logo

Darčekový set DIEŤA

circle-empty-check icon 100% prírodný a čistý esenciálny olej

circle-empty-check icon 6 ks esenciálnych olejov v balení

circle-empty-check icon Cenovo výhodné balenie

circle-empty-check icon Ideálna kombinácia pre deti

Výrobca: PLANT THERAPY
: 24 mesiacov
Dostupnosť: NIE JE SKLADOM
89.20 ks

Sada šiestich esenciálnych olejov v drevenej škatuľke poteší každú domácnosť s malými deťmi. Set obsahuje 6 oleje: Ničiteľ baktérie perfektne dezinfikuje vzduch od baktérii a plesní a vďaka nemu dýchame čistejší vzduch. Pokojné dieťa je olej na upokojenie a dobre naladené dieťa, ktoré sa môže nerušene zabávať a hrať. Dobrú noc je olej, ktorý pomáha predlžovať detský spánok na maximum a eliminovať nočné budenie. Pozornosť pomáha so súsetredním pri domácich úlohach. Štart imunity pomáha udržiavať imunitu v dobrej kondícii. A stop soplíkom je nevyhnutnosť pre každú domácnosť, lebo rýchlo a efektívne zbavuje deti hlienov.

POZORNOSŤ

Pomôžte sa svojmu dieťaťu koncentrovať na úlohy, ktoré má pred sebou. Mnoho detí má problém s pozornosťou, sú myšlienkami inde nie sú sústredené sú rozlietané. Nevedia sa upokojiť a dokončiť svoje domáce úlohy. 

Každý z nás už určite zažil situáciu kedy muse naháňať svoje dieťa, ktoré nechcelo cvičiť logopédiu, alebo dokončiť svoje domáce úlohy.

Táto synergia bola vytvorená preto, aby pomohla našim deťom sústrediť sa. A upútať ich myšlienky jedným smerom. 

Synergia obsahuje esenciálne zložky, ktoré povzbudujú k výkonnosti a zároveň upokojujú nepokojné myšlienky. 

 Na 100 ml vody v difuzéry 10 kvapiek synergie

Alebo vo svojom osobnom inhalátore, kde pridáte 7 až 10 kvapiek a vždy pri pocite, že sa neviete koncentrovať si privoniate. Môžete ho rozriediť so svojim obľúbeným nosným olejom, stačí pridať 5 kvapiek a potrieť si zápästia alebo spánky. 

POKOJNÉ DIEŤA

Synergiu pokojné dieťa milujú deti aj dospelí kvôli svojej schopnosti pomôcť pri vytváraní pokojnej atmosféry počas dňa alebo pred spaním.

Táto synergia je tekutý pokoj vo fľaške, ktorý pomôže každej rodine zabezpečiť pokojnú atmosféru. 

Upokojujúce vône mandarínky, tangerine, levandule a uvoľňujúca vôňa harmančeka upokoja dieťa. Je to prirodzený a bezpečný spôsob, ako uľahčiť spánok alebo spomaliť rozlietané myšlienky a emócie. Navyše to vonia úžasne!

Táto synergia je veľmi obľúbená aj v čase prerezávania zúbkov, kedy sú detičky viac podráždené a nepokojné. 

Rozptýľte difúzerom niekoľko kvapiek synergie po dobu 30 minút.
Prípadne zrieďte na 1-3% pomocou vášho obľúbeného základného oleja (napr. kokosový olej)  na lokálnu terapiu a aplikujte na hrudník alebo zadnú časť krku dieťaťa. Vynikajúce do kúpeľa.

DOBRÚ NOC

Má vaše dieťa v noci pred spaním problém sa upokojiť? Budí sa v noci viackrát ? Prehadzuje sa z boku na bok ?  Ak ste aspoň na dve otázky odpovedali áno tak presne pre Vás je určená táto synergia.

Dobrú noc pomáha vytvárať uvoľnenejšiu a upokojujúcejšiu atmosféru, takže vaše dieťa môže relaxovať a má čas, aby sa mu vytvorilo dostatočné množstvo melatonínu, ktoré je potrebné na dobrý a kvalitný nočný spánok.

Vytvorte si so svojim dieťaťom nočný rituál, ktorý bude uňho evokovať prípravú na nočný spánok. Môžte začať tým, že vždy pred spaním mu pustite túto synergiu, ktorá v ňom bude vyvolávať príjemnú, upokojúcu spomienku a dieťatko bude vedieť, že prichádza nočný spánok. 

Tento olej upokojí Vaše dieťa, dovolí mu usporiadať si všetky denné zážitky a dostať sa dopohody a následne potom dobre spinkať.

