logo

Naposledy zobrazené

email

EMAIL
info@happyplant.sk


phone

KONTAKT
+421 948 948 783


Free delivery

DORUČENIE ZDARMA
objednávky nad €120


 

 

twitter ecocert usda organic

 

Záruka kvality a testovania

 

 

 

 

 

 

 

Facebook page Instagram page

 

Čistiaci olej na tvár - mastná pokožka

Cena 16.90
Dostupnosť: na objednávku

Čistiaci prostriedok na tvár od Plant therapy je čisto prírodný certifikovaný produkt na mastnú pokožku. 118 ml.

Výrobca: PLANT THERAPY
: 24 mesiacov
KS

Čistiaci olej na mastnú pokožku

POPIS

Tento čistiaci prostriedok 3 v 1, je vyrobený z čisto prírodných látok. Je to odličovač, pleťový krém a hydratačný krém na tvár. Pleťový čistič na mastnú pleť obsahuje hroznový olej, nosný olej z kamélie, vitamín E, esenciálny olej z rozmarínu 1,8-cineolu a esenciálny olej z mäty piepornej. Táto zmes vytvorí ľahký, výživný čistiaci olej, ktorý zmierňuje začervenanie a je ideálny pre mastnú pleť.

Hroznový olej je veľmi ľahký a hydratačný s adstringentnými vlastnosťami. Je to vyživujúci, ale nezanesie póry. Kaméliový olej obsahuje omega 3, 6 a 9 mastných kyselín a je absolútne skvelý pre zanechanie pokožky hodvábne hladkej bez zanechania mastného pocitu. Vitamín E pôsobí ako silný antioxidant a esenciálny olej mäty piepornej zanechá vašu tvár sviežu a omladenú. Celkovo tieto úžasné ingrediencie pomôžu vašej mastnej pokožke stať sa zdravšou a bez vyrážok, takže vaša pleť bude vyzerať jasnejšia a jemnejšia a zdravšia.

 

POUŽITIE

Štyri až šesť kvapiek votrite do suchých rúk a rovnomerne naneste na suchú tvár. Navlhčite tvár a jemne masírujte. Dôkladne opláchnite vlažnou vodou a osušte uterákom. Na zvlhčenie čistej pokožky použite 1 až 2 kvapky. Pri umývaní tváre sa vyhnite oblasti očí.

ZLOŽENIE

Hroznový nosný olej, Kaméliový olej, vitamín E, esenciálny olej z rozmarínu 1,8-cineolu a esenciálny olej z mäty priepornej.