logo

Darčekový set RELAX

UŠETRÍTE
Cena 49.00
Dostupnosť: IHNEĎ ODOSIELAME

Darčekový set Relax na navodenie príjemnej pokojnej atmosféry. 

Cena bez DPH: 40.83
Výrobca: PLANT THERAPY
: 24 mesiacov
ks

Darčekový set relax je vhodný pre každého, kto si rád dopraje intenzívnu regeneráciu a pokoj po náročnom dni alebo sa potrebuje uvoľniť pri cvičení jogy, pilatesu alebo meditácii. Tento set obsahuje tri esenciálne synergie, ktoré Vám pomôžu nájsť stratený pokoj, zrelaxovať a pripraviť Vás na kvalitný nočný spánok.

POKOJ

Ingrediencie: Citrus bergamia (Bergamot) peel oil, Pogostemon cablin (Patchouli) leaf oil, Citrus sinensis (Blood Orange) peel oil, Cananga odorata (Ylang Ylang complete) flower extract, Citrus x paradisi (Grapefruit pink) peel oil

KidSafe: nie

Aróma: Príjemná ovocno kvetinová vôňa, ktorá pošteklí zmysli.

Životnosť: 1-2 roky

Oleje v tejto krásnej synergii pomáhajú znižovať obavy  a stres a ich dopad na nás. Táto úžasná synergia vám pomôže dosiahnuť duševnú relaxáciu, pomôže vám cítiť sa viac v pohode.

Dnešný život je veľmi hektický stále za niečim utekáme a veľakrát ani nevieme za čím konkrétne. Ponáhľame sa z práce domov, potom po deti do škôlky alebo máme toho len príliš veľa. Nevieme oddychovať. Nevieme nájsť v sebe pokoj a nepočujeme varovné signály, ktoré na nás kričia, aby sme spomalili.  

Táto synergia bola špeciálne vytvorená preto, aby sme znova našli seba samého a svoju vnútornú rovnováhu. Zbavili sa stresu a upokojili sa. Každý problém má riešenie a s touto synergiou ho nájdete ľahšie. 

Na 100 ml vody do difúzera pridajte 6 kvapiek. Táto synergia je ideálna na nočné difúzovanie. Pre nájdenie celkového pokoja odporúčame 6 hodinové nočné difúzovanie režimom 30 min ON a 30 min OFF. Celonočná terapia veľmi pozitívne vplýva na psychickú a hormonálnu rovnováhu.

Možné pridať do relaxačného kúpeľa. Pre reflexnú masáž kombinujte so základným olejom.  

 

RELAX

Ingrediencie: Lavandula angustifolia (Lavender) flower oil, Origanum majorana (Marjoram) flower oil, Citrus reticulata (Mandarin) peel oil, Pogostemon cablin (Patchouli) leaf oil, Pelargonium x asperum (Geranium Bourbon) leaf oil, Chamaemelum nobile (Chamomille Roman) flower oil

Aróma: Kvetinová aróma s podtónom mandarínky

Životnosť: 1-2 roky

KidSafe: áno

Synergia Relax je ideálna na použitie po obzvlášť stresujúcom dni. Stres a negatívne zážitky z celého dňa sa ukladajú priamo v našom vnútri.  

Pre znova nájdenie harmónie a duševnej stability sa musíme zbaviť negatívnej energie. Nájdite si chvíľu pre seba a oddýchnite si pomocou synergie relax. 

Vhodné na použitie do difúzera - na 100 ml 6 kvapiek. Najvyšší terapeutický účinok dosiahnete pri metóde difúzovania 30 min ON a 30 min OFF. Pre navodenie hlbokého relaxu nakvapkajte do krému alebo základného oleja a natrite si záťažové oblasti ako krčná chrbtica, reflexné body na chodidlách a spánky.

Pre relaxačný kúpeľ pridajte do teplej vane 5 kvapiek . 

MEDITÁCIA

Ingrediencie: Cananga odorata (Ylang Ylang Complete) oil, Pogostemon cablin (Patchouli)leaf oil, Boswellia serrata (Frankincense Serrata) resin oil, Salvia sclarea (Clary Sage) leaf oil, Citrus sinensis (Orange Sweet) peel oil, Thymus vulgaris (Thyme) leaf oil

Životnosť: 1-2 roky

Aróma: príjemná, upokojúca vôňa

Starostlivo vybraná zmes esenciálnych olejov v našej synergii Meditácia pomáha navodiť pokojnú bdelosť, ktorá vás privádza k pokojnejšiemu a meditovanejšiemu stavu mysle. 

Táto synergia je skvelá pri cvičení jógy a pilatesu. Pomáha nám uvoľniť sa a sústrediť svoje myslienky jedným smerom. Zostať pokojný a vyrovnaný pomáha nám hľadať odpovede na otázky, ktoré nás trápia v našom hlbokom vnútri.

Na 100 ml vody 6 kvapiek. Môžte primiešať aj do Vášho krému alebo základného oleja 3% riedenie na silnejší účinok a upokojenie.