€ / EUR

Vyberte menu

logo

DOBRÚ NOC

NOVINKA

Nariedený ROLL ON aplikátor so synergiou Dobrú noc. Certifikovaný produkt. 

Vhodný na aplikáciu na pokožku.

Kód produktu: NN0120RO
Výrobca: PLANT THERAPY
: 24 mesiacov
Dostupnosť: na objednávku
17.90
ks

Dobrú noc ROLL ON 

Ingrediencie: Lavandula angustifolia (Lavender) oil, Origanum majorana (Marjoram) leaf oil, Citrus reticulata (Mandarin) peel oil, Cedrus atlantica (Cedarwood) wood oil, Pogostemon cablin (Patchouli) leaf oil, Salvia sclarea (Clary Sage) leaf and flower oil, Chamaemelum nobile (Chamomile Roman) flower oil, Tanacetum annuum (Blue Tansy) oil, frakciovaný kokosový olej

5% riedenie s kokosovým olejom. Vhodné na aplikáciu na pokožku.

Životnosť: 1-2 roky

Aróma: Čerstvé, ovocné, s osviežujúcim bylinným a zemitým podtónom.

Tento produkt sa nachádza aj v Našich dvoch sadách, ktoré nájdete tu

Tento produkt sa dá zakúpiť aj ako neriedený esenciálna synergia Dobrú noc

Má vaše dieťa v noci pred spaním problém sa upokojiť? Budí sa v noci viackrát ? Prehadzuje sa z boku na bok ?  Ak ste aspoň na dve otázky odpovedali áno tak presne pre Vás je určená táto Roll on. 

Dobrú noc pomáha vytvárať uvoľnenejšiu a upokojujúcejšiu atmosféru, takže vaše dieťa môže relaxovať a má čas, aby sa mu vytvorilo dostatočné množstvo melatonínu, ktoré je potrebné na dobrý a kvalitný nočný spánok.

Vytvorte si so svojim dieťaťom nočný rituál, ktorý bude uňho evokovať prípravú na nočný spánok. Môžte začať tým, že vždy pred spaním mu pustite túto synergiu, ktorá v ňom bude vyvolávať príjemnú, upokojúcu spomienku a dieťatko bude vedieť, že prichádza nočný spánok. 

Tento olej upokojí Vaše dieťa, dovolí mu usporiadať si všetky denné zážitky a dostať sa dopohody a následne potom dobre spinkať.

Aplikujte ako masáž na hrudník chrbátik a telíčko Vášho dieťatka najlepšie večer pred spaním.