťastné obdobie tóny sladkého pomaranča, citrónu, mandarínky, škorice, zázvoru, koreňového CO2, klinčeka a muškátového orecha do nádhernej zmesi esenciálnych olejov s teplou, korenistou a citrusovou vôňou. Naša esenciálna olejová zmes na dovolenkové obdobie sa dá rozptýliť po celom dome, aby sa vytvorila príjemná sviatočná nálada alebo ju môžete použiť na vytvorenie  sviečok pridaním do vosku alebo ju môžete nakvapkať na dekoračné ozdoby a užívať si tak príjemnú vôňu domova. 

Na 100 ml vody v difúzery pridajte 5 kvapiek.