logo

Naposledy zobrazené

email

EMAIL
info@happyplant.sk


phone

KONTAKT
+421 948 948 783


Free delivery

DORUČENIE ZDARMA
objednávky nad €120


 

 

twitter ecocert usda organic

 

Záruka kvality a testovania

 

 

 

 

 

 

 

Facebook page Instagram page

 

Darčekový set CESTUJEM

Cena 95.00
Dostupnosť: IHNEĎ ODOSIELAME

Darčekový set cestujem je zmesou éterických olejov navrhnutou na zabezpečenie toho, aby vaši najmenší boli zdraví a šťastní počas akejkoľvek cesty!

 

Výrobca: PLANT THERAPY
: 24 mesiacov
KS

Darčekový set cestujem je zmesou éterických olejov navrhnutou na zabezpečenie toho, aby vaši najmenší boli zdraví a šťastní počas akejkoľvek cesty! Každý z olejov sa dá kúpiť aj samostatne. 

Boľavé bruško

Boľavé bruško je najlepšou voľbou pre deti, ktoré majú časté problémy s bruchom ako je nadúvanie a nepravidelné vyprázdňovanie a bolesti bruška.

Brušná kolika alebo črevná viróźa prichádza veľmi náhle a je sprevádzaná silnou bolesťou brucha. Boľavé bruško upokojuje bruchu a pomáha k napraveniu trávenia. 

Osviežujúca vôňa kôpru a jemná kvetinová vôňa okamžite zmierňujú pocit nepokojného bruška.

Boľavé bruško pomáha aj pri dlhej ceste autom alebo lietadlom kedy mnohé deti pociťujú silnú nevoľnosť sprevádzanú zvracaním.

Veľa detičiek má problém s pravidelným vyprázdňovaním a táto liečivá zmes pomáha k harmonizácii tráviaceho traktu.

Táto zmes sa môže vdychovať pomocou difuzéra, aby sa zmiernila nevoľnosť, alebo sa môže aplikovať lokálne, aby pomohla pri zažívacom trávení. 

Použitie: Do difuzéra na 100 ml vody 4 kvapky.

Tento esenciálny olej sa môže používať aj v  osobnom inhalátore. Pridajte 10 kvapiek do svojho aromaterapeutického inhalátora a privoňajte si vždy, keď začnete pociťovať nevoľnosť. Do Vášho kokosového alebo mandľového nosného oleja pridajte pár kvapiek podľa zásah bezpečného používania. 

Žiadne starosti

Deti síce nemajú také náročné úlohy ako my dospelí, ale stále majú v živote veľa vecí, ktoré ich môžu znepokojovať a stresovať. Či už sa obávajú nadchádzajúceho testu v škole, vyskúšania niečoho prvýkrát, alebo stretnutia s novým priateľom, ŽIADNE STAROSTI môže pomôcť upokojiť myseľ a upokojiť ich roztrasené nervy.

Veľakrát aj my samy rodičia na naše deti tlačíme a máme na nich veľké nároky. Mali by sme byť empatickí a načúvať im.

Jeho drevitá, sladká, citrusová aróma pomáha usporiadať choatické myšlienky a podporuje relaxáciu, keď im starosti prerastajú cez hlavu a spôsobujú nepokoj. Táto jedinečná zmes môže byť práve tým, čo potrebujú, aby im pomohli vychutnať si sladké chvíle v živote a reagovať na ich starosti s optimistickou náladou a úsmevom na tvári! Každý problém má riešenie a nič nie je také zlé, ako sa to môže na prvý pohľad zdať. 

Táto zmes prináša optimizmus do nášho života. 

Vhodné na použitie v aromaterapii. Do domáceho difúzovania pridajte na 100ml 5 kvapiek synergie. Možné použiť aj do uvoľňujúceho kúpeľa alebo na reflexnú masáž, vtedy treba túto enerfgiu zmiešať s nosným olejom (kokosovýavokádovýDokonalosť)

Prevencia ekzému

Prevencia ekzému je bezpečný, prirodzený a efektívny spôsob, ako pomôcť vyčistiť hrubú začervenanú pokožku vášho dieťaťa.

Mnohé deti hlavne v malom veku majú veľké problémy s ekzémom v slabšej alebo silnejšej forme, ktorý vo veľkej miere ovplyvňuje kvalitu ich života. Ekzém môže byť spôsobený intoleranciou na niektoré potraviny, alergiou na roztoče alebo je to dedičný atopický ekzém. 

Silné prejavy ako je škrabanie, zapálené ložišká budenie sa v noci spôsobuje stres každému rodičovi.

Aj preto spoločnosť Plant therapy vyvinula túto unikátnu synergiu, ktorá je jediná svojho druhu na boj proti ekzému na základe prírodných zložiek. 

