logo

Naposledy zobrazené

email

EMAIL
info@happyplant.sk


phone

KONTAKT
+421 948 948 783


Free delivery

DORUČENIE ZDARMA
objednávky nad €120


 

 

twitter ecocert usda organic

 

Záruka kvality a testovania

 

 

 

 

 

 

 

Facebook page Instagram page

 

ČAKRA darčekový set

Cena 159.00
Dostupnosť: skladom +1

100% prírodné čisté esenciálne oleje. Darčekový set špecializovaný na konkrétne čakry. 

Na objednávku sú k dispozícií aj jednotlivo.

Plant Therapy vytvorila špeciálnu líniu, ktorá pomáha vyvážiť 7 hlavných čakier vášho prírodného energetického systému prostredníctvom našej čakry. Čakry sú jemné energetické centrá, ktoré sa prelínajú s našou mysľou, telom a duchom.

: 24 mesiacov
KS

Čakry sú prúdy vírov alebo energetické centrá, ktoré spájajú materiálny a nemateriálny svet. Sú známe pod názvom ČAKRY. Existuje 7 dôležitých čakier, rovnako ako počet dní v týždni. Počet zdanlivo nesúvisiaci... Alebo predsa len? Strach nie je niečo hmatateľné, preto je nemateriálny. Búšenie srdca a zvýšený krvný tlak, ktoré cítime ako následok emócií, sú tiež nemateriálne. K týmto spojeniam prichádza v čakrách. Každá čakra zodpovedá na materiálnej úrovni aj určitému nervovému plexu, ktorý vplýva zase na naše vnútorné orgány a endokrinné žľazy. Týmto spôsobom sa myšlienky a pocity prenášajú na naše telo a na to, ako sa cítime.

Určite sa stotožníte s tým, že všetko stvorené BOŽSKOU SILOU je dokonalé. Telo, ktoré je hmotným nosičom pre nehmotnú dušu je dokonalým výtvorom.

Geniálny výtvor Boha, ako hybnej inteligentnej sily Univerza. Boh stvoril človeka na vlastný obraz. A celkovo vzaté tvoril 6 dní a siedmy odpočíval. Preto je aj siedma čakra výnimočná. Je kráľovským miestom, spojnicou s nekonečnou životodarnou silou menom LÁSKA.

Existuje sedem uzlov, a pretože sa pohybujú otáčaním okolo svojej osi, ako koliesko, dostali aj jednoduchý výstižný názov čakra, z prastarého ľudského jazyka SANSKRITU. Výraz je ča (rotujúce) – kra (koleso).

Sú životne dôležité, a preto sa nenachádzajú len tak niekde na povrchu tela. Sú dobre chránené vo vnútri a majú svoje náležité miesta.

Použitie: Vdýchnutie z fľaše je príliš silné pre zmysly a citlivé telo. Jednoducho pridajte 2 kvapky do hodvábnej alebo bavlnenej gule alebo šperku na aromaterapiu. Do osobného inhalátora môžete tiež rozptýliť alebo pridať 10 až 12 kvapiek a jemne dýchať. Kľúčom je získať jemnú vôňu a nepreťažiť zmysly. Zrieďte na 1% v jojobovom nosnom oleji alebo inom nosnom oleji. Oblasť čakry jemným dotykom alebo masírovaním v smere hodinových ručičiek. Pre prvú čakru môžete použiť chodilá / alebo sa dotýkať kolien.