EUR  € / EUR

logo

CITRUSOVÝ SET esenciálnych olejov

Cena 76.20
Dostupnosť: IHNEĎ ODOSIELAME

circle-empty-check icon 100% prírodný a čistý esenciálny olej

circle-empty-check icon Cenovo výhodný set

circle-empty-check icon 6 ks esenciálnych olejov 

circle-empty-check icon Objem fľaštičky 10 ml

Cena bez DPH: 63.50
Výrobca: PLANT THERAPY
: 24 mesiacov
ks

CITRUSOVÝ set esenciálnych olejov je kombináciou šiestich najlepších 100% prírodných esenciálnych olejov. Citrusy sú všeobecne uznávané a obľúbené vďaka podpore imunitného systému, zvýšenie výkonnosti a nádhernej arómy. 

Tangerine esenciálny olej

Tangerine alebo v preklade mandarinka obecná je známa kvôli svojej citrusovej vôni a pozitívnom vplyve na imunitný a dýchací systém. Veľká výhoda Tangarine je, že znižuje nervové napätie preto je to skvelý olej v náročnom období. Či už je to v lete alebo v zime vôňu Mandarinky budete milovať. Esenciálny olej z mandarinky podporuje zdravé trávenie a metabolizmus.

Grep je vo svete známy tým, že potláča chuť do jedla a je skvelý v boji proti celulitíde. Pomáha nám dosahovať lepší výkon pri športových aktivitách a zároveň je silno antidepresívny.  Grepový olej pomáha v boji proti depresii a únave. Taktiež je skvelý pri migréne. Je skvelé si nim potierať spánky, keď začíname pociťovať bolesť hlavy. Pomáha sa zbaviť celulitídy tým, že pomáha vyplavovať toxíny z tela. Pomáha upravovať rovnováhu pleti.

Limetka esenciálny olej

Vďaka vysokému obsahu limonénu má limetka čistiace účinky na vnútro organizmu a môže sa difuzovať na prečistenie vzduchu. Je tiež efektívnym a prírodným prostriedkom na čistenie povrchov, v kobinácii s čajovníkom je to silné kombo na dezinfekciu po chorobe. Ako bonus nádherne prevonia priestor. Limetka je známa svojou schopnosťou pozdvihovať, uvádzať do rovnováhy a energizovať.  Nabije Vás energiou. Limetkový 100% prírodný esenciálny olej má sviežu, živú vôňu, ktorá je stimulujúca a osviežujúca. Pomáha prekonať vyčerpanie, depresiu a apatiu. 

Sladký pomaranč je najviac známy svojou nádhernou povznášajúcou a upokojujúcou vôňou. Je to jednoducho  „šťastný“ olej. Môže pomôcť pri nervovom napätí, smútku a môže tiež zlepšiť arómu zatuchnutej miestnosti. Pomáha pri podpore imunitného systému.  Zmierňuje príznaky PMS a tak isto zmierňuje bolesť hlavy.  Zlepšuje náladu, upokojuje a zmierňuje úzkosť a nepríjemné pocity. Jeho účinok je povznášajúci a upokojujúci, takže je vhodný na nespavosť.

Citrón esenciálny olej

Citrón je jedným z najpoužívanejších olejov vďaka svojej osviežujúcej, energizujúcej a povznášajúcej vôni. Pomáha podporovať zdravý imunitný systém a často sa pridáva do čistiacich prostriedkov na sprej. Citrónový olej je jedným z najpopulárnejších citrusových esenciálnych olejov, pretože je veľmi všestranný. Hovorí sa mu tekuté slnko. Stimuluje lymfatický systém, pomôže pri čistení pokožky a v boji proti baktériám a plesniamUvoľňuje nevoľnosť - inhalovanie esenciálneho oleja znižuje nevoľnosť a pocit na vracanie. Tento trik môžu použiť aj tehotné ženy.  Vyživuje poškodenú pokožku, hydratuje a zabraňujú starnutiu. Difúzovanie, alebo inhalovanie citrónového oleja zlepšuje náladu a zabraňuje depresii. Vyživuje myseľ, pomáha koncentrácii a sústredeniu. Dodáva chuť do života.

Mandarinka esenciálny olej

Vďaka svojej sladkej, sviežej vôni je mandarínka povznášajúca a pri rozptýlení môže upokojiť nervové napätie a smútok. Je to hlavná zložka jednej z našich najpopulárnejších detských synergii a to Pokojné dieťa. Typická ovocná sladká vôňa. Uvoľňuje psychické napätie, rozptyľuje úzkosť, depresiu, melanchóliu a smútok, osviežuje, pomáha pri nespavosti, reguluje trávenie a funkciu čriev (pálenie záhy, nevoľnosť, podráždenie), výrazne harmonizuje detskú psychiku. Mandarinka posilňuje imunitný systém a podporuje chuť do jedľa preto je skvelá aj pre deti, ktoré majú problém s jedením.