Oleje použité v tejto zmesi boli špeciálne vybrané na zmiernenie suchých podráždených miest, pričom vyživujú a revitalizujú pokožku. Kombinácia našej detskej zmesi KidSafe s našou nosnou olejovou zmesou Dokonalosť vytvára perfektnú kombináciu, ktorá udržuje pokožku vášho dieťaťa zdravú a hladkú.

Synergia Prevencia ekzému obsahujú iné účinne látky ako synergia Stop ekzému, ktorá priamo lieči najhoršie príznaky ako sú zapálené ložiská a svrbenie. Túto synergiu odporúčame na začatie liečby ekzému a potom odporúčame prejsť na synergiu Prevencia ekzému, ktorá pokožku dlhodobo hydratuje a chráni. 

Použitie: Synergiu riedte v nosnom oleji (Dokonalosť, avokádový, kokosovy) ale môžte ju pridať aj do Vášho krému na ekzém pre znásobenie účinku hojenia ekzému.  Odporúčame pozrieť si Bezpečené použitie.

Pokojné dieťa

Synergiu pokojné dieťa milujú deti aj dospelí kvôli svojej schopnosti pomôcť pri vytváraní pokojnej atmosféry počas dňa alebo pred spaním.

Táto synergia je tekutý pokoj vo fľaške, ktorý pomôže každej rodine zabezpečiť pokojnú atmosféru. 

Upokojujúce vône mandarínky, tangerine, levandule a uvoľňujúca vôňa harmančeka upokoja dieťa. Je to prirodzený a bezpečný spôsob, ako uľahčiť spánok alebo spomaliť rozlietané myšlienky a emócie. Navyše to vonia úžasne!

Táto synergia je veľmi obľúbená aj v čase prerezávania zúbkov, kedy sú detičky viac podráždené a nepokojné. 

Rozptýľte difúzerom niekoľko kvapiek synergie po dobu 30 minút.
Prípadne zrieďte na 1-3% pomocou vášho obľúbeného základného oleja (napr. kokosový olej)  na lokálnu terapiu a aplikujte na hrudník alebo zadnú časť krku dieťaťa. Vynikajúce do kúpeľa.

 

Ochráň ma

Prirodzená a účinná bariéra, ktorá chráni a vytvára štít pred vonkajšími vplyvmi. Chráni dieťa pred vonkajšími útokmi a vytvára ochrannú bariéru. Pomáha citlivým deťom chrániť sa pred vonkajším prostredím a vnemami. Citronela rozptýli zlú energiu v okolí dieťaťa a navyše ochráni aj pred otravným hmyzom.

Táto synergia je akýsi pomyselný štít medzi vašim dieťaťom a okolitým svetom, ktorý ho chráni. Pred negativnou energiou.

Esenciálny olej slúži ako prírodný repelent. Krásna vôňa a ochrana. Je veľmi účinny proti kliešťom.

Vhodný aj pre našich štvornohých kamarátov na ochranu pri výlete do prírody. 

Pridajte 40 kvapiek synergie do nosného oleja (napr. kokosový alebo mandľový) a pred odchodom vonku dobre pretrepte a naneste na ruky, nohy a krk. Rovnaký postup môžete aplikovať aj v pozmenenej forme a to zmiešaním esenciálneho oleja s destilovanou vodou v spreji. A postriekajte oblečenie Vášho dieťaťa. takýto sprej môžte využivať dlhšie, skladujte ho ale v chladničke,

Na dovolenke alebo doma, kde máte veľa komárov môžte difúzovať na 100 ml 6 kvapiek synergie.

Stop alergii

Stop nádche pomáha  udržať vaše dieťa zdravé v období sezónnych peľových alergií.

Každý alergik mi dá za pravdu, že obdobie od marca do júna je preňho najhoršie v roku. Upchatý noc, uslzené oči, ktoré svrbia a neustále kýchanie nám uberá na kvalite života. 

Táto synergia je špeciálne vytvorená, ay nám v tomto kritickým období pomohla zvádnuť nádchu alebo alergiu oveľa ľahšie. 

Oleje v tejto zmesi boli špeciálne vybrané tak, aby pomáhali podporovať dýchací systém a zmierňovali nepohodlie dýchania, najmä v časoch veľkého sezónneho peľu.

Do difuzéra na 100 ml vody 5 kvapiek.

Tento esenciálny olej sa môže používať aj v osobnom inhalátore. Pridajte 10 kvapiek do svojho aromaterapeutického inhalátora.

Tento olej sa môže aj inhalovať. 

Najlepšie je používať tento esenciálny olej pred objavením sa príznakov ako prevencia a na zlepšenie priebehu alergie a nádchy, kedy orpočúčame každý večer inhalovať aspoň 15 minút.