Tento olej môžte pridať aj do večerného kúpeľa alebo rozriediť v nosnom oleji ( kokosový, mandľový) a dopriať mu príjemnú celotelovú masáž, po korej sa bude chcieť spinkať Vám aj jemu.

Tento olej máme aj v nariedenej forme ROLL ON Sladký spánok, ktrú môžte priamo aplikovať na pokožku Vášho dieťatka. 

STOP SOPLÍKOM

Táto synergia bola špeciálne vyvinutá pre najmenšie deti s cieľom, čo najrýchlejšie im uľaviť od upchatého nosa. Je to zmes rastlín, ktoré nás zbavujú zahlienenia a pomahajú nám ľahšie dýchať.

Škôlkári veľmi často bojuju s nádchou a upchatým nosom. Prvé mesiace v škôlke preveria ich imunitný systém z každej strany. Preto je na nás rodičoch, aby sme im v tomto období dokázali pomôcť a aj preto spoločnosť Plant therapy vyvinula túto unikátnu zmes na zmiernenie zahlienenia a predísť tak potom kašľu. 

Zo zahlienením bojuje každý z nás a menšie deti oveľa častejšie preto táto synergia obsahuje všetky zložky, ktoré urychľujú proces odhlienenia a návrat k čistému a ľahkému dýchaniu

Táto synergia je vhodná aj pri prerezávaní zúbkov, kedy su detičky veľmi často zahlienené. 

Náš tip: pokiaľ nevlastníte difúzer môžte namočiť uterák, ktorý dáte na radiator a nakvapkáte 5 kvapiek danej synergie. 

Použitie: Rozptýľte zopár kvapiek Stop soplíkom v difúzeri odporúčame 5 kvapiek na 100 ml vody, aby vaše dieťa ľahšie dýchalo. Zriediť na 3-5% vo vašom obľúbenom základnom oleji (napr. kokosový olej) a aplikovať na jeho hruď, krk a pod nos.

Pre posilnenie dýchacích ciest hlavne v sezónnom období odporúčame používať aj Eukalyptus dives, ktorý je jediný vhodný aj pre deti. 

NIČITEĽ BAKTÉRIÍ

Ničiteľ baktérii pomáha chrániť vaše deti pred sezónnymi ochoreniami, ktoré prichádzajú s chladnejším počasím a nástupom do školy.
Podporuje imunitný systéma pomáha prečistiť prostredie od choroboplodných zárodkov a plesní. Čistí vzduch. Táto synergia bola vytvorená na to, aby zabíjala choroboplodné zárodky a plesne vo vzduchu a tým pádom dýchame čístejší vzduch.

Aplikujte lokálne na hrudník vášho dieťaťa v riedení 1 - 3% pomocou vášho obľúbeného základného oleja (napr. kokosový olej). Takouto masážou podporujete imunitný systém Vášho dieťaťa. 

Počas sezónnych chorôb môžte  rozptýliťniekoľko kvapiek do ovzdušia. Odporúčame 5 kvapiek v období bez choroby. Keď je u Vás v rodine niekto chorýodporúčame pridať až 8 kvapiektejto synergie do difúzera.

Odporúčame aj do spoločných priestorov, kde je pohyb veľkého množstva ľudí na prečistenie a dezinfekciu ovzdušia. Celoročne môžete do čistiacich prostriedkov pre domácnosť pridať 10 kvapiek pre prečistenie domácnosti.  Ľahko sa používa pridaním do čistiacich prostriedkov na ničenie choroboplodných zárodkov, ktoré prichádzajú do styku s rôznymi povrchmi domácnosti.  

Náš tip: Na znásobenie účinku Ničiteľa baktérii pridajte pár kvapiek Čajovníka, ktorý tiež perfektne odstraňuje parazity a baktérie.

 

ŠTART IMUNITY

Štart imunity je špeciálna synergia na podporu imunitého systému, bola vytvorená s cieľom udržať naše deti zdravé a efektívnejšie prekonať chorobu, ktorá už prepukla.

Je to perfektná synergia na chladné jesenné a zimné počasie, kedy sme my aj naše deti najviac náchylný na chrípku, angínu a laryngitídu a mnohé ďaľšie choroby. 

Pomôžte svojim deťom udržať sa zdravotne v dobrej kondícii a vyhnite sa tak následnému stresu, čo s deťmi keď nemôžme v práci vymeškať. 

Aby ste podporili imunitný systém vášho dieťaťa, rozptýlite niekoľko kvapiek esenciálneho oleja vo vašej domácnosti.


Ak rozptyľujete celý deň, odporúčame rozptyľovať difúzerom 30 minút a vypnúť 30 minút. Alebo olej zrieďte vo vašom obľúbenom základnom oleji v riedení 2 až 4% a aplikujte ho na hrudník alebo vrcholy chodidiel.