logo

Darčekový set ŠKOLA

Cena 95.00
Dostupnosť: SKLADOM 6.10.2020

100% prírodne a čisté esenciálne oleje KidSafe v cenovo výhodnej sade. Certifikované produkty.

 

Cena bez DPH: 79.17
Kód produktu: RFS012020KS
Výrobca: PLANT THERAPY
: 24 mesiacov
KS

Pripravte sa naspäť do školy s touto šikovnou sadou éterických olejov KidSafe! Či už je váš maličký nervózny, chorý alebo má problémy s pozornosťou, táto súprava je pre vás tou správnou kombináciou! Všetky tieto oleje sa dajú kúpiť aj osobitne. 

STOP VŠIAM

Dajte svojim deťom späť ich zdravé vlásky bez strihania a chemického zásahu. Bezpečne odstraňuje zárodky vši a vši z vláskov.  Tento olej je skvelý aj ako prevencia proti všiam, keď je zvýšený výskyt v škôlkach a v školách. Použitím éterických olejov, o ktorých je známe, že účinne čistia vlasy a pokožku hlavy, aby zastavili svrbenie, táto silná synergia odstraňuje problém pri jeho zdroji bez použitia škodlivých toxických chemikálií.

Táto synergia s éterickým olejom je súčasťou série KidSafe spoločnosti Plant Therapy a je jediným produktom svojho druhu, ktorý vypracoval Robert Tisserand, svetovo uznávaný odborník na bezpečnosť éterického oleja.

ŠTART IMUNITY

Štart imunity je špeciálna synergia na podporu imunitého systému, bola vytvorená s cieľom udržať naše deti zdravé a efektívnejšie prekonať chorobu, ktorá už prepukla.

Je to perfektná synergia na chladné jesenné a zimné počasie, kedy sme my aj naše deti najviac náchylný na chrípku, angínu a laryngitídu a mnohé ďaľšie choroby. 

Pomôžte svojim deťom udržať sa zdravotne v dobrej kondícii a vyhnite sa tak následnému stresu, čo s deťmi keď nemôžme v práci vymeškať. 

Aby ste podporili imunitný systém vášho dieťaťa, rozptýlite niekoľko kvapiek esenciálneho oleja vo vašej domácnosti.


Ak rozptyľujete celý deň, odporúčame rozptyľovať difúzerom 30 minút a vypnúť 30 minút. Alebo olej zrieďte vo vašom obľúbenom základnom oleji v riedení 2 až 4% a aplikujte ho na hrudník alebo vrcholy chodidiel.

 

ŠŤASTNÝ DOMOV

Šťastné miesto bolo sformulované tak pre deti, ako aj pre dospelých.

Príležitostná úzkosť je dnes bežnou súčasťou našich životov. Preto som vynašli Šťastný domov, ktorý pomáha stimulovať náš pokoj a dodáva nám odvahu všetko zvládať ľahšie. Dodáva nám pocit bezpečia a rodinnej pohody, ktorú potrebuje každý z nás. 

Táto upokojujúca zmes bylinkových, kvetinových a citrusových éterických olejov môže pomôcť zmierniť fyzické reakcie, ktoré môžu vyplynúť z úzkosti, ako sú nepokoj a strach.Každý z nás preživa vo svojom živote obdobie kedy má strach z neznáma a niečo ho trápi. Tieto pocity sa v nás môžu nabaľovať a môžu sa prejaviť aj fyzicky na našom tele.

Tento olejov je skvelá voľba pre malých škôlkárov a školákov, ktorí si zvykajú na nové prostredie chýba im maminka a nevedia, čo majú čakať v novom prostredí.Pomáha im zvládnuť strach z neznámeho prostredia ľahšie a spokojnejšie.  

Náš tip: nakvapkajte pár kvapiek na obľúbeného plyšáka Vášho dieťatka a on si k nemu môže kekykoľvek privoňať a bude vedieť, že je v bezpečí a všetko zvládne. 

Taktiež môžte použiť osobný inhalátor, kde pridáte 15 kvapiek. Ak tento olej difúzujete pridajte 5 kvapiek na 100 ml vody. Môžte použiť aj do kúpeľa 3 kvapky na zbavenie sa úzkosti a navodenie pocitu bezpečia. 

