logo

ČAKRA darčekový set

NÁŠ TIP

100% prírodné čisté esenciálne oleje. Darčekový set špecializovaný na konkrétne čakry. 

 

Výrobca: PLANT THERAPY
: 24 mesiacov
Dostupnosť: NA OBJEDNÁVKU
98.60 ks

Čakry sú prúdy vírov alebo energetické centrá, ktoré spájajú materiálny a nemateriálny svet. Sú známe pod názvom ČAKRY. Existuje 7 dôležitých čakier, rovnako ako počet dní v týždni. Počet zdanlivo nesúvisiaci... Alebo predsa len? Strach nie je niečo hmatateľné, preto je nemateriálny. Búšenie srdca a zvýšený krvný tlak, ktoré cítime ako následok emócií, sú tiež nemateriálne. K týmto spojeniam prichádza v čakrách. Každá čakra zodpovedá na materiálnej úrovni aj určitému nervovému plexu, ktorý vplýva zase na naše vnútorné orgány a endokrinné žľazy. Týmto spôsobom sa myšlienky a pocity prenášajú na naše telo a na to, ako sa cítime.

Určite sa stotožníte s tým, že všetko stvorené BOŽSKOU SILOU je dokonalé. Telo, ktoré je hmotným nosičom pre nehmotnú dušu je dokonalým výtvorom.

Geniálny výtvor Boha, ako hybnej inteligentnej sily Univerza. Boh stvoril človeka na vlastný obraz. A celkovo vzaté tvoril 6 dní a siedmy odpočíval. Preto je aj siedma čakra výnimočná. Je kráľovským miestom, spojnicou s nekonečnou životodarnou silou menom LÁSKA.

Existuje sedem uzlov, a pretože sa pohybujú otáčaním okolo svojej osi, ako koliesko, dostali aj jednoduchý výstižný názov čakra, z prastarého ľudského jazyka SANSKRITU. Výraz je ča (rotujúce) – kra (koleso).

Sú životne dôležité, a preto sa nenachádzajú len tak niekde na povrchu tela. Sú dobre chránené vo vnútri a majú svoje náležité miesta.

Použitie: Vdýchnutie z fľaše je príliš silné pre zmysly a citlivé telo. Jednoducho pridajte 2 kvapky do hodvábnej alebo bavlnenej gule alebo šperku na aromaterapiu. Do osobného inhalátora môžete tiež rozptýliť alebo pridať 10 až 12 kvapiek a jemne dýchať. Kľúčom je získať jemnú vôňu a nepreťažiť zmysly. Zrieďte na 1% v jojobovom nosnom oleji alebo inom nosnom oleji. Oblasť čakry jemným dotykom alebo masírovaním v smere hodinových ručičiek. Pre prvú čakru môžete použiť chodilá / alebo sa dotýkať kolien.

Zemská príťažlivosť

Ingrediencie:  Spikenard, Frankincense Carteri CO2, Palo Santo, and Vetiver.

Životnosť: 1-2 roky

KidSafe: nie

Koreňová čakra je životne dôležitá pre to, ako prežívame našu existenciu. Táto čakra, ktorá sa nachádza na spodnej časti chrbtice, zakorenila celý systém čakier nad tým, že poskytuje stabilitu, aby sa posunula za potreby základného prežitia.

Silný a vyvážený základ slúži ako kotva k blahu celej našej bytosti. Keď sa cítime uzemnení, zažívame väčší pocit bezpečia, bezpečnosti a podpory. Táto čakra tiež podporuje pocity dôvery a spolupatričnosti, aby sme sa mohli spojiť so svetom okolo nás.

Táto synergia sa nazýva Zemská príťažlivosť a vyrába sa so 100% čistými, nezriedenými esenciálnymi olejmi a extraktmi Spikenard, Frankincense Carteri C02, Palo Santo a Vetiver. Má bohatú zemitú arómu s nádychom sladkého korenia zloženého z olejov považovaných za posvätné poklady.

Použite na pomoc, upokojenie a relaxáciu, keď sa cítite unavení a nešťastní. Pomáha vytvárať pocit bezpečia, ochrany a nádeje. Podporuje pocity dôvery a spolupatričnosti. Zemská príťažlivosť je centrovaná, pričom umožňujú pocit rozpínavosti a vyššieho spojenia.

Použitie v osobnom inhalátore, alebo v difuzéri na 100 ml 4 kvapky. Na topickú aplikáciu zrieďte na 1% v jojobovom základnom oleji.

