logo

Naposledy zobrazené

email

EMAIL
info@happyplant.sk


phone

KONTAKT
+421 948 948 783


Free delivery

DORUČENIE ZDARMA
objednávky nad €120


 

 

twitter ecocert usda organic

 

Záruka kvality a testovania

 

 

 

 

 

 

 

Facebook page Instagram page

 

Čistiaci olej na tvár - suchá pokožka

Cena 16.90
Dostupnosť: na objednávku

Čistiaci prostriedok na tvár od Plant therapy je čisto prírodný certifikovaný produkt na suchú a normálnu pokožku. 118 ml.

Výrobca: PLANT THERAPY
: 24 mesiacov
KS

Čistiaci olej na suchú pokožku

POPIS

Tento čistiaci prostriedok na tvár 3 v 1,  je vyrobený so všetkými prírodnými prísadami, je to odličovač, pleťový krém a hydratačný krém na tvár. Odličovací prostriedok na pokožku obsahuje organický slnečnicový olej, šafranový olej, vitamín E, esenciálny olej Bergamot, esenciálny olej z ružového Grepu a esenciálny olej Ylang Ylang. Táto zmes vytvára ľahký, výživný čistiaci olej, ktorý zjemňuje tón pleti a je ideálny pre normálnu až suchú pokožku.

Nekomedogénny organický olej zo slnečnicových semien nezasahuje póry a vyživuje kožné bunky. Je silno hydratačný na pokožku. Vitamín E pôsobí ako silný antioxidant a upokojuje pokožku. Spoločne tieto úžasné ingrediencie pomôžu vašej pokožke, aby sa stala zdravšou a bez škvŕn a fľakov, takže vaša pleť bude vyzerať jasnejšia a jemnejšia.

POUŽITIE

Štyri až šesť kvapiek votrite do suchých rúk a rovnomerne naneste na suchú tvár. Navlhčite tvár a jemne masírujte. Dôkladne opláchnite vlažnou vodou a osušte uterákom. Na zvlhčenie čistej pokožky použite 1 až 2 kvapky. Pri umývaní tváre sa vyhnite oblasti očí.

ZLOŽENIE

Organický slnečnicový olej, slnečnicový olej, vitamín E, esenciálny olej Bergamot, esenciálny olej z grapefruitu a ylang ylang,esenciálny olej, výťažok zo šafránu.