logo

Naposledy zobrazené

email

EMAIL
info@happyplant.sk


phone

KONTAKT
+421 948 948 783


Free delivery

DORUČENIE ZDARMA
objednávky nad €120


 

 

twitter ecocert usda organic

 

Záruka kvality a testovania

 

 

 

 

 

 

 

Facebook page Instagram page

 

Darčekový set SLADKÉ SNY

NÁŠ TIP
Cena 41.00
Dostupnosť: na objednávku

Darčekový set Sladké sny je určenú pre najmenšie detičky na upokojenie a následne na kvalitný nočný spánok.

Kód produktu: 0819PT
Výrobca: PLANT THERAPY
: 24 mesiacov
KS

Sladké sny

Naša sada Sladké sny je navrhnutá tak, aby obsahovala všetko, čo vaše deti potrebujú k nočnému spánku. Pomáha upokojiť a uvoľniť telo a myseľ, aby pripravila našich najmenších na dobrý a hlavne dlhý spánok. Či už ste doma alebo na cestách, táto súprava skvele dopĺňa nočnú rutinu vášho dieťaťa. Obsahuje našu zmes esenciálneho oleja Sladké sny, vopred nariedenú roll-on a perličkový kúpeľ! Táto sada je zmes olejov, ktoré sú maximálne upokojujúce. Má prijemnú jemnú vôňu.

Vďaka malej očnej maske, karte určenej len pre deti, ktoré sa zameriavajú na tipy na spánok, a praktickej taške na udržanie všetkého spolu, je to perfektná sada na skvalitnenie nočného spánku.

Účinky a použitie:

 Esenciálny olej Sladké sny difúzujte 30 minút pred spaním. Pomáha dieťatku sa upokojiť a pripraviť sa na sladký spánok. Naše odporúčanie 4 kvapky na 100 ml vody. ROLL ON je nariedený esenciálny olej sladké sny a môžete ho priamo aplikovať na hrudník a chrbátik Vášho bábätka. Bublinkovú kúpeľ sladké sny odporúčame pred každým spaním a pridajte 2 PL do vody.

 

 

 

 

 

Upozornenie: Nenanášajte priamo na pokožku. Použite v zriedenej forme spolu so základným olejom (kokosový olej) alebo vo forme spreja.

Pred použitím si pozorne prečítajte informácie na produkte. Medzinárodná federácia aromaterapeutov neodporúča užívať éterické oleje interne, pokiaľ nie je pod dohľadom lekára, ktorý má kvalifikáciu aj v klinickej aromaterapii. Účelom tohto produktu nie je diagnostikovať, liečiť, liečiť alebo predchádzať chorobe.

Fľaše sa plnia podľa objemu. Niektoré veľkosti fliaš nemusia byť naplnené hore, ale obsahujú špecifikovaný objem oleja.