Radostné tvorenie

Ingrediencie: Koriander, Gerarium bourbon, sladký pomaranč, jasmín absolute

Životnosť: 1-2 roky

KidSafe: áno

  

(Sakrálna) čakra je sídlom stvorenia, citov, pocitov a vzťahov. Táto čakra, ktorá sa nachádza v dolnom bruchu, je miestom, kde sa spájame s naším pocitom sebauspokojenia a emočnej bezpečnosti. V rovnováhe prežívame zdravé emócie potešenia, uspokojenia, intimity, túžby a vášne.

Tieto pocity vyživujú náš zmysel pre tvorivosť, spojenie, rast a zmeny. Táto synergia sa nazýva Radostné stvorenie a je vyrobená zo 100% čistých nezriedených esenciálnych olejov a výťažkov z koriandrových semien, Geranium Bourbon, sladkého pomaranča a Jasmine Absolute. Je to sviežo vrstevnatá a hladká kvetinová vôňa, ktorá sa ďalej rozvíja, keď sa dostáva k našim zmyslom.

Využite túto synergiu na podporu kreativity inšpirovanej spontánnosťou, vášňou a expanziou pri zrode nových konceptov. Podporuje harmóniu, teplo a nadšenie vo vzťahoch. Radostné stvorenie pomáha pri čistení energetických blokov súvisiacich so vzťahmi a tvorivým vyjadrením a zároveň vyvoláva pocit radosti a entuziazmu pri postupovaní smerom k transformácii.

Použitie v osobnom inhalátore, alebo v difuzéri na 100 ml 4 kvapky. Na topickú aplikáciu zrieďte na 1% v jojobovom základnom oleji.

Sebavyjadrenie

Ingrediencie: čierne korenie, kardamon, davana, grep

Životnosť: 1-2 roky

KidSafe: nie

Má jemne sladký punc korenia a sily.

Tretia čakra (Solar Plexus) je bodom našej osobnej sily. Keď je potlačená, cítime sa bezmocní, ale keď sa prejaví, zažívame našu silu a poslanie.

To môže viesť k oslobodeniu, transformácii a prejaveniu našej jedinečnej a zreteľnej identity. V autentickom sebaposilňovaní zažívame autonómiu podporovanú našim zmyslom pre sebaurčenie a sebaúctu, pričom zostávame v harmónii s ostatnými prostredníctvom súcitu a starostlivosti.

Táto synergia sa nazýva Sebavyjadrenie a je vyrobená zo 100% čistých, nezriedených esenciálnych olejov čierneho korenia, kardamónu, Davany a grapu. Má jemne sladký punc sily a korenia.

Vlastné prejavovanie pomáha upokojiť myseľ, aby sme sa mohli jasnou mierou napojiť na svoj vlastný zmysel pre sebaurčenie a samostatnosť. To posilňuje náš pocit sebaposilnenia s nadšením, vytrvalosťou a motiváciou. Vyživuje náš zmysel pre sebahodnotu odvahou, sebavedomím a optimizmom. Pozýva tiež pozitívnu, čistiacu energiu na podporu prejavu nášho účelu a zároveň povzbudzuje teplo a láskavosť voči ostatným.

Použitie v osobnom inhalátore, alebo v difuzéri na 100 ml 4 kvapky. Na topickú aplikáciu zrieďte na 1% v jojobovom základnom oleji.

Milujúci súcit

Ingrediencie: ružový grep, Rhododedrón, Bergamot, ruža

Životnosť: 1-2 roky

KidSafe: áno, keď sa difúzuje

Štvrtá (srdcová) čakra je stredobodom našej schopnosti ponúkať bezpodmienečnú lásku a prijatie sebe a ostatným.

Táto čakra sa môže veľmi ľahko a hlboko zraniť a ovplyvniť blaho celej našej bytosti. Liečenie vlastného zlomeného srdca nám umožňuje liečiť svet okolo nás. Keď sa dokážeme milovať za to, kým sme, môžeme ponúknuť lásku ostatným a ponúknuť im celú bezpodmienečnú láskavosť.

Táto synergia pomáha zmierňovať rany na srdci a vyživuje ducha. Pomáha čistiť hlboké rany a bloky, pričom otvára a zdvíha srdcové centrum, ktoré je vnímavejšie a pripravené pohnúť sa ďalej.

Milujúci súcit pozýva pozitívnu energiu a povzbudzuje radostné vyhliadky a vonkajšie spojenie a podporuje súcit a akceptovanie bezpodmienečnej lásky k sebe a ostatným.

Použitie v osobnom inhalátore, alebo v difuzéri na 100 ml 4 kvapky. Na topickú aplikáciu zrieďte na 1% v jojobovom základnom oleji.

.  

