logo

Darčekový set RODINA

NOVINKA
Cena 99.00
Dostupnosť: IHNEĎ ODOSIELAME

Sada 6 esenciálnych synergii, ktoré sa hodia do každej rodiny. Certifikovaný produkt.

Cena bez DPH: 82.50
Výrobca: PLANT THERAPY
: 24 mesiacov
ks

Darčekový set RODINA je sada 6 esenciálnych synergií, ktoré využijé každá aktívna rodina. Na udržanie aktívnej, pohodovej a veselej domácnosti. Sada obsahuje esenciálne synergie Žiadne  starosti, Ničiteľ baktérii, Imunita, Relax, Energia a Rýchla úľava, set je dodávaný v krásnej drevenej krabičke.

ZAHOĎ STAROSTI

Zmes esenciálnych olejov synergie Zahoď starosti je špeciálne namiešaná tak, aby Vám pomohla večer vypnúť a zresetovať všetky myšlienky a starosti.

V tejto synergii sa nachádza  upokojujúca levanduľa, sladká majoránka, ktorá pošteklí Vaše zmysli, Ylang Ylang, ktorý je špeciálny olej kvôli svojej schopnosti človeka upokojiť, alebo zároveň posilniť v koncentrácii a sústrediť tok myšlienky tým správnym smerom, santalové drevo, ktoré je maximálne uvoľňujúci olej a harmanček, ktorý navodzuje pokojný a dlhý nočný spánok garantujú, že táto zmes je presne taká akú potrebujete po náročnom dni v práci alebo v škole.

Na 100 ml vody pridajte 5 kvapiek danej synergie. NIČITEĽ BAKTÉRII

Vysoko dezinfekčné účinky. Ničí vírusy a plesne. Dokáže zneškodniť aj vírus chrípky. Čistí vzduch od patogénov.

Podporuje zdravý imunitný systém a pomáha mu lepšie zvládať útoky naň. Prečisťuje a dezinfikuje vzduch v miestnosti a podporuje zdravé dýchanie.

Pri použití na domáce čistenie nakvapkajte 15 kvapiek do teplej vody alebo do sklennej sprejovej nádoby a použite na prečistenie znečistených plôch.

Na 100 ml 6 kvapiek. Najlepšie zaberá zriedený v základnom oleji. Na jednu lyžicu 5 kvapiek a potierajte si spodky nôh pred spaním a ráno.

IMUNITA

Dlhé hodiny v práci, starostlivosť o rodinu, stres. Nestíhate sa vyvážene stravovať, pijete veľa kávy, následne máte nekvalitný spánok. To všetko môže viesť k oslabeniu imunitného systému. Podpora imunity bola špeciálne navrhnutá na to, aby udržala Váš imunitný systém v dobrej kondícii. 

Hlavnou zložkou tohto oleja je kadidlový olej, ktorý je jedným z najvzácnejších olejov a ktorý veľmi priaznivo pôsobí na celkový imunitný systém.

Nájdete tam aj citrusové zložky, ktoré majú tiež veľmi priaznivý vplyv na podporu imunity. Práve vďaka kombinácií týchto zložiek je táto synergia maximálne efektívna a stimulujúca v obdobiach sezónnych ochorení. 

Používajte do difúzera na 100ml 5 kvapiek a najvhodnejší interval je 4 hodinové difúzovanie s režimom 30 min ON a 30 min OFF.

Počas obdobia, keď sa cítite maximálne vyčerpaní alebo máte pocit, že vás obchádza choroba pridajte 6 kvapiek do kúpeľa. Rovnako efektívne je použitie na reflexnú masáž alebo na oblasť krčnej chrbtice a dekoltu. RELAX

Synergia Relax je ideálna na použitie po obzvlášť stresujúcom dni. Stres a negatívne zážitky z celého dňa sa ukladajú priamo v našom vnútri.  

Pre znova nájdenie harmónie a duševnej stability sa musíme zbaviť negatívnej energie. Nájdite si chvíľu pre seba a oddýchnite si pomocou synergie relax. 

Vhodné na použitie do difúzera - na 100 ml 6 kvapiek. Najvyšší terapeutický účinok dosiahnete pri metóde difúzovania 30 min ON a 30 min OFF. Pre navodenie hlbokého relaxu nakvapkajte do krému alebo základného oleja a natrite si záťažové oblasti ako krčná chrbtica, reflexné body na chodidlách a spánky.

Pre relaxačný kúpeľ pridajte do teplej vane 5 kvapiek . 

ENERGIA

V čase keď nám dochádza energia a úlohy, ktoré musíme zvládať sú pre nás čoraz náročnejšie nám dodá silu a podporí našu výdrž práve táto synergia.

Táto synergia je špeciálne formulovaná pre dobitie energie a výdrže počas dňa. Vynikajúci je na použitie pred aktivitou, kde potrebujete zvýšiť svoje sústredenie a výdaj energie. Počas náročného a vyčerpavajúceho dňa v práci je ideálny na použitie do osobného inhalátora. 

Taktiež Vám pomôže nakupnúť sa pred tréningom vo fitku alebo behaním. 

Pri použití do difúzera bezprostredne ráno vás nabije pozitívnou náladou a energiou potrebnou na zvládnutie ťažkého dňa.  Vynikajúci na pridanie do rannej sprchy alebo telového krému pre zvýšenie výkonu a energie.

Na 100 ml 6 kvapiek do difúzera. Odporúčame rozptyľovať dve hodiny metódou 30 min On a 30 min OFF.  Možné pridať do kúpeľa alebo rozriediť v základnom oleji a masírovať reflexné body na chodidlách. 

 

RÝCHĽA ÚĽAVA

Nepohodlie je bežným javom v každodennom živote, ale pomocou zmesi Rýchla úľava môžete pomôcť zmierniť vnímanie bolesti.

Táto 100% čistá, nezriedená esenciálna olejová synergická zmes obsahuje esenciálne oleje najvyššej kvality, medzi ktoré patria mätová múka, klinčekový púčik, vavrínový list, čierne korenie, škorica Cassia, zázvor, nemecký harmanček, borievka a tymián.

Tieto oleje zmiešané spolu pomôžu zahriať oblasť, v ktorej pociťuje bolesť, či už je to boľavý chrbát alebo kríže. Pomáha zvýšiť krvný obeh, čím zabezpečí pocit úľavy a ľahkosti. Pridaním tejto synergie do svojho obľúbeného nosného olej (mandľový, kokosový), pleťového mlieka, masti alebo kompresných receptov si môžete byť istí, že si budete vychutnávať úľavu, ktorú vám poskytne táto otepľujúca, upokojujúca zmes.

Použitie rozrieďte na 5%.