EUR  € / EUR

logo

Darčekový set RASTIEM

Cena 44.60
Dostupnosť: IHNEĎ ODOSIELAME

circle-empty-check icon 100% prírodný a čistý esenciálny olej

circle-empty-check icon Napätie a nervozita

circle-empty-check icon Preťaženie

circle-empty-check icon Dobrý spánok

Cena bez DPH: 37.17
Kód produktu: 1019PTKSD
Výrobca: PLANT THERAPY
KS

Darčekový set RASTIEM

Darčekové balenie RASTIEM KidSafe Set je perfektný spôsob, ako začať používať éterické oleje s vašimi deťmi! Vybrali sme si zo všetkých našich vynikajúcich synergií KidSafe a tieto tri zmesi sú jedny z najobľúbenejších a najužitočnejších produktov, ktoré máme!

BEZBOLESTNÝ RAST

Ingrediencie: Juniperus communis (Junipper Berrie) oil, Melaleuca ericifolia (Rosalina) oil, Picea mariana (Spruce black) oil, Turmeric CO2, Tanacetum annuum (Blue Tansy) oil

Životnosť: 1-2 roky

Aróma: Vyvoláva spomienky na ovocné želé so sviežim korenistým podtónom.

Keď deti rastú a vyvíjajú sa, môžu príležitostne bojovať s bolesťami nôh a celého tela. Je to náročné obdobie a my im chceme pomôcť. Grow Ease - bezbolestný rast pomáha upokojovať boľavé svaly a zmierňuje kŕče nôh spojené s rastom.

Táto synergia je skvelá aj pri svalovici spôsobenej z turistiky alebo tréningov tenisu, futbalu alebo gymnastiky...

Deti maju vo svojom živote viac rastových "šprutov" kedy rastú oveľa rýchlejšie ako inokedy. Medzi prvé patrí obdobie okolo 4 rokov následne v 6 a 8 a 10. Toto obdobie je veľmi náročne na radu všetkých hormonálnych a fyzických zmien. Deti nám doslova rastú pred očami.

Deti v tomto období môžu pocitovať určitý diskomfort spôsobený rastom.

Táto synergia má pikantnú, ovocnú vôňu s náznakom korenitosti, vďaka čomu je jedinečná a priateľská k deťom. Deti milujú tieto vôňe. Vyvolávajú v nich príjemné a šťastné emócie. 

Náš tip: spravte si svoj večerný rituál, ktorý budú deti milovať a budú sa naň celý deň tešiť. Čas z celého dňa, ktorý budete venovať len im. Zmiešaje 5 kvapiek tohto oleja v nosnom oleji (avokádový, Dokonalosť) a spravte si navzájom masáž lýtiek a nôh. 

 

SLADKÉ SNY

Ingrediencie: Citrus sinensis (orange sweet) peel oil, Juniperus communis (Juniper Berry) oil, Coriandrum sativum (Coriander) seed oil, Tanacetum annuum (Blue Tansy) oil, Rosa x centifolia (Rose obsolute) flower extract

Životnosť: 1-2 roky

Aróma: Jemne sladká vôňa príjemne koreneného zimného ovocia

Bojuje vaše dieťa s nočnými morami alebo zlými snami?

Synergia KidSafe Sladké sny bola vyvinutá tak, aby prinášala pocit tepla a pohodlia a podporovali pokojný, nepretržitý nočný odpočinok bez nočných môr.

Každý z nás rodičov už zažil, že v noci k nemu prišlo vystrašené dieťa, ktoré utekalo pred dinosaurami, alebo padalo z mrakodrapu. Nočné mory u deti sú bežná súčasť ich života. Nie je to nič príjemné keď ráno nie je dieťa dostatočne vyspaté a vy s ním.

Táto synergia Vám pomôže prekonať nočné mory s ľahkosťou.

Táto krásna zmes má ovocnú kvetinovú vôňu, ktorá pomáha upokojiť búrlivé emócie. Esenciálne oleje v tejto zmesi pomáhajú upokojiť myseľ a zároveň podporujú šťastný pohľad na svet a podporujú oddych a relaxáciu.

Mnohé deti v období rastu trpia nočnými morami a majú následne strach spať sami v izbe a boja sa toho svojho ,,bubuláka,, preto je náš tip nakpvapkať im 3 kvapky na plyšáka alebo na vankúš, kde spinkajú.

Do difúzera pridajte 5 kvapiek na 100 ml najlepšie je tento olej difúzovať večer pred spaním 1 hodinu. 

BOLESŤ HLAVY DIEŤA

Ingrediencie: Lavandula angustifolia (Lavender) oil, Cymbopogon martini (Palmarosa) leaf oil, Pelargonium x asperum (Geranium Bourbon) leaf oil, Citrus x limon (Lemon) peel oil, Chamaemelum nobile (Chamomile Roman) oil

Životnosť: 1-2 roky

Aróma: Mierne ovocná a bylinná

Táto synergia bola vytvorená, aby zmiernila príležitostné napätie hlavy a krku, ktoré veľmi často trápi školopovinné deti.

Na dnešné deti je vyvíjaný vysoký tlak a nároky. Chodia na množstvo krúžkov a tréningov, dosahujú skvelé školské výsledky. Oveľa častejšia sa u nich začína prejavovať bolesť hlavy ako vedľajší produkt tlaku, ktorý je na nich vyvíjaný. Táto synergia bola vytvorená s dôrazom na to, aby dnešným deťom pomohla uvoľniť nahromadené napätie a pomôcť im oddýchnuť si. 

Táto synergia je perfektná na masáž spánkov, kedy Vám bolesť hlavy nedovolí normálne fungovať. Odporúčame u zriediť v nosnom oleji v pomere 3%.

Odporúčame difúzovať 5 kvapiek na 100 ml hneď ako sa objavia prvé príznaky bolesti. 

Pre deti stašie ako 10 rokov je skvalá na bolesť hlavy aj Bazalka. 

 
 

 

POUŽITIE: Aromaterapia, reflexná masáž, Rozptyľovanie difúzerom na 100ml použite 3 kvapky esenciálneho olej, lokálne - zriedený so základným olejom v pomere 1 lyžica - 3 kvapky