logo

Naposledy zobrazené

email

EMAIL
info@happyplant.sk


phone

KONTAKT
+421 948 948 783


Free delivery

DORUČENIE ZDARMA
objednávky nad €120


 

 

twitter ecocert usda organic

 

Záruka kvality a testovania

 

 

 

 

 

 

 

Facebook page Instagram page

 

Darčekový set SPINKAJ

Cena 49.00
Dostupnosť: IHNEĎ ODOSIELAME

100% prírodné, čisté esenciálne oleje. Certifikovaný produkt.

Darčekové balenie.

Kód produktu: SET0919PTKS
Výrobca: PLANT THERAPY
KS

Darčekový set SPINKAJ

Ak máte najmenšie detičky viete, aké ťažké to môže byť, keď sa poobede vyspinká a večer ponocuje. Naša sada SPINKAJ KidSafe bola vytvorená s cieľom pomôcť deťom a naučiť sa dobre spinkať.. Táto sada obsahuje tri osvedčené oleje, ktoré pomôžu upokojiť dieťa a podporiť pokojný nočný spánok.

SLADKÉ SNY

Ingrediencie: Citrus sinensis (Orange sweet) peel oil, Juniperus communis (Juniper Berry) oil, Coriandrum sativum (Coriander) seed oil, Tanacetum annuum (Blue Tansy) oil, Rosa x centifolia (Rose Absolute) flower extract

Životnosť: 1-2 roky

Bojuje vaše dieťa s nočnými morami alebo zlými snami?

Synergia KidSafe Sladké sny bola vyvinutá tak, aby prinášala pocit tepla a pohodlia a podporovali pokojný, nepretržitý nočný odpočinok bez nočných môr.

Každý z nás rodičov už zažil, že v noci k nemu prišlo vystrašené dieťa, ktoré utekalo pred dinosaurami, alebo padalo z mrakodrapu. Nočné mory u deti sú bežná súčasť ich života. Nie je to nič príjemné keď ráno nie je dieťa dostatočne vyspaté a vy s ním.

Táto synergia Vám pomôže prekonať nočné mory s ľahkosťou.

Táto krásna zmes má ovocnú kvetinovú vôňu, ktorá pomáha upokojiť búrlivé emócie. Esenciálne oleje v tejto zmesi pomáhajú upokojiť myseľ a zároveň podporujú šťastný pohľad na svet a podporujú oddych a relaxáciu.

Mnohé deti v období rastu trpia nočnými morami a majú následne strach spať sami v izbe a boja sa toho svojho ,,bubuláka,, preto je náš tip nakpvapkať im 3 kvapky na plyšáka alebo na vankúš, kde spinkajú.

Do difúzera pridajte 5 kvapiek na 100 ml najlepšie je tento olej difúzovať večer pred spaním 1 hodinu. 

SLADKÉ SNÍČKY

Ingrediencie: Cedrus Deodara Wood Oil, Cinnamomum Camphora (Camphor) Wood Oil, Citrus Aurantium Dulcis (Orange) Peel Oil, Anthemis Nobilis Flower Oil, Vetiveria Zizanoides Root Oil

Životnosť: 1-2 roky

Aj keď milujeme Lavenduľu nie každú ju má rád. Táto synergia je bez levandule a pomáha so spinkaním najmenších detí. 

Sladké sníčky bola vytvorená špeciálne pre deti, ktoré nemôžu používať levanduľu.

Táto zmes využíva ďalšie účinné éterické oleje, ktoré sú upokojujúce a ukľudňujúce. Perfektná kombinácia, ktorá pripraví vašich najmenších na dobrú noc spánku.

Vôňa je príjemná, jemná a určite pomôže aj najväčším nespáčom. Aj keď táto synergia je KidSafe, môžete si byť istí, že bude účinná aj pre dospelých.

Dá sa rozptýliť alebo použiť lokálne. Pridajte 5 kvapiek do 100 ml 30-60 minút pred spaním, aby ste upokojili a uvoľnili svoje telo a myseľ pre dobrý nočný spánok.

Na lokálne použitie rozriedite 2-3% pomocou svojho obľúbeného nosného oleja a naneste na chrbát alebo hrudník približne 20 minút pred spaním. Môžete tiež pridať pár kvapiek sladkého spánku do perličkového kúpeľa.

 

DOBRÚ NOC

Ingrediencie: Lavandula angustifolia (Lavender) oil, Origanum majorana (Marjoram) leaf oil, Citrus reticulata (Mandarin) peel oil, Cedrus atlantica (Cedarwood) wood oil, Pogostemon cablin (Patchouli) leaf oil, Salvia sclarea (Clary Sage) leaf and flower oil, Chamaemelum nobile (Chamomile Roman) flower oil, Tanacetum annuum (Blue Tansy) oil

Životnosť: 1-2 roky

Má vaše dieťa v noci pred spaním problém sa upokojiť? Budí sa v noci viackrát ? Prehadzuje sa z boku na bok ?  Ak ste aspoň na dve otázky odpovedali áno tak presne pre Vás je určená táto synergia.

Dobrú noc pomáha vytvárať uvoľnenejšiu a upokojujúcejšiu atmosféru, takže vaše dieťa môže relaxovať a má čas, aby sa mu vytvorilo dostatočné množstvo melatonínu, ktoré je potrebné na dobrý a kvalitný nočný spánok.

Vytvorte si so svojim dieťaťom nočný rituál, ktorý bude uňho evokovať prípravú na nočný spánok. Môžte začať tým, že vždy pred spaním mu pustite túto synergiu, ktorá v ňom bude vyvolávať príjemnú, upokojúcu spomienku a dieťatko bude vedieť, že prichádza nočný spánok. 

Tento olej upokojí Vaše dieťa, dovolí mu usporiadať si všetky denné zážitky a dostať sa dopohody a následne potom dobre spinkať.

Tento olej môžte pridať aj do večerného kúpeľa alebo rozriediť v nosnom oleji ( kokosový, mandľový) a dopriať mu príjemnú celotelovú masáž, po korej sa bude chcieť spinkať Vám aj jemu.

Tento olej máme aj v nariedenej forme ROLL ON Sladký spánok, ktrú môžte priamo aplikovať na pokožku Vášho dieťatka. 

POUŽITIE: Aromaterapia, reflexná masáž, Rozptyľovanie difúzerom na 100ml použite 3 kvapky esenciálneho olej, lokálne - zriedený so základným olejom v pomere 1 lyžica - 3 kvapky