 

POZORNOSŤ

Pomôžte sa svojmu dieťaťu koncentrovať na úlohy, ktoré má pred sebou. Mnoho detí má problém s pozornosťou, sú myšlienkami inde nie sú sústredené sú rozlietané. Nevedia sa upokojiť a dokončiť svoje domáce úlohy. 

Každý z nás už určite zažil situáciu kedy muse naháňať svoje dieťa, ktoré nechcelo cvičiť logopédiu, alebo dokončiť svoje domáce úlohy.

Táto synergia bola vytvorená preto, aby pomohla našim deťom sústrediť sa. A upútať ich myšlienky jedným smerom. 

Synergia obsahuje esenciálne zložky, ktoré povzbudujú k výkonnosti a zároveň upokojujú nepokojné myšlienky. 

 Na 100 ml vody v difuzéry 10 kvapiek synergie

Alebo vo svojom osobnom inhalátore, kde pridáte 7 až 10 kvapiek a vždy pri pocite, že sa neviete koncentrovať si privoniate. Môžete ho rozriediť so svojim obľúbeným nosným olejom, stačí pridať 5 kvapiek a potrieť si zápästia alebo spánky. 

DOBRÚ NOC

Má vaše dieťa v noci pred spaním problém sa upokojiť? Budí sa v noci viackrát ? Prehadzuje sa z boku na bok ?  Ak ste aspoň na dve otázky odpovedali áno tak presne pre Vás je určená táto synergia.

Dobrú noc pomáha vytvárať uvoľnenejšiu a upokojujúcejšiu atmosféru, takže vaše dieťa môže relaxovať a má čas, aby sa mu vytvorilo dostatočné množstvo melatonínu, ktoré je potrebné na dobrý a kvalitný nočný spánok.

Vytvorte si so svojim dieťaťom nočný rituál, ktorý bude uňho evokovať prípravú na nočný spánok. Môžte začať tým, že vždy pred spaním mu pustite túto synergiu, ktorá v ňom bude vyvolávať príjemnú, upokojúcu spomienku a dieťatko bude vedieť, že prichádza nočný spánok. 

Tento olej upokojí Vaše dieťa, dovolí mu usporiadať si všetky denné zážitky a dostať sa dopohody a následne potom dobre spinkať.

Tento olej môžte pridať aj do večerného kúpeľa alebo rozriediť v nosnom oleji ( kokosový, mandľový) a dopriať mu príjemnú celotelovú masáž, po korej sa bude chcieť spinkať Vám aj jemu.

Tento olej máme aj v nariedenej forme ROLL ON Sladký spánok, ktrú môžte priamo aplikovať na pokožku Vášho dieťatka. 

 

NIČITEĽ BAKTÉRII

Ničiteľ baktérii pomáha chrániť vaše deti pred sezónnymi ochoreniami, ktoré prichádzajú s chladnejším počasím a nástupom do školy.
Podporuje imunitný systém a pomáha prečistiť prostredie od choroboplodných zárodkov a plesní. Čistí vzduch. Táto synergia bola vytvorená na to, aby zabíjala choroboplodné zárodky a plesne vo vzduchu a tým pádom dýchame čístejší vzduch.

Aplikujte lokálne na hrudník vášho dieťaťa v riedení 1 - 3% pomocou vášho obľúbeného základného oleja (napr. kokosový olej). Takouto masážou podporujete imunitný systém Vášho dieťaťa. 

Počas sezónnych chorôb môžte  rozptýliť niekoľko kvapiek do ovzdušia. Odporúčame 5 kvapiek v období bez choroby. Keď je u Vás v rodine niekto chorý odporúčame pridať až 8 kvapiek tejto synergie do difúzera.

Odporúčame aj do spoločných priestorov, kde je pohyb veľkého množstva ľudí na prečistenie a dezinfekciu ovzdušia. Celoročne môžete do čistiacich prostriedkov pre domácnosť pridať 10 kvapiek pre prečistenie domácnosti.  Ľahko sa používa pridaním do čistiacich prostriedkov na ničenie choroboplodných zárodkov, ktoré prichádzajú do styku s rôznymi povrchmi domácnosti.  

Náš tip: Na znásobenie účinku Ničiteľa baktérii pridajte pár kvapiek Čajovníka, ktorý tiež perfektne odstraňuje parazity a baktérie.