€ / EUR

Vyberte menu

logo

DIFUZÉR PROFESIONÁL HNEDÝ

heart-empty icon Profesionálny difúzer patentovaný spoločnosťou Plant Therapy pre maximalizáciu terapeutického účinku esenciálnych olejov.

heart-empty icon 5 rôznych režimov difúzovania

heart-empty icon Jednoduché a efektívne používanie

Balenie obsahuje americký kábel a európsku prípojku v cene.

Kód produktu: BROWN
: Záruka
Výrobca: PLANT THERAPY
: 24 mesiacov
Dostupnosť: IHNEĎ ODOSIELAME
72.20
KS

DIFÚZER PROFESIONÁL

Ultrazvukový difúzer je špeciálne patentovaný spoločnosťou Plant Therapy. Moderný, štýlový a ľahko použiteľný difuzér profesionál je vybavený piatimi rôznymi nastaveniami časovača, stmievateľným LED svetlom a veľkou nádržou na vodu, ktorá pojme až 380 ml. Veľká nádrž vám pomôže získať až 10 hodín nepretržitej doby rozptylu a pokryje plochu približne 152m2.

Difuzér profesionál funguje na studené difúzovanie, ktoré umožňuje esenciálnym olejom zachovať si všetky svoje prirodzené výhody a neporušené chemické vlastnosti. Päť rôznych nastavení časovača obsahuje niekoľko možností pre spojitú aj občasnú hmlu v rôznych intervaloch.

Funkcia difúzovania ON a OFF je špecialitou, ktorú u bežne dostupných difúzerov nenájdete. Pri nastavenní intervalu napr 4 hodiny sa striedavo difúzer vypína a zapína po intervaloch 30 alebo 15 min. Táto funkcia je dôležitá pre maximalizáciu terapeutického účinku. 

Difúzer je podložený troma nožičkami, ktoré zabezpečujú, že sa nedotýka podložky, neprehrieva a neupcháva sa zospodu. Profesionálne prevedenie tohto typu difúzera je zrejmé z každého detailu.

 

Obsahuje americkú koncovku a europskú prípojku. 

Návod na použitie

NÁVOD NA POUŽITIE NA STIAHNUTIE TU

 

 

 

Podrobnosti o produkte: Moderné zariadenie sa zmestí do každého interiéru. Všetky plastové súčasti  sú z potravinárskeho plastu.  Bez BPA a nádrž difúzera je potiahnutá, aby sa zabránilo erózii éterickými olejmi.

Rozmery produktu:

17 x17 x 11 cm

Kapacita nádoby je 380 ml

Difúzer pokrýva približne 50 m2.