€ / EUR

Vyberte menu

logo

Bloomy Lotus Bud Ultrazvukový difúzer

Elegantný ultrazvukový difúzer od prestížneho výrobcu Bloomy Lotus je vhodný na domáce použitie. Jedinečný dizajn vhodný do každého interiéru.

: 24 mesiacov
Dostupnosť: IHNEĎ ODOSIELAME
82.20
ks

Elegantný ultrazvukový difúzer CLOVE BUD vytvára príjemnú atmosféru

Ultrazvukový difuzér Bloomy Lotus Bud, inšpirovaný prírodou, má inovatívny dizajn spojený s vysoko výkonnou technológiou. Jeho dizajn bol inšpirovaný nerozknitnutým kvetom, ktorý ukrýva tajomstvo premeny života. Rovnako ako kvet ktorý, sa pripravuje na kvitnutie pripomína začiatok života v čistej a novej podobe. Jemné LED osvetlenie vyžaruje jas tajomstva a dodáva elegantnému dizajnu šmrnc.

Štýlový dizajn difúzera je navrhnutý tak, aby dokonale ladil z interiérom domu, či kancelárie. Jemné krivky sú nerušivé a perfektne zapadnú do každého interiéru.

Bez BPA. Biely.

VÝHODY
Ultrazvukový difúzor Bud potichu rozptyľuje čistú aromatickú  hmlu do vzduchu a súčasne vyžaruje teplú farbu z integrovaného LED svetla, čo podporuje atmosféru úplného pokoja.

Výkonná ultrazvuková technológia a veľká nádrž na vodu, ktorá umožňuje rozptýlenie esenciálnych olejov aj na väčšiu miestnosť.

Difúzer má viacero režimov –  2- alebo 5-hodinový nepretržitý prevádzkový režim s 10-hodinovým intervalovým časovaním a automatické nastavenie vypnutia, ktoré vám umožní využívať ho aj cez noc.

TECHNICKÉ ÚDAJE
Rozmery: 85 mm x 230 mm

Kapacita vodnej nádrže: 170 ml

Typ difúzora: ultrazvukový

Bezpečnostné nastavenie: Funkcia automatického vypnutia, keď difúzor zistí, že voda je prázdna alebo keď sa prevráti.

Možnosti chodu: 2H, 5H, 10H (s prerušovaným zapínaním a vypínaním 5 min.)

Plocha pokrytia / veľkosť miestnosti: 45 m2

Možnosti LED osvetlenia: svetlo modrá, svetlo sviečok, fialová, zelená