Podoba pravdy

Ingrediencie: Hoo Wood, Levanduľa, Spearmint, Blue Tansy

Životnosť: 1-2 roky

KidSafe: áno

Rovnováha v piatej (krčnej) čakre je rozhodujúca pre jasnú a plynulú komunikáciu v integrite a harmónii so sebou samým a ostatnými. Ak je blokovaná strachom, môže sa hrdelná čakra ľahko zahltiť našou potlačenou schopnosťou vyjadriť našu pravú podstatu a prispôsobovať sa druhým a nebyť samými sebou.

Voľná ​​tečúca energia cez tieto najužšie pasáže v našom systéme čakier podporuje spojenie mysle a tela životne dôležité pre pochopenie našich vlastných potrieb. Pochopenie svojho najintímnejšieho JA. Vyvážená a otvorená čakra hrdla nás podporuje v tom, aby sa naše autentické ja navonok prejavilo v pravde a dôvere. Táto synergia sa nazýva Podoba pravdy a je vyrobená zo 100% čistých, nezriedených esenciálnych olejov Ho Wood, Levandule, Spearmintu a Blue Tansy. Je to chladná, ovocná a osviežujúca bylinná vôňa.

Túto synergiu použite na podporu jasnej komunikácie v integrite so sebou a ostatnými. Ochladzuje a upokojuje ducha a zároveň podporuje pocit sebavedomia a sily. Táto jedinečná synergia pomáha uvoľňovať energetické preťaženie a vytvára pocit otvorenia a expanzie. Pomáha sa spojiť s našou vnútornou podstatou, ako aj s vyšším vedomím, aby sme prostredníctvom pravdy poznali a navonok vyjadrili svoje autentické ja.

Použitie v osobnom inhalátore, alebo v difuzéri na 100 ml 4 kvapky. Na topickú aplikáciu zrieďte na 1% v jojobovom základnom oleji.

Jasná intuícia

Ingrediencie: Grep, šalvia, austrálske santalové drevo, smrek

Životnosť: 1-2 roky

Zatiaľ čo naše oči ovládajú náš vedomý fyzický smer, naša 6. (Tretie Oko / Brow) čakra vidí dovnútra, aby usmerňovala naše vnútorné spojenie. Schopnosť jasne „vidieť“ nám umožňuje vnímať vzorce a možnosti. Prístup k nášmu vnútornému vedeniu vyžaduje pocit odovzdania sa prostredníctvom sebareflexie.

Naša intuícia nám prináša jasnejšie vnímanie nášho účelu a cesty prostredníctvom darov inšpirácie, vizualizácie a predstavivosti, ktoré podporujú väčší duchovný rast a transformáciu v lepšie JA.

Táto synergia sa nazýva čistá intuícia a je vyrobená zo 100% čistých, nezriedených esenciálnych olejov grapu, šalvie, austrálskeho santalového dreva a smreku. Je to jemne intoxikačná synergia s sviežou a čistou vôňou.

Použite túto synergiu na upokojenie vedomej mysle a na podporu introspekcie. Pomáha pripájať sa k vyššiemu stavu vedomia a zároveň zostávať v pokoji. Podporuje schopnosť „jasne vidieť“ prostredníctvom intuície, výhľadov a jasnosti. Vyzýva tvorivú energiu a inšpiruje naše možnosti posúvať sa ďalej.

Použitie v osobnom inhalátore, alebo v difuzéri na 100 ml 4 kvapky. Na topickú aplikáciu zrieďte na 1% v jojobovom základnom oleji.

Vyššie spojenie

Ingrediencie: pomaranč, kadidlo, Neroli, Petigrian

Životnosť: 1-2 roky

KidSafe: áno

Siedma (koruna) čakra nás spája s vyšším stavom vedomia a sebapoznania, čo nás povzbudzuje k dosiahnutiu nášho vyššieho ja. Kým sa naša energia dostáva nahor, prúdi vyššia múdrosť a vyživuje náš duchovný rast.

Kým sa naša kvitnúca koruna spája vyššie, musíme zostať zakorenení nižšie, aby sme mohli absorbovať toto jedlo pre dušu po cele naše bytie. Keď nemáme túto čakru prepojenú, môžeme zažiť falošné ilúzie a pripútanosti, ktoré zanechávajú našu dušu prázdnu. Ak sme vedome prepojení s vyššou múdrosťou, sme schopní prejsť od obyčajného života k životu s mimoriadnou duševnou hodnotou.

Táto synergia sa nazýva Vyššie spojenie a je vyrobená zo 100% čistých, nezriedených esenciálnych olejov a výťažkov z Orange Blood, Frankincense Carteri C02, Petitgrain a Neroli. Má teplú, trblietavú a žiarivú opojnú vôňu, ktorá jemne hladí naše zmysli.

Použitie v osobnom inhalátore, alebo v difuzéri na 100 ml 4 kvapky. Na topickú aplikáciu zrieďte na 1% v jojobovom základnom oleji.